dupa ce a cantat ceva ani multi , ombladon acum a strans ceva bani deci isi face si el mofturile... poate caddy nu are bani sa-si cumpere mergedes.. si ca tot omu care a fost sarac cand are bani isi ia ce a visat de mic..
dupa ce a cantat ceva ani multi , ombladon acum a strans ceva bani deci isi face si el mofturile... poate caddy nu are bani sa-si cumpere mergedes.. si ca tot omu care a fost sarac cand are bani isi ia ce a visat de mic..
Concert live Specii - USILE : http://www.tscarena.ro/stream/st.swf
Am ascultat cateva piese de pe Specii-Usile si l-am inchis definitiv. Nu e genul meu.
Se pare ca Zale isi incheie activitatea.
Mai multe detalii nu cunosc.
Sisu feat. Angeles - Am nevoie de rabdare Official Video: ![]()
l-am descoperit acum ceva zile .. e tare omu are si album
http://www.mediafire.com/?cqmjdnyyjyo cine vrea sa asculte tot albumu!
Foarte tare mi se pare. Pe un beat produs de raposatul Bad News Brown.
E chiar tare melodia. Felicitari lui Nane!
Foarte tare mi se pare. Pe un beat produs de raposatul Bad News Brown.
Nu-mi place are voce de muiere, versuri slabute si nu zice mai nimic. ![]()
Dr. Dre a lansat videoclip piesei I Need a Doctor , single al mult asteptatului album Detox . Clipul melodiei, colaborare cu Eminem si Skylar Grey.
Clipul a fost regizat de Allan Hughes si aduce un tribut deosebit lui Tupac Shakur si Eric Wright aka Easy-E, doi buni prieteni ai Doctorului.
Dr. Dre Ft. Eminem & Skylar Grey - I Need A Doctor [HD]
Încarcat de wonderful-life1989. - Music videos, artist interviews, concerts and more.
versuri slabute si nu zice mai nimic.![]()
Incearca cu google translate.
flow-ul si instrumentalul de la dr. dre sunt de RAHAT !!. zici ca e i love the way you lie. Ce-au fost unii si ce-au ajuns...
http://www.dailymotion.com/video/xh76c0_dr...usic#from=embed
linkul cu melodia, fara figurile youtubului cu copyrights
Nu-mi place are voce de muiere, versuri slabute si nu zice mai nimic.![]()
inseamna k si pe puya il descifrezi greu
Incearca cu google translate.
Ce glumet esti aproape ca ma faci sa rad ![]()
inseamna k si pe puya il descifrezi greu
Nu, inseamna ca te ia gura pe dinainte si mananci prea mult
. N-are voie omu' sa-si exprime parerea ca sar inteligentii cu ironii de doi bani, parerea mea e ca e varza, n-are un mesaj clar, n-are o exprimare elaborata, n-are versuri bune, n-are voce potrivita pentru stilu' asta.
Si n-ascult si nu-mi place Puya pentru ca altfel nu postam in sectiunea hip-hop, postam la sectiunea de manele, daca exista asa ceva. Nu-mi place si punct de ce tre' sa sara domnisoarele ca altora nu place solista lor preferata. Grow up.
Puya: ![]()
Nu, inseamna ca te ia gura pe dinainte si mananci prea mult. N-are voie omu' sa-si exprime parerea ca sar inteligentii cu ironii de doi bani, parerea mea e ca e varza, n-are un mesaj clar, n-are o exprimare elaborata, n-are versuri bune, n-are voce potrivita pentru stilu' asta.
Si n-ascult si nu-mi place Puya pentru ca altfel nu postam in sectiunea hip-hop, postam la sectiunea de manele, daca exista asa ceva. Nu-mi place si punct de ce tre' sa sara domnisoarele ca altora nu place solista lor preferata. Grow up.
mai usor cu limbajul gazarule.
daca tot le sti tu pe toate, fa tu ceva in locul lui, ceva mai bun, sa ne mangaie urechile
pe aici sunt foarte multi andar care sunt anti comerciali, ceea ce mi se pare foarte oké... Fiti atenti la un vers al lui Axes: "respect pentru cei care cumpara ce fac, si pentru cei care TAC CAND NU LE PLACE CE FAC, la restu' cate-un capac"
respect, bun simt, sunt necunoscute pentru multi specialisti... Stateam si ma gandeam, daca e sa ne luam dupa toti cunoscatorii andar care sunt anti-comerciali, ar trebui sa dispara tot hip-hop-ul. Pentru ca daca e sa aduni toate parerile lor "negative", toate sub.ramurile muzicii hip-hop sunt naspa si nu au niciun mesaj
. Unora nu le placa stilul mai gangsta, altora nu le place stilul mai clasic, altora nu le place "comercialul". Cu alte cuvine, ne luam dupa cunoscatori, s-a dus muzica pe pulla. De-aia e mai bine ca ei sa ramana la stadiul de forumisti.
avem d-astia de zic k ala nu transmite mesaj , altu nu are voce, doc cica e piele, mafia s-au pensionat, parazitii ne plictisesc,puya e comercial, guess are contract cu puma.. etc.. incep sa cred k daca le pui o manea rup mesele in doua si recita vers cu vers
mai usor cu limbajul gazarule.daca tot le sti tu pe toate, fa tu ceva in locul lui, ceva mai bun, sa ne mangaie urechile
N-am zis nimic de faptul ca as canta eu, imi cer scuze in primu' rand in fata limbii romane, ca m-am enervat, pentru ca am sarit calu' si am fortat limbajul.
Daca ascult muzica asta am dreptul sa-mi formez o parere, sa-mi placa unii sau nu. N-am in playlist decat: Butch (Dagga), 2012, Cedry2k, Cretzu, Sisu, Carbon, De LaSoul, Non Phixion, Damian Marley, Doc, C.T.C, K.S.T, Keri, Nimeni Altu, The left, Jedi Mind Tricks, Promoe, Sangre (Maerry& Keri).
Inca odata imi cer scuze, tuturor celor care s-au simtit ofensati. ![]()