<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/ABaDcrCu7e8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Prima mai merge, dar a doua e modesta. Nu prea imi suna deloc a hip-hop. Doar daca si Lil Wayne e repper ![]()
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/ABaDcrCu7e8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Prima mai merge, dar a doua e modesta. Nu prea imi suna deloc a hip-hop. Doar daca si Lil Wayne e repper ![]()
Mie mi se par foarte slabe. Ambele.
Credeam ca doar mie mi se pare...
"Tu cauti locu' potrivit ,timid, exact ca o pisda"-cam asa e , din pacate.![]()
Ce mi se pare mai nasol e ca piesele astea doua se adreseaza zonei mai underground a fanilor GW. Sunt curios atunci cum o sa sune piesa mainstream ![]()
Am un albul Chello-celcareuraste de dat. Eu am apucat sa-l cumpar cu gazeta si mi-au dat azi unul de la munca. Il fac cadou, de ziua barbatului care a trecut, pentru primul doritor. Primul PM primit, albumul servit.
\
Doc e perfect. Fiiiiin.
prea smecher pacha..
Ceilalti - Imnul Romaniei Mute ft Ida (prod. XPL)
Deliciosu - Benzina (cu DJ SOP)
Ce mi se pare mai nasol e ca piesele astea doua se adreseaza zonei mai underground a fanilor GW. Sunt curios atunci cum o sa sune piesa mainstream![]()
Suna... cu Moga ![]()
Dragonu ak47-sesiune de freestyle
Reptila Desperados
Guess Who - Ma uit in jurul meu (Dilema Veche)
Refrenul e pe playback sau sunt eu
?
de obicei, din instrumentalele pieselor face parte si refrenul.
Rap News 8 Osamacide:
EP-ul "7 Gloante" e disponibil pt download si comanda pe http://www.cia-online.ro/
DOC e tare si-n engleza, dar in romana suna cel mai bine.