FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«16061626364115»
pytycrys11.02.2011 19:13

Daca nu existau Parazitii nu mai auzea nimeni probabil de Anonim iar apoi Guess Who, Spike, Nimeni Altu, Rasa, Griffo si toti ceilalti care au aparut pe Actiunea Instrumentalul.

blindica13.02.2011 14:12

Daca are cineva piesa din postarea lui psr de la data de 10 februarie,il rog sa-mi dea un link de download sau atasament pe email b***@***. Multumesc !

Mi-aduc si eu aminte de lansarile lui Spike si Guess Who,Parazitii au avut un rol determinant,dar nu stiu sigur daca succesul celor doi li se datoreaza celor din urma mentionati.

Nu stiu daca miscarea are nevoie de un nou caz B.U.G. / Sisu si Puya, pe sistemul ''eu te-am facut,eu te omor''

RaMs3s13.02.2011 16:12

20 februarie , se deschid "Usile" in Silver Church , alaturi de Sisu , cedryk , aforic si multi altii

 

Ps : sper ca nu se considera reclama , sau e ? :-s , ca nu asta a fost intentia

rezistenta_ultras13.02.2011 19:08

s-a fumat si sondajul asta...propun unul cu cel mai asteptat album din 2011...se anunta BUG Mafia - Inapoi in viitor , Cabron - Al(t)bum , Maximilian - Maxim,am spus!!! , Sisu - Temnita luminii etc

Daniel-Ionut13.02.2011 19:14
cel mai asteptat album din 2011...se anunta BUG Mafia - Inapoi in viitor

 

Cand apareee? :shutup2:

Ronnie13.02.2011 19:15
s-a fumat si sondajul asta...propun unul cu cel mai asteptat album din 2011...se anunta BUG Mafia - Inapoi in viitor , Cabron - Al(t)bum , Maximilian - Maxim,am spus!!! , Sisu - Temnita luminii etc

 

Pai spune-mi care sunt toate ca sa nu mai apara iar comentarii gen "mai era si x si y..." si fac imediat.

rezistenta_ultras13.02.2011 19:18
Cand apareee? :shutup2:

daca nu apare pana vineri , apare sigur de vineri incolo ...

Roonie,mie doar astea 4 imi vin in cap,dar sigur sunt mai multe;sa mai completeze lumea.

psr13.02.2011 19:23
pytycrys13.02.2011 19:52
Pai spune-mi care sunt toate ca sa nu mai apara iar comentarii gen "mai era si x si y..." si fac imediat.

 

Mai iese Deliric1 cu un album care probabil se va numi ITP (Inspectie Tehnica Periodica), Specii - Usile vol. I si atat imi vine in minte.

 

Edit: A , si Aforic scoate ceva.

Nyghty13.02.2011 21:47

La Aforic nu se stie numele la album..

Dragos_G14.02.2011 11:11

 

In data de 6 martie 2011

raku sutine concertul de lansare a albumului "emite semnale"

la Silver Church Club (Calea Plevnei 61) incepand cu orele 20:30 - 21:30;

intrare 20 ron;

Nyghty14.02.2011 11:12

@Ronnie

Deci si Raku-Emite semnale e de trecut pe lista :)

Ronnie14.02.2011 12:29

BUG Mafia - Inapoi in viitor

Cabron - Al(t)bum

Maximilian - Maxim,am spus!!!

Sisu - Temnita luminii

Raku - Emite semnale

Deliric1 - ETP

Aforic - ?

Yolo - ?

Specii - Usile v.1

 

Mai e ceva? Daca nu, diseara voi face.

Bogdan14.02.2011 12:56

suna bine melodia lu` raku.

dr.adrian914.02.2011 14:17
BUG Mafia - Inapoi in viitor

Cabron - Al(t)bum

Maximilian - Maxim,am spus!!!

Sisu - Temnita luminii

Raku - Emite semnale

Deliric1 - ETP

Aforic - ?

Yolo - ?

Specii - Usile v.1

 

Mai e ceva? Daca nu, diseara voi face.

 

Yolo - Cool

r3fl3x14.02.2011 16:18
RaMs3s14.02.2011 18:36

Bai dar de Nimeni Altu nu se aude nimic ? :wacko:

pytycrys14.02.2011 18:38

Nu stiu frate. De 3 ani tot astept ceva scos de el da' tre' sa ma multumesc doar cu feat-urile de pe albumurile altora..:(

Cand va iesi va rupe din nou bineinteles.

RaMs3s14.02.2011 18:43

Din ce am inteles , pregateste el ceva . Ideea e sa se termine stocurile de " nopti prea lungi " , ca se stiu problemele cu banii...si deh :)

Oricum , ideea e ca mai sunt putin exemplare , sub 100 . Deci , eu zic sa ne asteptam la ceva de la el anul asta . Plus ca la ultimul lui concert a cantat piese noi....

Cred ca ar putea fi pus si Nimeni Altu in sondaj , cu semnul intrebarii :rolleyes:

Ronnie14.02.2011 19:04

Din cate tin eu minte si Guess Who spunea intr-un interviu ca lucreaza la un nou album care ar putea fi lansat la sfarsitul acestui an.

navodarean14.02.2011 19:09

de NEAH a mai auzit cineva ceva? ... proiectu' ala de la Chill Brothers .. cu Cedry2k , J Yolo , Doc , Christu , Raku etc.

pytycrys14.02.2011 19:13

Aia era doar o melodie parca...Si se filmeaza mi se pare. Erau niste poze undeva cu Doc, ori pe FR ori pe feisbuc.

Dragos_G14.02.2011 19:14

Proiect sau doar o singura melodie care e pe proiectul lui Christu?

 

apropo, noi ce votam? albumele care inca nu au iesit?:))

sau votam cat de asteptate sunt?

Maye14.02.2011 20:42
Din cate tin eu minte si Guess Who spunea intr-un interviu ca lucreaza la un nou album care ar putea fi lansat la sfarsitul acestui an.

Asa se spune pe facebook :

 

GuessWho - Laur este foarte prins in studio deoarece lucreaza la cel de-al doilea album, asadar in perioada urmatoare va vom tine la curent cu activitatea sa eu (Pyuric) si Griffo (vom 'semna' toate updateurile). P.S. mai e foarte putin si dam drumul la site (guess-who.ro).

crysty1415.02.2011 10:27
«16061626364115»