FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«14344454647115»
rezistenta_ultras13.09.2010 10:23

Eminem - Not Afraid & Love The Way You Lie Live @ MTV VMA 2010 (12.09.2010)

David13.09.2010 11:38

Ce dubioasa e Rihana!

puyol13.09.2010 11:55

ce live, absolut incredibila prestatia lui Eminem. Nu credeam ca o sa aiba capacitatea de a reveni in top.

crysty1413.09.2010 12:43
razvan2814.09.2010 14:12

Prea tare Eminem...de la un timp a inceput sa imi placa chiar foarte mult.Inainte nu prea imi placea , il preferam pe Snoop Dogg

KuzMaN15.09.2010 16:58

LLs THIS IS LIVIN - Promo freestyle Sisu

 

 

 

rezistenta_ultras15.09.2010 21:56
puyol16.09.2010 06:56

http://www.youtube.com/watch?v=YF5UcEEFQpo

 

dupa parerea mea, una din cele mai tari piese ever!!!!!

KuzMaN16.09.2010 14:51

Heas feat Dj Undoo - promo dezastrologie 2010

 

 

 

MikStelista16.09.2010 20:54

Tataee de la BUG Mafia, condamnat la sase luni inchisoare cu suspendare

 

 

Vlad Irimia, cunoscut sub numele de Tataee, membru al trupei BUG Mafia, a fost condamnat, astazi, de magistratii Curtii de Apel Timisoara la sase luni de inchisoare cu suspendare si la plata unor daune materiale si morale unui barbat pe care l-a accidentat cu masina in august 2008. Reprezentantul Biroului de Presă al Curtii de Apel Timisoara, Denisa Botoca, a declarat pentru Mediafax că la Curtea de Apel Timisoara s-a judecat recursul formulat de Vlad Irimia in cazul unui accident rutier petrecut in 2008, in urma caruia un barbat a avut nevoie de ingrijiri medicale, in acest caz el fiind condamnat de Tribunalul Arad, in luna iunie 2010, la sase luni de inchisoare cu suspendare si la plata a 15.000 de lei daune morale si 491 de euro daune materiale.

 

Sentinta formulata astazi, de judecatorii Curtii de Apel Timisoara este definitivă si irevocabila

 

 

 

 

libertatea.ro

Robert Aeroth17.09.2010 00:31

Da lumea cu masina peste tine si abea peste 2 ani e condamnat si doar la 6 luni?:|

rezistenta_ultras17.09.2010 01:37
Da lumea cu masina peste tine si abea peste 2 ani e condamnat si doar la 6 luni?:|

mars ma,altii dau cu masina peste tine si muta trecerea a 2 a zi.

Daniel-Ionut17.09.2010 07:11

Apa de ploaie... sper sa scape liber!

RobYnho17.09.2010 12:06
MikStelista17.09.2010 17:55

Video Alina Puscas feat. Grasu XXL - Jungla

 

http://www.libertatea.ro/stire/exclusiv-vi...gla-303993.html

Robert Aeroth17.09.2010 18:17
mars ma,altii dau cu masina peste tine si muta trecerea a 2 a zi.

 

Si e bine? Toti prosti primesc carnet in ultima vreme.

rezistenta_ultras17.09.2010 21:11
razvan2818.09.2010 00:36

Mi-au julit antebratu si eu m-am chinuit mult sa fac antebratu asta :))

 

Prea tare faza , defapt inca o dovada ca tiganii trebuie exterminati :D

MikStelista18.09.2010 09:18

"Bai, esti nebun?" CIA revine!

Formatia CIA (Craiova Independent Artists) din Craiova, care acum câțiva a scos un super hit alaturi de

, va lansa o piesă nouă la sfarsitul acestei luni.

CIA a inceput de curand să colaboreze cu HaHaHa Production, studioul lui Smiley, iar rezultatele nu au intarziat să apara "Bai, esti nebun?" este piesa care va fi lansată in doar cateva zile.

 

Vă invitam să urmariti un teaser pentru "Bai, esti nebun?" in care ii veti putea vedea si pe Alex Velea, Smiley, Dj Grass, Sisu, Karie sau Pacha Man.

 

 

 

libertatea.ro

rezistenta_ultras18.09.2010 10:34

A scapat pe internet un freestyle mai vechi marca Grasu XXL

 

puyol18.09.2010 10:39
http://mariovoficial.com/home/ piese noi de la Mario V, una din ele fiind alaturi de Caddy
razvan2818.09.2010 21:52

Asta nu e tipu din Strazile ?

 

Mai scoate si el ceva o data la 6-7 ani asa...

puyol19.09.2010 05:50

da, el e. De ce zici ca scoate ceva o data la 6-7 ani asa? E dator sa scoata mai des? :) In plus...

Ca sa definesti intervalul asta, ar fi trebuit sa scoata ceva acum 6-7 ani si ceva acum, in viitorul apropiat. Ei bine, el nu a mai "scos" nimic pana acum. A avut doar aparitii solo (in mare parte) destule chiar dar si cu trupa din care a facut parte, si anume Anturaj.

razvan2819.09.2010 10:31

Eu sincer stiam de asta doar din colaborarea cu Mafia , in 2005 parca pentru strazile , in rest nu am mai auzit nimic de el.

AG19.09.2010 11:29
Eu sincer stiam de asta doar din colaborarea cu Mafia , in 2005 parca pentru strazile , in rest nu am mai auzit nimic de el.

wtf?

«14344454647115»