Eminem - Not Afraid & Love The Way You Lie Live @ MTV VMA 2010 (12.09.2010)
Eminem - Not Afraid & Love The Way You Lie Live @ MTV VMA 2010 (12.09.2010)
Ce dubioasa e Rihana!
ce live, absolut incredibila prestatia lui Eminem. Nu credeam ca o sa aiba capacitatea de a reveni in top.
Prea tare Eminem...de la un timp a inceput sa imi placa chiar foarte mult.Inainte nu prea imi placea , il preferam pe Snoop Dogg
LLs THIS IS LIVIN - Promo freestyle Sisu
Heas feat Dj Undoo - promo dezastrologie 2010
Tataee de la BUG Mafia, condamnat la sase luni inchisoare cu suspendare
Vlad Irimia, cunoscut sub numele de Tataee, membru al trupei BUG Mafia, a fost condamnat, astazi, de magistratii Curtii de Apel Timisoara la sase luni de inchisoare cu suspendare si la plata unor daune materiale si morale unui barbat pe care l-a accidentat cu masina in august 2008. Reprezentantul Biroului de Presă al Curtii de Apel Timisoara, Denisa Botoca, a declarat pentru Mediafax că la Curtea de Apel Timisoara s-a judecat recursul formulat de Vlad Irimia in cazul unui accident rutier petrecut in 2008, in urma caruia un barbat a avut nevoie de ingrijiri medicale, in acest caz el fiind condamnat de Tribunalul Arad, in luna iunie 2010, la sase luni de inchisoare cu suspendare si la plata a 15.000 de lei daune morale si 491 de euro daune materiale.
Sentinta formulata astazi, de judecatorii Curtii de Apel Timisoara este definitivă si irevocabila
libertatea.ro
Da lumea cu masina peste tine si abea peste 2 ani e condamnat si doar la 6 luni?![]()
Da lumea cu masina peste tine si abea peste 2 ani e condamnat si doar la 6 luni?![]()
mars ma,altii dau cu masina peste tine si muta trecerea a 2 a zi.
Apa de ploaie... sper sa scape liber!
Video Alina Puscas feat. Grasu XXL - Jungla
http://www.libertatea.ro/stire/exclusiv-vi...gla-303993.html
mars ma,altii dau cu masina peste tine si muta trecerea a 2 a zi.
Si e bine? Toti prosti primesc carnet in ultima vreme.
Mi-au julit antebratu si eu m-am chinuit mult sa fac antebratu asta ![]()
Prea tare faza , defapt inca o dovada ca tiganii trebuie exterminati ![]()
"Bai, esti nebun?" CIA revine!
Formatia CIA (Craiova Independent Artists) din Craiova, care acum câțiva a scos un super hit alaturi de
CIA a inceput de curand să colaboreze cu HaHaHa Production, studioul lui Smiley, iar rezultatele nu au intarziat să apara "Bai, esti nebun?" este piesa care va fi lansată in doar cateva zile.
Vă invitam să urmariti un teaser pentru "Bai, esti nebun?" in care ii veti putea vedea si pe Alex Velea, Smiley, Dj Grass, Sisu, Karie sau Pacha Man.
libertatea.ro
A scapat pe internet un freestyle mai vechi marca Grasu XXL
Asta nu e tipu din Strazile ?
Mai scoate si el ceva o data la 6-7 ani asa...
da, el e. De ce zici ca scoate ceva o data la 6-7 ani asa? E dator sa scoata mai des?
In plus...
Ca sa definesti intervalul asta, ar fi trebuit sa scoata ceva acum 6-7 ani si ceva acum, in viitorul apropiat. Ei bine, el nu a mai "scos" nimic pana acum. A avut doar aparitii solo (in mare parte) destule chiar dar si cu trupa din care a facut parte, si anume Anturaj.
Eu sincer stiam de asta doar din colaborarea cu Mafia , in 2005 parca pentru strazile , in rest nu am mai auzit nimic de el.
Eu sincer stiam de asta doar din colaborarea cu Mafia , in 2005 parca pentru strazile , in rest nu am mai auzit nimic de el.
wtf?