FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«14546474849115»
razvan2827.09.2010 17:29

"Ja Rule este extrem de controversat in Statele Unite din cauza remarcilor sale extrem de dure la adresa homosexualilor"...hai ca incepe sa imi placa de el :D

 

 

Prima data cand am vazut melodia asta pe TV ma asteptam sa fie un rahat , fiind George Hora si inca doi de care nu am auzit in viata mea dar chiar e tare....

 

 

Banita27.09.2010 22:00

Gangsta rap - Cracovia  

 

 

crysty1428.09.2010 12:25
DOC " Genti de Bani feat. Deliric 1, V.D. (Produs de SEZ) " la ora 17 @ Guerrilla Logout

 

Radio Guerrilla online

 

 

 

sursa:monden.info

KuzMaN28.09.2010 15:46
Radio Guerrilla online

 

 

 

sursa:monden.info

 

pytycrys28.09.2010 17:05

Sa speram ca va ramane pe radio. O piesa foarte buna.

Daniel-Ionut28.09.2010 17:55
razvan2828.09.2010 19:21

Tare piesa lui Vescan :D

MikStelista29.09.2010 14:33
AG29.09.2010 16:14

foarte tare!

AG30.09.2010 11:42

Madalin Dragan, unul dintre solistii trupei hip-hop Codu' Penal, a fost implicat astazi, intr-un grav accident, in urmă caruia o femeie insarcinată a murit, anunță Mediafax.

 

Azi dimineață, in jurul orei 8:00, Shobby se afla la volanul masinii sale pe podul care face legatura intre Gara de sud din Ploiesti si iesirea catre Bucuresti, cand a intrat pe contrasens. Automobilul artistului a intrat in coliziune cu cea condusă de o soferiță insarcinată in cinci luni, aflată la volanul unei Dacii. În urma accidentului femeia a fost transportată de urgență la spital, unde a decedat ulterior. O altă pasageră din Dacie a fost si ea ranită dar nu a necesitat internarea in spital.

 

<script type="text/javascript" src="http://ivm.inin.ro/js/embed.js?id=kfCNjYsiM9i&width=480&height=380&autoplay=0">

 

se pare k Shobby se va duce la parnaie pentru mult timp, si cel mai probabil, tinand cont de varsta lui, a pus capat carierei sale..

Maye30.09.2010 16:13
blindica30.09.2010 16:39

Puscarie pentru Shobby !! Aviz amatorilor de urcat la volan cu alcool la ''bord''.Sper sa nu aiba bani de spaga.

 

Si piesa asta,da,stiu ca e veche.Na,ca un remember pentru piesa.

Daca e prea vulgara,rog un moderator sa stearga postarea.

 

Daniel-Ionut30.09.2010 16:52

Pfff... ce nasol, cat imi placea cum canta Shobby... :|:|:|

Oricum, merita sa intre pentru ce a facut, fara discutii!

AG30.09.2010 16:54

s-a dus pe puIa ... pacat, legea e lege si trebuie aplicata.. sper sa ii se alature si Oierul!

razvan2830.09.2010 18:18

Shobby ? Asta de unde a mai aparut...maine ma apuc si eu de hip hop cred :))

AG30.09.2010 19:08
Shobby ? Asta de unde a mai aparut...maine ma apuc si eu de hip hop cred :))

frate, nu mai asculta rap daca nu cunosti..

Alex88pl30.09.2010 19:25
Shobby ? Asta de unde a mai aparut...maine ma apuc si eu de hip hop cred :))

esti tare..

MikStelista30.09.2010 21:04
AG30.09.2010 21:07

ce bestie esti,mi-ai luat-o inainte

razvan2830.09.2010 21:13

Frate recunosc , nu stiu chiar pe toti in hip hop , dar stiu destul de multi , si de asta nu auzisem niciodata.Apoi am vazut ca e de la Codu Penal , care de astia am auzit da nu ii stiam pe nume.

 

 

 

Ronnie01.10.2010 21:20
puyol01.10.2010 23:08

Razvan, daca nu ai auzit de cineva anume, de ce automat consideri ca pana atunci nu a existat? :)

Cred ca pe acelasi principiu ai mers si cand ai zis ca nuintelegi de ce Marijuana e considerata artista hip hop. Probabil ai vazut-o doar cand facea turul teeviziunilor atunci cand nu era prea sanatoasa la cap si ti-ai facut o imagine gresita. Dar ea s-a apucat de hip hop de vreo 15 ani asa.

razvan2802.10.2010 15:18

Da cam ce ai scris tu despre Marijuana in prima parte stiam.O vedeam la TV la Pro TV parca in urma cu cativa ani si mi se parea o depravata vai de ea care numai de hip hop nu e in stare...oricum fiecare asculta ce vrea , nu mi se pare Marijuana de numit o mare cantareata de hip hop , nu o vad de comparat cu Parazitii , BUG Mafia , Bitza , Nimeni Altu sau chiar si cu cei mai noi gen Guess Who sau Vescan.

Dragos_G03.10.2010 11:25

Axes cu Nimeni Altu' - Ploua marunt

 

crysty1403.10.2010 11:45

Mai e si Axes - Nu e timp de dormit - cu Underman, unde underman, ca de obicei, e mare de tot.

Era vorba sa scoata si un album, stie cineva ceva detalii?

«14546474849115»