Fiecare are parerile lui. Eu intre cele 2 variante l-as fi ales tot pe Nimeni Altu, deoarece nu-mi plac melodiile recente de la Mafia.
Asa ca, din punctul meu de vedere, eu nu inteleg cum de BUG Mafia(ma refer la stilul lor actual) e in concurenta cu Nimeni Altu'. Asta nu inseamna ca nu ii respect pe cei de la BUG Mafia pentru tot ce au facut pana acum in hip-hop-ul romanesc.
Totul tine de gusturile fiecaruia. Doar pentru ca tu preferi BUG Mafia, nu inseamna ca toti trebuie sa fie de acord cu tine, la fel cum tu nu trebuie sa fii de acord cu toti ceilalti.
