FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«15859606162115»
pytycrys03.02.2011 14:20

Facem Records e pe teava ca cel mai distructiv obuz! ;)

Bogdan03.02.2011 15:13

connecter ala e cocalar?

Dragos_G03.02.2011 18:05

nu, e idol la femei

 

ON: Jack Yolo o sa scoata in curand un album.

LanDSharK03.02.2011 18:51

Votat Facem Records.

Foarte bine punctat, Dragos:  Puteau fi bagati in sondaj si Sociopat Records, Chill Brothers (Zale, Camuflaj..) si Special K House.

Robert Aeroth05.02.2011 16:35
connecter ala e cocalar?

Deloc

post-68319-1296923693.jpg

Daniel-Ionut06.02.2011 08:38
Deloc

 

E doar tigan, rrom, etc.

MoWeed06.02.2011 09:30

Daniele, ce e aia rrom?

Maye06.02.2011 09:33
Daniele, ce e aia rrom?

El.

Daniel-Ionut06.02.2011 09:36
Daniele, ce e aia rrom?

 

Romi (uneori scris rromi, cunoscuti popular si ca "tigani") este denumirea unui grup etnic originar din India medievală :naughty:

 

Sau mai pe scurt, Maye sau Conectar asta.

MoWeed06.02.2011 09:39

Denumirea corecta este "ciori"

 

In alta ordine de ideei, cocalar nu inseamna neaparat tigan; sunt multi cocalari romani.

Ronnie06.02.2011 11:59

Dar tiganul inseamna cocalar.

razvan2806.02.2011 14:01

Problema e ca de la un timp , asa cum spune si Mo am vazut multi romani cocalari.Imbracati in tricouri stralucitoare , cu ceasuri cat conserva de la Pate Bucegi , cu manele in telefon sau cu vesnicul chef de caterinca..

Daniel-Ionut06.02.2011 21:26

Si totusi suntem offtopic, asa ca v-as sugera sa revenim la hip hop.

Bogdan07.02.2011 12:45

Stie cineva de unde pot sa cumpar albume audio? Si ma refer sa cumpar albume fizic cu delivery acasa nu download. Exista vreun site la noi pentru asa ceva?

pytycrys07.02.2011 13:01
puyol07.02.2011 15:51

http://sunetesubsol.ro/store/

http://rapmusicstore.bronews.com/v1/

 

ba da cati cumparatori pe aici :)

in mod cert sunt mult mai multi smecheri,reali,gangsteri, anti-comerciali, andargraunzi, adevarati decat cumparatori. Asa-i romanul doar. :)

Dragos_G07.02.2011 18:23

Eu am comandat si de pe HHKulture si de pe RapMusicStore si ambii au avut servicii bune.

Primul mi-a certu sa pun banii inainte in cont ca sa nu se trezeasca ca i se intoarce pachetul si nu primeste banii, iar la al doilea a fost ramburs, mi-a dat chiar si cate un sticker gratis la fiecare comanda :D

Bogdan08.02.2011 09:36

@puyol recunosc, am downloadat albumele de pe net. Dar mi-au placut mult si vreau sa le arat recunostina mea. 2 albume luna asta.. 2 urmatoarea la salariu si tot asa. Si vreau sa cumpar asa:

DOC-Scapat de sub control

Cedryk-Poezie balistica si cuvintecevindeca

CIA-Radio

Grasu-Oameni

Cumicu-Un nenorocit

Carbon-reactii adverse

Spike-Relatii cu publicul

Vescan-Dansez cu poze vechi.

 

O sa ascult pe viitor Butch si daca-mi place o sa cumpar albumul.

Vroiam un site unde sa platesc cu cardul. Daca nu gasesc ma bag prin Diverta sa vad ce gasesc.

 

 

puyol08.02.2011 13:31

nu prea gasesti in magazine ce cauti tu. daca esti din Bucuresti, te poti intalni cu un tip, Dan... de la site-ul hhk. Sigur le are pe toate, asta e id-ul: rap_43v3rrulz

 

 

Dragos_G08.02.2011 18:41

Mai e si asta, are cateva.

 

http://shop.ollie.ro/muzica-c-41.html

 

Str. Blanari 12, 030061 Bucharest, Romania

Buses: Univarsitate Station, Sf Gheorghe Station, Unirii Station

Subway: Universitate Station, Unirii Station

iNsTiGaToR08.02.2011 19:14
connecter ala e cocalar?

 

E tigan cu acte-n regula . A si zis ca e mandru de asta

daaani.08.02.2011 20:18

Bogdan , cu tot respectu pentru albumele care le-ai enumerat acolo dar cred ca ai uitat ceva foarte important din punctu meu de vedere. - Nimeni altu' - Nopti prea lungi (2008)

ar mai fii si Praetor - Nomad (2010) care baga foarte tare chiar daca nu mai e la fel de bun cum era alaturi de Jhivago..

 

in legatura cu comanda , pe HHK au servicii foarte bune. mi-am primit tricoul cu nimeni altu + albumu foarte rapid ( 1 singura zii ) .

Bogdan08.02.2011 21:52

Nu am ascultat albumele sa-mi dau cu parerea..

Dragos_G09.02.2011 12:43

 

Vreau si eu o parere despre videoclipul asta in special (dar si in general despre muzica comerciala americana de acum).

 

Dupa ce vad cateva opinii mi-o exprim si eu pe a mea.

andrey_ptm_steaua09.02.2011 23:29
«15859606162115»