FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«17172737475115»
KuzMaN24.05.2011 19:40
crysty1425.05.2011 15:40
ebonyc25.05.2011 16:41
Dragos_G25.05.2011 20:41
http://hiphopkulture.ro/stiri/stiredetalii.php?id=2789

29 mai - deliric, 31 mai - underman. se putea ceva mai frumos?

psr25.05.2011 23:33

 

 

29 mai - deliric, 31 mai - underman, 5 iunie - haarp cord.

LanDSharK26.05.2011 09:33

29 mai - deliric, 31 mai - underman, 5 iunie - haarp cord, 9 iunie - aforic. :worthy:

catalinluk26.05.2011 11:54
aliuta4726.05.2011 14:50
LanDSharK26.05.2011 14:51
Deliric1 - Negru feat. Silent Strike. Cunoscută și sub numele de  Scrisoare catre Iisus . Deliric, delir...
catalinluk26.05.2011 20:42
navodarean27.05.2011 18:51
pcsbb30.05.2011 04:19

Ce terminat, d-aia si muzica lui e varza:

 

colaje.jpg

 

 

Ronnie30.05.2011 05:21
:)) Gigi e un drog. Mesajul? Iti dai seama singurel :D
RedScorpyON30.05.2011 07:24
Ce terminat, d-aia si muzica lui e varza:

 

 

:)) Tu ai vazut ce-ai scris?

 

FREE Gigi!

iNsTiGaToR30.05.2011 07:35
Ce terminat, d-aia si muzica lui e varza:

 

colaje.jpg

Nu ti se pare un pic ciudata ''linia aia'' de sub "FREE"? :))

crysty1430.05.2011 09:27

Tare albumu' lu' Deliric, peste a lu' DOC dupa parerea mea.

Ronnie30.05.2011 10:09

E cel mai bun album de anul asta.

navodarean30.05.2011 11:19

Deliric1 - Cu de toate, si Cox mi se par cele mai tari.

 

Defapt... tot albumu' rupe.

LanDSharK30.05.2011 13:31

:ce_oameni:

Nyghty30.05.2011 20:23

Haarp Cord-Dragoste sau frica

 

zoint30.05.2011 20:24
cozmin30.05.2011 23:52

V-ati cam grabit cu sondajul...Albumul lui Deliric deja rupe si e peste toate cele de-acolo, sa asteptam si cele care urmeaza sa apara, apoi sa ne dam cu parerea...

ebonyc31.05.2011 07:23

Da, e tare albumul lui Deliric. Si lansarea a fost misto, dar pacat ca am asteptat 2 ore sa inceapa.

 

V-ati cam grabit cu sondajul...Albumul lui Deliric deja rupe si e peste toate cele de-acolo, sa asteptam si cele care urmeaza sa apara, apoi sa ne dam cu parerea...

 

Nu cred ca s-a grabit nimeni cu sondajul. Scrie clar: "cel mai astepatt album", nu "cel mai bun".

zoint31.05.2011 08:29

Mai sunt niste albume noi de iesit ,Haarp Cord-Dragoste sau frica,Underman-Eroism neautorizat,Aforic nu stiu cum se va numi dar nu mai e mult pana iese album nu mixtape,N'A-transmisii in distors care e terminat numai sa se faca precomenzile alea de 1.500,momentan sunt 463.

Mult hip-hop anul asta si de calitate superioara

Ronnie31.05.2011 09:06

Dupa mai multe ascultari mi se pare sub albumului lui DOC "Scapat de sub control". Cele mai tari piese: "Cu de toate", "Povesti cu noi", "2020", "Te stiu de o viata", "Negru", "N-are cine ce sa ca sa", "Stiu pe cineva", "Linii de tramvai" si "Nu-i loc de joaca" . Nu neaparat in ordinea asta.

«17172737475115»