FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«16364656667115»
catalinluk26.02.2011 17:19
Ronnie27.02.2011 10:21

Melodie de pe viitorul album Whatsup - Povestirile inimii!

 

Ronnie27.02.2011 16:23
Bogdan27.02.2011 16:29

Ce Ronnie?

Ronnie27.02.2011 16:32

Nu-nteleg de ce n-apare videoul. Am pus linkul direct.

Dragos_G27.02.2011 21:28

cred ca in curand o sa incep sa imi bag **** in youtube. o ard aiurea rau cu cacaturile astea de copyright. au inchis un cont al ultrasilor Torcidei din cauza celor de la UEFA. cacatii aia de la vevo cenzureaza orice cuvant. daca si pe internet au inceput cu astea....

RaMs3s27.02.2011 22:59

Against modern youtube ! Adevaru e ca daca te uiti la o melodie din afara , sunt sanse mai mult de 50-60 % sa fie de la Vevo ! :ce_oameni:

Robert Aeroth28.02.2011 13:05
avem d-astia de zic k ala nu transmite mesaj , altu nu are voce, doc cica e piele, mafia s-au pensionat, parazitii ne plictisesc,puya e comercial, guess are contract cu puma.. etc.. incep sa cred k daca le pui o manea rup mesele in doua si recita vers cu vers

 

 

Bai uite unde era ralu filip....Care e problema daca ne exprimam opiniile despre cantaretul x? Dute tu si cumpara 15 albume doc ca sa susti muzica. Hai pa!

puyol28.02.2011 13:32

dar care e problema ca Gigi iese la TV zilnic si acuza in stanga si dreapta ca toti is prosti si ca el e destept? Libera exprimare, dom'le.

ebonyc28.02.2011 14:10
Melodie de pe viitorul album Whatsup - Povestirile inimii!

 

<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/lvFwOkOPqv8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Imi place studioul.

ebonyc28.02.2011 15:12

 

Foarte tare mi se pare. Pe un beat produs de raposatul Bad News Brown.

 

Marfa.

Robert Aeroth28.02.2011 21:36
dar care e problema ca Gigi iese la TV zilnic si acuza in stanga si dreapta ca toti is prosti si ca el e destept? Libera exprimare, dom'le.

 

 

problema nu e ca e ciobanu toata ziua pe TV ci prostii care se uita.

puyol28.02.2011 22:02

atunci de ce se protesteaza impotriva lui si nu impotriva prostilor?

pcsbb01.03.2011 06:57

Sneak preView CHELOO feat Ombladon si Freakadadisk "SAU"

Robert Aeroth01.03.2011 09:22
atunci de ce se protesteaza impotriva lui si nu impotriva prostilor?

 

De aia au incercat aia de la sud sa intre peste t2 si de aia tipam la aia de la t1 "cetateni **** cetateni" ....

De aia episodul "nimeni la meci" a fost un esec...

Prostii si curvele ne-au batut nu Jiji.

puyol01.03.2011 13:33

transpusa in situatia actuala, conform ideii tale ar trebui "contestati" Doc dar si fanii lui Doc. Dar ce se intampla cu fanii Doc carora le place si Parazitii?

pytycrys01.03.2011 13:37

Ahahaha =))

greenyes01.03.2011 13:58
cred ca in curand o sa incep sa imi bag **** in youtube. o ard aiurea rau cu cacaturile astea de copyright. au inchis un cont al ultrasilor Torcidei din cauza celor de la UEFA. cacatii aia de la vevo cenzureaza orice cuvant. daca si pe internet au inceput cu astea....

 

Bine ai venit in lumea reala unde statul nu iti vrea binele!!!

 

Azi in sport maine in toate celea!

Robert Aeroth01.03.2011 18:26
transpusa in situatia actuala, conform ideii tale ar trebui "contestati" Doc dar si fanii lui Doc. Dar ce se intampla cu fanii Doc carora le place si Parazitii?

 

Aia nu e ideea mea, asa s-a intamplat ! Si nu incepe iar cu doc, ca sti opinia mea si nu cred ca e fun sa ma repet.

 

 

Ideea era simpla, Libertatea de exprimare e ceva bun !! De asta au murit oameni in '89 bai nea caisa.

Doar ca tu ai vrut sa dai un exemplu negativ si eu ti-am spus ca in acel caz particular de vina sunt aia care se uita , care ii dau apa la moara violatorului de oi.

Dragos_G01.03.2011 20:08

Robert are draptate. Oierul este unul, prost cum e. In schimb, cam un milion de romani il ling adanc in fund. Daca acest personaj ar fi intr-o tara precum Germania, i-ar fi rusine sa mai iasa pe post. In schimb in Romania este tiganie peste tot si el se simte in largul sau.

Uneori mi-e greata de cei care consuma cacaturile gesepiste sau pe cele de la sport.ro. Nu ii inteleg. Vorba aceea "Gigi becaliiii, sa-ti moara faniii". :D

 

Sper sa incheiem acest subiect mic si sa revenim la muzica.

Astept albumul lui Raku.

MoWeed02.03.2011 12:00

@all

 

Daca nu puteti discuta civilizat, voi inchide topicul si gata! In loc sa se discute despre muzica hip-hop, aici numai jigniri ca ala e nush cum s.a.m.d

Ronnie02.03.2011 12:28

Cred ca si acest chestionar este deja la epuizare. Cele mai asteptate albume par a fi cele de la Bug Mafia si Nimeni Altu.

 

Ma gandeam sa fac unul referitor la cea mai reusita melodie de la Eminem. Ce ziceti?

 

Ori daca nu astept orice fel de propunere de chestionar. :)

Daniel-Ionut02.03.2011 12:40

Nimeni Altu... cum ai putea sa astepti un album care nici nu stii cum se va numi, cand o sa apara, daca o sa apara... si cum poate fi un "scor" asa strans intre acest nimeni altu si BUG Mafia, intrebare fara raspuns :look:

 

PS: Nu vreau reply-uri de la mai marii "repari" de pe aici, nu vreau comparatii intre nimeni altu si BUG Mafia, nu vreau misto-uri, pur si simplu ma intrebam intr-o zi cu nori :hmmm:

MoWeed02.03.2011 12:45

Daniele, poate se bazeaza pe primul lui album, asa cum cei care au votat Mafia se bazeaza pe albumele lor din trecut.

Numele albumului nu prea conteaza, conteaza mai mult piesele care vor fi pe el. Si, atat cele de la Nimeni Altu, cat si cele de la Mafia sunt, la momentul actual, necunoscute.

 

 

Practic, in acest chestionar s-a votat artistul, nu albumul.

Daniel-Ionut02.03.2011 12:49
Practic, in acest chestionar s-a votat artistul, nu albumul.

 

Artistul... pai mi se pare chiar mai "curios" decat la album, ca nimeni altu sa fie intr-o asa stransa concurenta cu BUG Mafia.

«16364656667115»