FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«145678115»
MoWeed12.09.2009 13:46
Am plecat aseara de-acasa cu destinatia concert Parazitii. Cand am ajuns si-am aflat pretul mi-am bagat ****.

Moldovean zgarcit :D

David13.09.2009 16:33

Si nu merita?40 de lei pentru Parazitii? :blink:

AG14.09.2009 10:27

frate, e destul de mult 40 de lei , hai undeva la 25-30 mai mergea, dar infine , in 2006 cand a venit 50 cent am dat 1 milion doar k erau parazitii o ora jumate indeschidere...pt ei m-am dus :))

Ronnie24.09.2009 17:56

"Drumuri fictive", noul single de la Paraziții va apãrea în exclusivitate pe 6 octombrie, numai cu Gazeta Sporturilor. Albumul conține piese remixate de pe "Slalom printre cretini", plus piesele Mix Bun (pentru prima datã pe CD) și "Drumuri fictive". Albumul va fi disponibil din 6 octombrie numai cu Gazeta și nu se va gãsi în retail. Ziar + CD = 7,99 lei.

 

gsp.ro

MoWeed24.09.2009 21:17

Se pare ca va trebui sa-mi calc pe suflet si sa cumpar si eu odata hartia aia igienica numita eronat "ziar"

Maye24.09.2009 22:18
"Drumuri fictive", noul single de la Paraziții va apãrea în exclusivitate pe 6 octombrie, numai cu Gazeta Sporturilor. Albumul conține piese remixate de pe "Slalom printre cretini", plus piesele Mix Bun (pentru prima datã pe CD) și "Drumuri fictive". Albumul va fi disponibil din 6 octombrie numai cu Gazeta și nu se va gãsi în retail. Ziar + CD = 7,99 lei.

 

gsp.ro

filelist

AG25.09.2009 08:47

ce dreptate are maye :))

RobYnho25.09.2009 12:12

Nu incurajati pirateria ! :whistle:

AG25.09.2009 13:35

Romania este o corabie plina de pirati, nu vad de ce am debarca

RobYnho25.09.2009 15:07

DNA - DNA !

AG26.09.2009 07:51

va recomand, AGRESIV - REFRESH http://www.okapisound.com/refresh/ free dawnload

MoWeed26.09.2009 07:53
Nu incurajati pirateria ! :whistle:

Sa inteleg ca tu ai FIFA original :))

RobYnho26.09.2009 08:07

Evident, ca nu am pe ce sa dau banii. :alcoholic:

AG26.09.2009 09:33
David26.09.2009 09:45
frate, e destul de mult 40 de lei , hai undeva la 25-30 mai mergea, dar infine , in 2006 cand a venit 50 cent am dat 1 milion doar k erau parazitii o ora jumate indeschidere...pt ei m-am dus :))

 

MA,cand mergi intr-un supermarket dai milionul pe te miri ce!Si atunci zic:Nu mai bine dai 40 RON pentru un concert Parazitii decat pe un bax de Pepsi?

Ronnie26.09.2009 09:50
http://www.youtube.com/watch?v=0oV6D6GvU9w

 

Geniala melodia. Guess Who mereu la inaltime.

David26.09.2009 17:12

GUESS WHO! :w00t: Ca lummea!

The Game26.09.2009 18:36

Suna cam aiurea ce o sa spun acum,dar Guess Who la ora actuala se pisa pe tot ce inseamna hip-hopul romanesc,dar totusi respectul care-l am pentru Parazitii,CTC,Carbon,Cedrea,Maximilian,Grasu,Spike chiar si BUG Mafia ramane.

MoWeed26.09.2009 19:53
Geniala melodia. Guess Who mereu la inaltime.

Subscriu. Nu ma mai satur de ea

crysty1426.09.2009 19:57

Doamne cat de tare e, cea mai tare melodie de ceva vreme...

AG27.09.2009 12:31

A apãrut în urmã cu câteva zile o melodie de pe noul album al lui Cumicu, intitulat ?Un nenorocit?, care urmeazã sã iasã la sfârșitul acestui an. Dupã cum o zice și titlul articolului, piesa se numește ?Direct din Balcani?.

 

Nu știm oficial daca are vreo legãturã sau nu cu piesa lui Puya. Vã invitãm sã o ascultați:

 

http://www.trilulilu.ro/stefan3443/8aaaf241cab20f

aliuta4727.09.2009 14:40

Sambata , 17 octombrie , incepand cu ora 20:00 in club FABRICA (PRETUL NU SE STIE INCA ) :

 

afisraku09.th.jpg

aliuta4727.09.2009 14:45

Data: 4 Octombrie 2009 la ora 20:30

Organizator: Facem Records

Locatie: Silver Church

Oras: Bucuresti

Pret intrare: 20 RON

 

carbond.th.jpg

 

Tip: Concert

Data: 15 Octombrie 2009 la ora 20

Organizator: Sociopat Records

Locatie: El Grande Comandante

Oras: Bucuresti

Pret intrare: 15 RON

 

nimenialtug.th.jpg

SSK27.09.2009 16:37
in astia 3 ani mafia s-au ocupat de zeci de proiecte muzicale, multi artisti din Romania au pe mafia la partea de productie muzicala,

urmeaza sa apara albumul lui Jerycho, binenteles mafia la productie muzicala, jerycho la compozitie

 

In mod normal, n-as avea ce cauta pe topicul asta, dar intervin cu o singura precizare: JerryCo (asa ii zice acum) mi-a fost coleg de clasa in 5-8. Pe vremea aia il stiam de Mihai sau Bibi mai tarziu. Intr-adevar, intr-a 8-a, cand a aparut albumul "De cartier" al BUG Mafia, el era absolut fanatic (deh, si varsta...), stia toate versurile, le canta prin pauze. Eu detestam Mafia pe vremea aia. Mi se pare haios sa-l "gasesc" pe forumul asta :)

 

Ca fapt divers, era dinamovist :D intr-a 8-a tin minte ca isi luase un tricou cu Lupescu, cu nr. 10, in timp ce eu imi luasem unul cu...Trica (asta e). Era destul de infocat pe vremea aia, acum nu stiu cum o mai fi. Iar la fotbal era super bun, facuse fotbal cand era mic, era clar cel mai bun din clasa.

RaMs3s27.09.2009 20:03

Si pentru ca Hip-Hop nu inseamna numai muzica...

Graffity_DGN_CW_129.jpg

Graffity_DGN_CW_43.jpg

Graffity_DGN_CW_13.jpg

«145678115»