FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«16667686970115»
Ronnie17.03.2011 12:46
puyol17.03.2011 15:19

ce face cunoscatorii, au revenit ?

de colaborarile cu villy nu comentati nimic?

pcsbb20.03.2011 13:10

Rap news 7 (20.03.2010):

pcsbb20.03.2011 14:40

TIL 2011 DoubleL vs Ruger, Doc & Fler - Get Yer Walk On

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=6RA7GnHsloA

razvan2821.03.2011 18:21

De ce la melodia Sau a pus Cheloo cu Ombladon si FDD nu putea sa puna Parazitii ?

puyol21.03.2011 18:38

pentru ca e vorba de albumul solo a lui Cheloo care va fi lansat joi cu gsp

pytycrys21.03.2011 21:37

Specii - Usile - GENIAL!

razvan2822.03.2011 19:54
pentru ca e vorba de albumul solo a lui Cheloo care va fi lansat joi cu gsp

 

 

Stiu ca apare joi , dar nu putea sa spuna Parazitii si nu Cheloo cu Ombladon si Freaka ?

Ronnie22.03.2011 20:05

Pai si pe albumele lui Sisu din trecut aparea "feat.Puya" si invers, nu scria La Familia. Cand e vorba de albume solo piesele sunt ale artistilor individuali, fara trupa.

 

Si am impresia ca versurile care le canta Ombladon pe "Sau" au fost compuse tot de Cheloo. Parca asa am citit pe undeva, nu mai retin unde.

razvan2822.03.2011 21:48

Aha...Sau mi-a placut , deci sper ca joi sa nu ma dezamageasca Cheloo.La 7 dimineata o sa fiu la chiosc cu albumu in mana :))

Ronnie23.03.2011 13:07

Am asa o presimtire ca va fi un album naspa. Cam tot ce a scos Parazitii in ultima vreme a fost sters.

 

pytycrys23.03.2011 13:13

Neah. O sa fie tare. :)

psr23.03.2011 22:11
pytycrys23.03.2011 22:15

Foarte tare.

Nyghty23.03.2011 22:22

Foarte buna melodia...pana maine cand o sa ascult tot albumul, "unde se termina visele" mi se pare cea mai buna melodie de pe album....si de pe 2011 pana acum.

Daniel-Ionut24.03.2011 08:18

Foarte bun albumul :thumbup:

"jandarmi platiti de noi, ne bat in cap la meciuri, cum bateau securistii partizanii in beciuri"

ebonyc24.03.2011 08:35

Misto melodia asta a lui Cheloo. Tocmai am prins si eu acum ultimul cd la un chiosc. Play!

navodarean24.03.2011 10:29
RaMs3s24.03.2011 11:33
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/t_VFVnzmjtQ?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

" tu scalavule ai tupeu sa te iei de George hora " Baejneboon !?

Cioroiule , iti place dubstepu' ?

navodarean24.03.2011 12:14

Am citit de 4 ori ce-ai scris. :)))) Am crezut ca ... ai ceva cu mine :-s .

pytycrys24.03.2011 13:00
" tu scalavule ai tupeu sa te iei de George hora " Baejneboon !?

Cioroiule , iti place dubstepu' ?

 

+1

Tare dur "niggarasu'" asta de eli.

Edit:

Dumnezeule! Viseaza aia feat-uri cu Parazitii, cu Cedry2k...

Cred ca daca se intalneste asta cu Cheloo, la cat de "tolerant" e Cheloo la cioroiasi il trimite inapoi pe craca.

LanDSharK24.03.2011 14:01

Nu sunt negru, sunt mulatru. Mars, cioara! P.S. Lasa dubstepul jos ca te frige !

pytycrys24.03.2011 14:16

Pacat ca sunt singuru' care ma injur cu ratatii aia de pe youtube care il iubesc pe cioara asta.

Renunt, lasa-i in durerea lor.

puyol24.03.2011 14:30

pfoaaa, imi si imaginez ce "razboi" duceti unii pe youtube. Pentru mine, commenturile de pe youtube sunt la fel ca stirile: imi provoaca sila. Peste tot numai cunoscatori care cunosc, care stiu sa imparta muzica, stiu sa spuna cine e slab si cine nu (asta pentru ca ei sunt mari cunoscatori). Doamne Dumnezeule... Unii il injura mai mult pe Eli decat pe politicienii din tara asta. :|

 

si apropo, pytycrys, vezi ca "ciorile" au inventat muzica asta. Si inca un apropo, Cheloo a avut colaborari cu "ciori", destule chiar. Dar ce sa-i fac, nu te pui cu cei care cunosc.

ebonyc24.03.2011 14:50

Nu inteleg de ce trebuie sa certi pe cineva ca spune de un artist ca ii place. Eu am renuntat rapid la "discutiile" de pe youtube cand am scris la o melodie a Inei (sau Inna cum s-o scrie) ca are anumite versuri incorect formulate gramatical in limba engleza si s-au gasit destui care sa ma injure si sa adauge un raspuns gen: "tu crezi ca Inna cu asa mare staff in spate ar fi putut sa permita asa ceva?". Adica e credibil staff-ul Innei in dauna gramatica limbii engleze. Si aici am pus punct aventurii.

«16667686970115»