FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«17475767778115»
V3308.06.2011 11:42

Baboi ft. Puya & Ruxandra V. - Efectul Banului

http://www.vplay.ro/watch/9xx6wqii/

LanDSharK08.06.2011 12:38

N-ai, frate, pe cine să votezi !!!! Eu, unul, mă abțin. E blasfemie să aleg pe cineva, artist solo sau trupa Numai bine.

P.S. 2011 = cel mai bun an din rapul romanesc.

 

Daniel-Ionut08.06.2011 14:03
@ ultimu' video postat de Ronnie...

 

cum zicea si un user de pe-acolo...

 

dupa ce ne-am delectat cu Deliric si Haarp Cord, asta zici ca-i guta...

 

:ce_oameni: ha.

ebonyc08.06.2011 14:14

E lansare Omu Gnom pe 1 Iulie in Fabrica pentru cine e amator.

Ronnie08.06.2011 17:05
E la vanzare prin vreun magazin? Ca n-am ajuns la lansare.

 

PS: Nu e buna chestia asta cu autocorectia gramaticala.

 

http://shop.hiphopkulture.ro/haarp-cord-dr...sau-frica-2011/

 

PS: Underman are vreo legatura cu ArsPoetica?

ebonyc09.06.2011 14:22
http://shop.hiphopkulture.ro/haarp-cord-dr...sau-frica-2011/

 

PS: Underman are vreo legatura cu ArsPoetica?

 

Mersi de raspuns, dar e tot comanda online. Am vrut sa spun magazin de unde sa te cari sa-l iei. Sunt mai de moda veche la capitolul asta.

KuzMaN09.06.2011 14:47

HipHopLive: Gani & Liry - Nemerituoșilor:

iNsTiGaToR09.06.2011 17:54
HipHopLive: Gani & Liry - Nemerituoșilor:

Cred ca ultima oara cand am ascultat o melodie rap in care sa intre si o femeie a fost acu vreo 2 ani...dar sa fie doua niciodata :)) Oricum...chiar ca umilitoare faza cu ''miscarea e in tastatura''. Altii vor sa scape de rapperi de tastatura , ei/ele ,care sunt, ii promoveaza.

Liviu: VPM10.06.2011 08:29

SDST - Sunete in Desert

KuzMaN10.06.2011 10:28

HIPHOPLIVE: Sesiune Live cu Doc, Fanas si Alan & Kepa:

love1210.06.2011 13:14

Ascult non stop Guess Who cea mai tare trupa :X

pytycrys10.06.2011 14:15

=))))))))))))

LanDSharK10.06.2011 17:05

Troll ?! :tomato:

navodarean10.06.2011 20:08
Ascult non stop Guess Who cea mai tare trupa :X

 

<not>

si tu ? :o

 

OMG. Mi-am gasit jumatatea! </not>

 

on: Haarp Cord - Titanii feat. CTC ... no comment.

iNsTiGaToR11.06.2011 10:40
on: Haarp Cord - Titanii feat. CTC ... no comment.

 

Absolut...

RobYnho11.06.2011 11:23
Absolut...

 

Doar o votca poa' sa fie Absolut.

 

iNsTiGaToR11.06.2011 16:46

Atunci... Genial!

pytycrys11.06.2011 18:38

Mixtape-ul lui Afo decent...Mai slab decat ma asteptam, totusi.

Ronnie11.06.2011 19:29

 

A crescut foarte mult Criss Blaziny in ultimul timp. Ori mi se pare mie :D

pytycrys12.06.2011 16:06

Maine la 6 la piata Universitatii in zona parcului Coltea canta Nimeni Altu si inca cativa baieti in memoria evenimentelor de acum 20 de ani. Organizat de Noii Golani.

 

Care vine?

daaani.12.06.2011 20:48

Eu ! nu am cum sa ratez concertul lui.. :D ne vedem acolo :steag_sah_mic:

puyol13.06.2011 07:14

pe sistemul "nu merg la meciurile nationalei pt ca e Lucescu acolo", de ce nu faceti la fel si la Nimeni Altu', tinand cont ca el e dinamovist?

pytycrys13.06.2011 07:56

Stiu, e chiar membru PS la ei :). Dar treaba asta nu are legatura cu fotbalul. :)

Dragos_G13.06.2011 08:36

si 3 sferturi din ceilalti sunt stelisti, asta ar insemna ca nu trebuie sa ii mai asculte nimeni???

 

nu cred ca era cineva care sa nu mearga la nationala pentru ca e tiganul. federatia, LPF-ul si tot restul fotbalului romanesc - pentru asta nu merge lumea.

pytycrys13.06.2011 18:41

Fuse frumos. Si-a cam batut joc de jandarmerie George Simion. :)

 

«17475767778115»