Facem Records e pe teava ca cel mai distructiv obuz! ![]()
Facem Records e pe teava ca cel mai distructiv obuz! ![]()
connecter ala e cocalar?
nu, e idol la femei
ON: Jack Yolo o sa scoata in curand un album.
Votat Facem Records.
Foarte bine punctat, Dragos: Puteau fi bagati in sondaj si Sociopat Records, Chill Brothers (Zale, Camuflaj..) si Special K House.
Deloc
E doar tigan, rrom, etc.
Daniele, ce e aia rrom?
Daniele, ce e aia rrom?
El.
Daniele, ce e aia rrom?
Romi (uneori scris rromi, cunoscuti popular si ca "tigani") este denumirea unui grup etnic originar din India medievală ![]()
Sau mai pe scurt, Maye sau Conectar asta.
Denumirea corecta este "ciori"
In alta ordine de ideei, cocalar nu inseamna neaparat tigan; sunt multi cocalari romani.
Dar tiganul inseamna cocalar.
Problema e ca de la un timp , asa cum spune si Mo am vazut multi romani cocalari.Imbracati in tricouri stralucitoare , cu ceasuri cat conserva de la Pate Bucegi , cu manele in telefon sau cu vesnicul chef de caterinca..
Si totusi suntem offtopic, asa ca v-as sugera sa revenim la hip hop.
Stie cineva de unde pot sa cumpar albume audio? Si ma refer sa cumpar albume fizic cu delivery acasa nu download. Exista vreun site la noi pentru asa ceva?
Asta ar fi ceva. ![]()
http://rapmusicstore.bronews.com/v1/
ba da cati cumparatori pe aici ![]()
in mod cert sunt mult mai multi smecheri,reali,gangsteri, anti-comerciali, andargraunzi, adevarati decat cumparatori. Asa-i romanul doar. ![]()
Eu am comandat si de pe HHKulture si de pe RapMusicStore si ambii au avut servicii bune.
Primul mi-a certu sa pun banii inainte in cont ca sa nu se trezeasca ca i se intoarce pachetul si nu primeste banii, iar la al doilea a fost ramburs, mi-a dat chiar si cate un sticker gratis la fiecare comanda ![]()
@puyol recunosc, am downloadat albumele de pe net. Dar mi-au placut mult si vreau sa le arat recunostina mea. 2 albume luna asta.. 2 urmatoarea la salariu si tot asa. Si vreau sa cumpar asa:
DOC-Scapat de sub control
Cedryk-Poezie balistica si cuvintecevindeca
CIA-Radio
Grasu-Oameni
Cumicu-Un nenorocit
Carbon-reactii adverse
Spike-Relatii cu publicul
Vescan-Dansez cu poze vechi.
O sa ascult pe viitor Butch si daca-mi place o sa cumpar albumul.
Vroiam un site unde sa platesc cu cardul. Daca nu gasesc ma bag prin Diverta sa vad ce gasesc.
nu prea gasesti in magazine ce cauti tu. daca esti din Bucuresti, te poti intalni cu un tip, Dan... de la site-ul hhk. Sigur le are pe toate, asta e id-ul: rap_43v3rrulz
Mai e si asta, are cateva.
http://shop.ollie.ro/muzica-c-41.html
Str. Blanari 12, 030061 Bucharest, Romania
Buses: Univarsitate Station, Sf Gheorghe Station, Unirii Station
Subway: Universitate Station, Unirii Station
connecter ala e cocalar?
E tigan cu acte-n regula . A si zis ca e mandru de asta
Bogdan , cu tot respectu pentru albumele care le-ai enumerat acolo dar cred ca ai uitat ceva foarte important din punctu meu de vedere. - Nimeni altu' - Nopti prea lungi (2008)
ar mai fii si Praetor - Nomad (2010) care baga foarte tare chiar daca nu mai e la fel de bun cum era alaturi de Jhivago..
in legatura cu comanda , pe HHK au servicii foarte bune. mi-am primit tricoul cu nimeni altu + albumu foarte rapid ( 1 singura zii ) .
Nu am ascultat albumele sa-mi dau cu parerea..
Vreau si eu o parere despre videoclipul asta in special (dar si in general despre muzica comerciala americana de acum).
Dupa ce vad cateva opinii mi-o exprim si eu pe a mea.