FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«156789115»
AG27.09.2009 20:22

unul din cele 4 elemente

AG27.09.2009 21:45

SkizzoSkillz - pierde vara http://vimeo.com/5305817

Jane_Doe28.09.2009 13:44

Gani [female MC]

 

 

dsc3208.jpg

 

 

 

Gani vs. Lecart ft. Butch - De acasa:

 

menthoru ft. Gani - Flow, fete si baieti:

 

Raku ft. Gani, Doc, Brugner, Dj Faibo X - Rezistenta: http://www.trilulilu.ro/mariusel7/1f04810b0d2ba7#video-h370

 

 

 

http://www.myspace.com/ghanizzle

 

puyol28.09.2009 14:10

pacat ca s-a tuns.. :)))

joseph28.09.2009 14:17

CTC - Noroc

AG28.09.2009 19:35

era mai buna inainte, pe vremea cand era gagika lu faibo :D e tovarasha cu fratimiu asta

The Game28.09.2009 20:05
pacat ca s-a tuns.. :)))

 

Subscriu....da' las ca nici tovarasa ei din Piatra Neamt,Liry,nu arata mai rau......Ar merge de o tura....

dr.adrian903.10.2009 11:42

a studiat raku cumva la YALE ?

AG03.10.2009 12:19

nu

Ronnie06.10.2009 13:16

Astazi a aparut CD-ul Parazitii cu GSP-ul. Sincer nu prea ma incanta. Nu e cine stie ce piesa.

Daniel-Ionut06.10.2009 14:25
:unsure: Ma asteptam la ceva mai bun de la "Drumuri fictive"...
AG06.10.2009 17:36

pai dc crezi k ii spune " fictive" ?:))

rezistenta_ultras06.10.2009 18:19

Puya feat Camelia & George Hora - Change Full video

 

http://www.youtube.com/watch?v=krCf7vEU2ME

dr.adrian907.10.2009 12:04

freaka e un geniu....

Ronnie17.10.2009 13:10

Videocip + melodie noua: Parazitii - Noi vrem respect

 

Marius17.10.2009 13:34

ha ha ha, sa ma pis pe realitateateve, pe vantu, pe clasa politica si pe respectul pe care il vor parazitii, niste paraziti care, iata, papa banii trustului realitateacatavencu in timp ce prostii pagubiti de fni mor de foame si ingheata de frig.

 

sa va trag la ****

 

respectuos ;)

David19.10.2009 14:33

Vechi,si totusi cine l-a lansat pe Nimeni Altu.Aici.

Maye19.10.2009 18:01

Parazitii sunt jenanti pe melodiile astea noi...parerea mea.

The Game19.10.2009 20:43

Bai AG,apropo de semnatura ta,tie-ti place ratatul ala de Arssura?

AG20.10.2009 07:33
Bai AG,apropo de semnatura ta,tie-ti place ratatul ala de Arssura?

bai, in general nu, sunt vreo 4-5 piese de la el care imi plac,si anumite replici :)

AG21.10.2009 09:10

care ai piesa de la parazitii - noi vrem respect // nu o gasesc pe nicaieri ..

zoint21.10.2009 10:49

Cel mai taree album de muzica hip-hop va si va ramane 2012 al celor de la Facem Records.Si nu uitati cumaprati originalul"Cumparat-ti viitorul in prezent" hai pace

Ronnie21.10.2009 14:12

Inca doua videoclipuri noi:

 

 

_yang21.10.2009 19:50

Ronnie, da' ne dai ce ne da si hiphopkulture...?

Ronnie22.10.2009 11:49

Adica...?

«156789115»