NA' - Transmisii in distors, voi "mari" fani NA' nu dati 3 euro pentru pre-comanda.
citez-
Asta stiu sa fac cel mai bine adica rap deci dati-mi bani p-asta
Caci reprezint casta si va arunc in aer casa
Daca erati italieni strigati basta cand s-a terminat cu smecheria
Cand intru pe beat ca sa-mi fac meseria
Stii bine ca am cu ce, deci multor raperi le-am furat felia
In clasa a VI-a la Rapatac 3
Asta mi-e mandria, terminati cu filozofia
Va servesc numai cu realitate ca traiti la modu despre care se vorbea-n `97
Am tone de respect, dar adidasii mei sunt rupti ca merg prin multe locuri
Ca de mic ma tot chinui sa incerc sa fac din asta ceva ca sa-mi vad de viata mea
Da aici e Romania, nu prea traiesti din asta cand canti asa ceva
Pacat, pu*a mea cine le da copiilor bani sa-si cumpere CD cu Nimeni Altu
Cand stiu ca nici eu n-aveam bani de la ai mei pentru rabla dra.cu
E subcultura, deci ia p***-n gura cand se jura
Am crezut ca pe drumul vietii muzica poate fi o scurtatura
Da nu-i asa, tine mine c-o sa fie greu sa canti asa ceva
Toti din jurul tau vor sa faci altceva,
D'asta banii si muzica nu prea se pot amesteca
Da cand va dau rap dati-mi niste bani ca sa mai pot canta
Pentru ca nu e ca si cum vreau sa ma-mbogatesc din asta
E doar ca sa pot continua sa fac asta
Repet nu e ca si cum vreau sa ma-mbogatesc din asta
E doar ca sa pot continua sa fac asta..