FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«14647484950115»
puyol03.10.2010 12:50
crysty1403.10.2010 13:03

Da, m-am exprimat eu gresit. Ma refeream la albumul lui Underman :D.

din ce am gasit, era vorba sa apara la sfarsitul anului 2009, cel tarziu primavara lui 2010, da' cam atat.

KuzMaN03.10.2010 13:39

Din cate stiu eu Underman lucreaza de ceva timp la albumul "Eroism Neautorizat". 

crysty1403.10.2010 22:07
Dragos_G04.10.2010 17:51

 

 

Underman trebuia sa scoata albumul la inceputul acestui an, dar, ca de obicei cand vine vorba de aceste lucruri, lucrurile intarzie.

 

 

Si daca nu sunteti misogini:

 

RobYnho04.10.2010 18:13
razvan2804.10.2010 18:59

Prea tare asta de la Blaziny :D

prietene04.10.2010 20:24

frate cum poate sa fie melodiaa . genial . sagace iar la inaltime

KuzMaN05.10.2010 12:14
Se apropie data de 10 octombrie si lansarea materialului "Scapat de sub control" al lui DOC. CD-ul se va gasi in premiera de cumparat la lansarea ce va avea loc duminica in clubul bucurestean Silver Church la pretul promotional de 20 lei. Materialul se poate comanda acum si de pe HHK Shop la pretul de 25 de lei fara taxa postala, comenzile urmand sa fie trimise prin posta incepand de luni 11 octombrie in ordinea in care sunt confirmate.
AG05.10.2010 13:06

face treaba buna doc, k nu da drumu la album inainte de lansare, oricum, pe 11-12 oct o sa fie raspandit pe intreg internetul la download.

Ronnie05.10.2010 15:25

Melodia aia Blasic a lui Blaziny se afla pe albumul "Tatuat pe creier" care a aparut cam de prin martie cred. Sunt mai multe piese misto p-acolo.

razvan2805.10.2010 16:11

Chris Blaziny vad ca are melodii destul de bune...

AG06.10.2010 17:47
Dragos_G07.10.2010 20:09

DOC / Scapat de sub control

 

Lista Trackuri:

 

01. Griji Materne

02. Permite-mi Sa Ma Prezint (feat. Maximilian)

03. Scapat De Sub Control (feat. DJ Paul)

04. Grav Magic Fin

05. FRati (feat. Carbon, V.D.)

06. Ivan Turbinca (feat. Rey)

07. Astept Ce-o Sa Vina (feat. CTC)

08. Ia Loc (feat. Mike Diamondz)

09. Genti De Bani (feat. Deliric 1, V.D.)

10. Ma Uit

11. Muzica (feat. V.D., Deliric 1, Nwanda, Cedry2k)

12. DOC Zis Jim

13. De Ce A Uitat Doctorul Lumina Aprinsa

14. Calaul (feat. Guess Who)

15. Omul Meu (feat. Faibo X)

16. Vor Sa Stie (feat. V.D., Deliric 1)

17. Ma Joc Un Pic (feat. raku)

18. De Ce Tipa Femeia Asta? (feat. Deliric 1)

19. Regulamentul

20. La Stanga (feat. ADN)

21. Piesa De Dans (feat. Deliric 1, Mike Diamondz)

22. Grav Magic Fin Remix (feat. Bitza, Cedry2k)

 

Am un gol mare in buzunar dar o sa fac un efort pentru asa ceva.

KuzMaN07.10.2010 20:48

Promo-uri pentru "Scapat de sub control":

 

 

 

 

 

 

MikStelista08.10.2010 06:28

Libertatea.ro vă prezintă un nou videoclip in premiera După ce ieri ati putut citi un interviu cu artistul Shift, astazi puteti viziona clipul piesei "Fară regrete".

 

Acesta a fost realizat la studioul artistului si nu este unul plin de efecte speciale, insă mesajul melodiei este cel care dă culoare productiei monocrome.

 

interviu

 

Nyghty08.10.2010 09:56

Golim buzunarele pentru albumele lui Axes si Doc...

 

Cel putin Axes-Plecat definitiv e de geniu.

pytycrys08.10.2010 16:51

Al lui Doc o sa fie printre cele mai bune materiale scoase vreodata in hip-hop-ul romanesc.

pytycrys11.10.2010 19:13

A iesit mixtape-ul lui Doc, se poate cumpara prin SMS sau livrare.

 

Dupa o ascultare pot spune ca este cel mai bun material ascultat in viata mea. Mixtape-ul asta iti rupe capul la propriu, figurat si ce mai vreti voi.

 

DOC>Facem Records>>>>>>>>restul lumii.

 

Salut.

The Game11.10.2010 20:31

Atat am de zis despre mixtapeul lui Doc: GRAV MAGIC FIN!

AG11.10.2010 23:21

nu e mixtape ba

VPM12.10.2010 11:42

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=fZSDQeWR3fs

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=z_9YP8L54Xs

 

 

Cateva piese care-mi plac mie foarte mult;daca are cineva rabdarea sa le asculte, astept ceva pareri :P

Ronnie12.10.2010 18:07

Fantastic Doc! Printre cele mai bune materiale din istorie. Geniu!

 

Ceva de pe album:

razvan2812.10.2010 18:38

Foarte tare melodia lui Doc , si din ce ma inteles tot albumul e foarte bun.

 

O intrebare am , Nimeni Altu inca nu a scos ultimul album sau sunt eu prost informat ?

Dragos_G12.10.2010 18:50

Nu l-a scos. Inca vinde albumul 'Nopti prea lungi' dar si remix-urile de la el.

Nu cred ca va mai dura mult, dar nici nu am sperante ca o sa il avem anul asta.

 

El a zis ca tema albumului va fi putin schimbata. Daca primul a fost cam trist, acum si-a schimbat atitudinea si acesta va fi mai vesel...

«14647484950115»