FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«16869707172115»
KuzMaN13.04.2011 21:22

http://www.sociopatrecords.ro/

 

Albumul va fi lansat exclusiv in format wav/mp3 dupa primele 1500 de pre comenzi

pre comenzi : 254

 

pana va fi lansat albumul Transmisii in distors , pe adresele de mail , cei inscrisi

vor primi si un link de download pentru albumul Nopti Prea Lungi

 

https://secure.epayment.ro/order/sms.php

AG14.04.2011 15:27

sti ca era reclama aia cu " primesti acum, platesti la anul" ?? asa si asta, platesti acum, asculti la anu !...

Ronnie14.04.2011 15:52

Esti optimist. Cand o sa vina albumul asta cei care au precomandat o sa si uite de NA.

AG14.04.2011 20:02

N A e unul care chiar vrea sa scoata bani din muzica lui.. daca vrea sa iasa cat de cat la lumina, sa mearga la un label din lumina reflectoarelor..

rezistenta_ultras14.04.2011 22:01

Poze de la filmarile clipului BUG - Fara cuvinte

205094_116663985079330_100002071865070_145335_5062325_n.jpg

205521_116663851746010_100002071865070_145330_3892202_n.jpg

205787_116663948412667_100002071865070_145334_4514076_n.jpg

206708_116664095079319_100002071865070_145339_1756386_n.jpg

207700_116664008412661_100002071865070_145336_504261_n.jpg

208558_116664038412658_100002071865070_145337_927472_n.jpg

215036_116663868412675_100002071865070_145331_7438584_n.jpg

216994_116663888412673_100002071865070_145332_3154776_n.jpg

217069_116663925079336_100002071865070_145333_8294774_n.jpg

217161_116664071745988_100002071865070_145338_6109558_n.jpg

AG15.04.2011 06:26

 

 

rupe rau de tot.. :)) mai ales pe eli, pe hora.. dragonu =))

rezistenta_ultras15.04.2011 21:03

Duminica,dupa protest,lansare Il-egal(Haita),orele 19,club Wings,intrare libera.

 

Pe scenă vor fi : Sisu, Puya, Cabron, Bibanu, Brugner, Marijuana, Magic Juice, Buze, Phossilah, Elias, Honey, 6ase-6ase, OvP, Dinte, Pistol, Greku, Liry, Dj Em; Warm-up: Chill Will.

 

Liviu: VPM15.04.2011 22:15

NA' - Transmisii in distors, voi "mari" fani NA' nu dati 3 euro pentru pre-comanda.

citez-

Asta stiu sa fac cel mai bine adica rap deci dati-mi bani p-asta

Caci reprezint casta si va arunc in aer casa

Daca erati italieni strigati basta cand s-a terminat cu smecheria

Cand intru pe beat ca sa-mi fac meseria

Stii bine ca am cu ce, deci multor raperi le-am furat felia

In clasa a VI-a la Rapatac 3

Asta mi-e mandria, terminati cu filozofia

Va servesc numai cu realitate ca traiti la modu despre care se vorbea-n `97

Am tone de respect, dar adidasii mei sunt rupti ca merg prin multe locuri

Ca de mic ma tot chinui sa incerc sa fac din asta ceva ca sa-mi vad de viata mea

Da aici e Romania, nu prea traiesti din asta cand canti asa ceva

Pacat, pu*a mea cine le da copiilor bani sa-si cumpere CD cu Nimeni Altu

Cand stiu ca nici eu n-aveam bani de la ai mei pentru rabla dra.cu

E subcultura, deci ia p***-n gura cand se jura

Am crezut ca pe drumul vietii muzica poate fi o scurtatura

Da nu-i asa, tine mine c-o sa fie greu sa canti asa ceva

Toti din jurul tau vor sa faci altceva,

D'asta banii si muzica nu prea se pot amesteca

Da cand va dau rap dati-mi niste bani ca sa mai pot canta

Pentru ca nu e ca si cum vreau sa ma-mbogatesc din asta

E doar ca sa pot continua sa fac asta

Repet nu e ca si cum vreau sa ma-mbogatesc din asta

E doar ca sa pot continua sa fac asta..

RaMs3s16.04.2011 00:16

Versurile le stim si noi , cei care pot stai calm ca au dat sms , cei care nu pot acum o sa dea , iar cei care nu au un album cumpara..nu o sa dea . simplu :) . In plus , nu stiu cu cine te certi pe forumu' asta " voi marii fani " !

Pana una alta , sa dam sms si sa asteptam cuminti albumu'

 

[ Si inca ceva , unii chiar nu au de unde sa dea 3 euro , deci nu e de acuzat lumea . ( nu e cazul meu ) ]

LanDSharK16.04.2011 13:30

@Liviu:VPM. Dacă tot ai vrut să faci ceva, macar puneai și tu versurile corecte; ascultai atent ce zice ala dacă tot ești tu mare fan, nu porcarii copiate de pe net. Vorba lui RaMs3s, cine e fan Nimeni Altu` și iși permite, stai liniștit, a dat/o să dea sms! Pace ție dacă ai trimis sms.

Liviu: VPM16.04.2011 13:52

Nu sunt mare fan dar a spus cineva ca NA' face rap pentru bani(nu stiu si nu vreau sa cred ca asa e), mi-am amintit de melodia cu c2k si am postat versurile unde spune exact ce si cum, ce nu este corect in versurile alea? chiar daca e gresit gramatical nu eu am scris ci versuri ro, dar am vazut si pe facebook n like-uri! "Doar sa haliti dar sa platiti ciuciu"

ebonyc16.04.2011 15:09

Va e lene sa scrieti Nimeni Altu?

pytycrys18.04.2011 08:39

Specii - Vezi - videoclip

Blackzie18.04.2011 09:36

Am vrut sa ma duc si eu la lansarea videoclipului de la Vezi.. Era in Fabrica. Din pacate eram prea obosit de la protest.. si putin beat :(

 

Oricum big up chimie shamanu rupe videou

pcsbb27.04.2011 16:17

Raku - Stirile libere - Balada procurorilor securisti: http://www.youtube.com/watch?v=56uDXvaHzM4&feature=feedu

Cautand - Raku feat. Ombladon / teaser:

navodarean27.04.2011 21:06
aliuta4728.04.2011 10:31

 

 

defapt tutu nu canta e doar la sto pus numele ! e doar PHANE!

AG28.04.2011 20:30

phizda

zoint28.04.2011 21:12

Ce fin freaca Limunache placile :>

 

catalinluk29.04.2011 16:44
AG29.04.2011 17:14

asta e Chelooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!

pytycrys29.04.2011 17:29

Joi la 5 la Parcul Copiilor, de ziua barbatului, concert Parazitii, printre altii. Care se baga?

AG29.04.2011 20:56

parcul copiilor sau oraselul copiilor ?

pytycrys29.04.2011 21:19

Parcul. Cica e pe undeva pe dupa Arcul de Triumf, asa am vazut pe harta..

AG30.04.2011 08:11

a pl, cred ca acolo la roata.. in herestrau

 

«16869707172115»