FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«17071727374115»
Ronnie10.05.2011 11:37
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/ABaDcrCu7e8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Prima mai merge, dar a doua e modesta. Nu prea imi suna deloc a hip-hop. Doar daca si Lil Wayne e repper :))

Maye10.05.2011 11:39

Mie mi se par foarte slabe. Ambele.

pytycrys10.05.2011 11:55

Credeam ca doar mie mi se pare...

"Tu cauti locu' potrivit ,timid, exact ca o pisda"-cam asa e , din pacate.:)

Maye10.05.2011 12:21

Ce mi se pare mai nasol e ca piesele astea doua se adreseaza zonei mai underground a fanilor GW. Sunt curios atunci cum o sa sune piesa mainstream :))

Bogdan11.05.2011 13:51

Am un albul Chello-celcareuraste de dat. Eu am apucat sa-l cumpar cu gazeta si mi-au dat azi unul de la munca. Il fac cadou, de ziua barbatului care a trecut, pentru primul doritor. Primul PM primit, albumul servit.

Ronnie11.05.2011 16:46

 

\

Nyghty11.05.2011 16:55
Dragos_G11.05.2011 18:12
Ronnie11.05.2011 19:38

Doc e perfect. Fiiiiin.

rezistenta_ultras15.05.2011 00:08
AG15.05.2011 19:16

prea smecher pacha..

KuzMaN15.05.2011 21:54

Ceilalti - Imnul Romaniei Mute ft Ida (prod. XPL)

 

rezistenta_ultras16.05.2011 00:44
Ronnie16.05.2011 18:57
pcsbb17.05.2011 04:30
Maye17.05.2011 10:23
Ce mi se pare mai nasol e ca piesele astea doua se adreseaza zonei mai underground a fanilor GW. Sunt curios atunci cum o sa sune piesa mainstream :))

Suna... cu Moga :)

KuzMaN17.05.2011 10:46

Dragonu ak47-sesiune de freestyle

http://youtu.be/jn2jhOZ1_Ak

 

Reptila Desperados

 

Guess Who - Ma uit in jurul meu (Dilema Veche)

crysty1417.05.2011 13:44
rezistenta_ultras17.05.2011 18:36
Maye17.05.2011 20:22

Refrenul e pe playback sau sunt eu :alcoholic: ?

puyol18.05.2011 12:05

de obicei, din instrumentalele pieselor face parte si refrenul.

pcsbb19.05.2011 06:28

Rap News 8 Osamacide:

psr20.05.2011 11:35

 

EP-ul "7 Gloante" e disponibil pt download si comanda pe http://www.cia-online.ro/

Ronnie22.05.2011 06:25

 

DOC e tare si-n engleza, dar in romana suna cel mai bine.

Ronnie24.05.2011 18:37
«17071727374115»