Off topic.
Am indraznit sa scriu la un clip cu golul lui Nicolita cu Vasluiul de pe youtube ca e o rusine sa iei gol de la Nicolita si ce au sarit fanii ciorii de parca l-am jignit pe Ronaldinho pe nedrept ![]()
Off topic.
Am indraznit sa scriu la un clip cu golul lui Nicolita cu Vasluiul de pe youtube ca e o rusine sa iei gol de la Nicolita si ce au sarit fanii ciorii de parca l-am jignit pe Ronaldinho pe nedrept ![]()
In corpore sano e varf de album...
Si mie imi place mult aia.Oricum tot albumul e bun , in afara de Act 0 si Periculos.
Stiti ce program se folosea ca sa pot sa iau trackurile de pe CD sa le pun in calculator ca nu merge cu copy/paste ?
AudioCatalyst ![]()
mie-mi plac In corpore sano si Act 1. pe langa SAU si celceuraste.
Mergea si cu windows media player.
numele albumului ( Nimeni Altu ) dupa cum ati vazut si voi va fii " Transmisii in distors " puteti modifica la vot
abia astept albumu lui Adi..genial omu asta ![]()
E demult melodia...si cred ca s-a si pus aici cand a aparut ![]()
On: In curand Heas-Zambetul Clovnului
Making of Doc - Muzica feat vede, Deliric 1, Nwanda si Cedry2k
As fi bagat code embed, dar nu stiu de ce nu mai pot da copy/paste cand dau reply. Folosesc Mozilla ca browser.
Sub Vlad Irimia .. "Tataie". ![]()
Pro TV poate s-o suga.
Sub Vlad Irimia .. "Tataie".Pro TV poate s-o suga.
A imbatranit si el.
Normal ca albumul care o sa il scoata BUG MAFIA o sa fie cel mai asteptat.