Baboi ft. Puya & Ruxandra V. - Efectul Banului
Baboi ft. Puya & Ruxandra V. - Efectul Banului
N-ai, frate, pe cine să votezi !!!! Eu, unul, mă abțin. E blasfemie să aleg pe cineva, artist solo sau trupa Numai bine.
P.S. 2011 = cel mai bun an din rapul romanesc.
@ ultimu' video postat de Ronnie...
cum zicea si un user de pe-acolo...
dupa ce ne-am delectat cu Deliric si Haarp Cord, asta zici ca-i guta...
ha.
E lansare Omu Gnom pe 1 Iulie in Fabrica pentru cine e amator.
E la vanzare prin vreun magazin? Ca n-am ajuns la lansare.
PS: Nu e buna chestia asta cu autocorectia gramaticala.
http://shop.hiphopkulture.ro/haarp-cord-dr...sau-frica-2011/
PS: Underman are vreo legatura cu ArsPoetica?
http://shop.hiphopkulture.ro/haarp-cord-dr...sau-frica-2011/
PS: Underman are vreo legatura cu ArsPoetica?
Mersi de raspuns, dar e tot comanda online. Am vrut sa spun magazin de unde sa te cari sa-l iei. Sunt mai de moda veche la capitolul asta.
HipHopLive: Gani & Liry - Nemerituoșilor:
HipHopLive: Gani & Liry - Nemerituoșilor:
Cred ca ultima oara cand am ascultat o melodie rap in care sa intre si o femeie a fost acu vreo 2 ani...dar sa fie doua niciodata
Oricum...chiar ca umilitoare faza cu ''miscarea e in tastatura''. Altii vor sa scape de rapperi de tastatura , ei/ele ,care sunt, ii promoveaza.
SDST - Sunete in Desert
HIPHOPLIVE: Sesiune Live cu Doc, Fanas si Alan & Kepa:
Ascult non stop Guess Who cea mai tare trupa :X
=))))))))))))
Troll ?! ![]()
Ascult non stop Guess Who cea mai tare trupa :X
<not>
si tu ? :o
OMG. Mi-am gasit jumatatea! </not>
on: Haarp Cord - Titanii feat. CTC ... no comment.
on: Haarp Cord - Titanii feat. CTC ... no comment.
Absolut...
Absolut...
Doar o votca poa' sa fie Absolut.
Atunci... Genial!
Mixtape-ul lui Afo decent...Mai slab decat ma asteptam, totusi.
A crescut foarte mult Criss Blaziny in ultimul timp. Ori mi se pare mie ![]()
Maine la 6 la piata Universitatii in zona parcului Coltea canta Nimeni Altu si inca cativa baieti in memoria evenimentelor de acum 20 de ani. Organizat de Noii Golani.
Care vine?
Eu ! nu am cum sa ratez concertul lui..
ne vedem acolo ![]()
pe sistemul "nu merg la meciurile nationalei pt ca e Lucescu acolo", de ce nu faceti la fel si la Nimeni Altu', tinand cont ca el e dinamovist?
Stiu, e chiar membru PS la ei
. Dar treaba asta nu are legatura cu fotbalul. ![]()
si 3 sferturi din ceilalti sunt stelisti, asta ar insemna ca nu trebuie sa ii mai asculte nimeni???
nu cred ca era cineva care sa nu mearga la nationala pentru ca e tiganul. federatia, LPF-ul si tot restul fotbalului romanesc - pentru asta nu merge lumea.
Fuse frumos. Si-a cam batut joc de jandarmerie George Simion. ![]()