unul din cele 4 elemente
unul din cele 4 elemente
SkizzoSkillz - pierde vara http://vimeo.com/5305817
Gani [female MC]

Gani vs. Lecart ft. Butch - De acasa:
menthoru ft. Gani - Flow, fete si baieti:
Raku ft. Gani, Doc, Brugner, Dj Faibo X - Rezistenta: http://www.trilulilu.ro/mariusel7/1f04810b0d2ba7#video-h370
http://www.myspace.com/ghanizzle
pacat ca s-a tuns..
)
CTC - Noroc
era mai buna inainte, pe vremea cand era gagika lu faibo
e tovarasha cu fratimiu asta
pacat ca s-a tuns..)
Subscriu....da' las ca nici tovarasa ei din Piatra Neamt,Liry,nu arata mai rau......Ar merge de o tura....
a studiat raku cumva la YALE ?
nu
Astazi a aparut CD-ul Parazitii cu GSP-ul. Sincer nu prea ma incanta. Nu e cine stie ce piesa.
pai dc crezi k ii spune " fictive" ?![]()
freaka e un geniu....
Videocip + melodie noua: Parazitii - Noi vrem respect
ha ha ha, sa ma pis pe realitateateve, pe vantu, pe clasa politica si pe respectul pe care il vor parazitii, niste paraziti care, iata, papa banii trustului realitateacatavencu in timp ce prostii pagubiti de fni mor de foame si ingheata de frig.
sa va trag la ****
respectuos ![]()
Vechi,si totusi cine l-a lansat pe Nimeni Altu.Aici.
Parazitii sunt jenanti pe melodiile astea noi...parerea mea.
Bai AG,apropo de semnatura ta,tie-ti place ratatul ala de Arssura?
Bai AG,apropo de semnatura ta,tie-ti place ratatul ala de Arssura?
bai, in general nu, sunt vreo 4-5 piese de la el care imi plac,si anumite replici ![]()
care ai piesa de la parazitii - noi vrem respect // nu o gasesc pe nicaieri ..
Cel mai taree album de muzica hip-hop va si va ramane 2012 al celor de la Facem Records.Si nu uitati cumaprati originalul"Cumparat-ti viitorul in prezent" hai pace
Inca doua videoclipuri noi:
Ronnie, da' ne dai ce ne da si hiphopkulture...?
Adica...?