atat de tare!
care poate sa`mi dea un site unde sunt ultimele aparitii de la toti baietii astia? ca un portal al hip-hop-ului?
Sunt mai multe, eu folosesc asta.
Ca portal de hip-hop,folosesc Suburban.
Nu, are si el un site. Ceva in genul hip hop din Romania, nu mai stiu...
salutare, un o versiune twisted a hitului "undeva in balcani " George Hora, Kamelia, Freantzu & Eli , sincer Kamelia si Eli rup frate..
Astia au cantat mai bine ca Puya.De Eli stiam ,dar de restu nu auzisem.
kamelia a mai participat la megastar de 2 ori, este sora lui George hora,iar freantzu a cantat cu eli, il vezi ni clipurile de pe youtzeava , normal k au cantat mai bine, piesa nu este a lui puya, estea a lui George hora, el detine drepturile de autor si face ce vrea cu ea, puya doar detine versurile sale, a dat p ea si are si el partea lui de bani
stiti un net-radio cu hip hop de calitate ???? preferabil necomercial.
parazitii mai scot ceva??? ca de 2 ani e seceta
http://fcsteaua.http://fcsteaua.ro:81/foru...cons/icon10.gif
Clipul asta ar fi trebuit sa anunte un album anul asta, da' cine stie de ce probleme au dat intre timp...
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=EOh3fT-yavY&hl=en&fs=1&"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=EOh3fT-yavY&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=EOh3fT-yavY&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Clipul asta ar fi trebuit sa anunte un album anul asta, da' cine stie de ce probleme au dat intre timp...
multam
piesa e geniala. de unde pl,m au atata imaginatie
De Scarface,Oradeanul ala se mai stie ceva?
Clipul asta ar fi trebuit sa anunte un album anul asta, da' cine stie de ce probleme au dat intre timp...
E pentru reclama aia la Doncafe.
kazi cred k e singurul care nu imi place absolut deloc
Am plecat aseara de-acasa cu destinatia concert Parazitii. Cand am ajuns si-am aflat pretul mi-am bagat ****.
Cate zeci de lei?
Am plecat aseara de-acasa cu destinatia concert Parazitii.
Ascultam "Categoria grea" si plecam acasa! ![]()
40 ma.
40? ![]()
Erau in featuring cu Limp Bizkit?
Facea reducere doar pentru o melodie? ![]()