FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«14849505152115»
zoint16.10.2010 18:52
cu toate ca nu inteleg nimic imi place mult de tot negativul
blindica16.10.2010 19:14
Chiar ca e o tampenie de melodie.

 

Mi-a fost teama ca daca scriu ca e nasoala rau o sa mi se spuna ca nu ma pricep :)). Am re-re-ascultat Scapat de sub control si parca nu mai este chiar ''ruling shit'',am sortat doar vreo 4-5 piese : Ma joc un pic,Grav-Magic-Fin,Permite-mi sa ma prezint,Genti de bani si Frati.

Remember :

 

dr.adrian916.10.2010 20:32
cu toate ca nu inteleg nimic imi place mult de tot negativul

 

http://www.youtube.com/watch?v=lbZXDMuLsEI

 

 

razvan2816.10.2010 21:35

Dj Scratching pe Mtv cu Freaka Da Disk

 

 

 

si inca ceva... http://www.youtube.com/watch?v=8tMi4X8TtCI...feature=related

zoint17.10.2010 07:25
http://www.youtube.com/watch?v=lbZXDMuLsEI

 

 

Multumesc,ai o bere la 3 litri pentru asta

Lari22.10.2010 21:06

Dovada ca papagalii apreciaza muzica asta :D

 

dr.adrian922.10.2010 21:18
Multumesc,ai o bere la 3 litri pentru asta

 

nu imi place berea, ma multumesc si cu un lapte. :bananadance:

razvan2822.10.2010 21:32

Lapte de hamei poate :))

KuzMaN23.10.2010 06:40

"Genti de bani", colaborarea dintre DOC, vede & Deliric1 este pe #1 in topul de pe Radio Guerrilla. Piesa promoveaza albumul solo DOC "Scapat de sub control" lansat la Facem Records in aceasta luna. CD-ul se poate comanda in continuare de pe HHK Shop.

psr25.10.2010 18:30

Junky - Tu nu vezi feat. Maximilian

 

Ronnie26.10.2010 12:54

Ce tare e melodia. Nota 10 versuri, negativ, flow, tot. Maximilian e tata lor :D

Ronnie29.10.2010 14:17
pcsbb30.10.2010 15:36

Latest news rapped:

rezistenta_ultras01.11.2010 12:20

Pentru cine n-are chef de meci joi...Concert Mafia @ Club Maxx (ora 22:00,pret intrare:10 lei)

 

 

 

light_mafia_1_.jpg

pytycrys01.11.2010 17:52

Mai bine intru de 3 ori la concert decat sa dau 30ron pentru cum joaca Steaua.

MikStelista01.11.2010 19:52

Shobby a incercat sa se sinucida in inchisoare

Arestat pe 30 septembrie după ce a omorat o femeie insarcinată intr-un grav accident rutier, fiind beat la volan, Shobby a incercat să-și ia viata in spatele gratiilor, relatează revista CE?.

 

Cercetat pentru omor din culpa componentul formatiei de hip-hop Codul Penal a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, a incercat zilele trecute, să iși ia viata.

 

Rapperul, pe numele lui real Madalin Dragan, a improvizat un streang si a incercat să se spanzure, a aflat revista CE?.

 

Potrivit publicatiei citate, tragedia a fost evitată datorită unui gardian, care l-a prins pe Shobby in fapt si a reusit să il impiedice in ultimul moment.

 

A omorat doua suflete nevinovate

 

Rapperul a ajuns in spatele gratiilor după ce pe 30 septembrie, s-a urcat beat la volan si a lovit o femeie insarcinata

 

Tragedia s-a produs in jurul orei 8:00 dimineata, pe podul care face legatura intre Gara de Sud din Ploiesti si iesirea catre Bucuresti, iar starul hip-hop avea o alcoolemie de 0,99 la mie.

 

 

Grabit si baut, Shobby nu a putut tine drumul drept si a intrat intr-un parapet, ajungand cu masina pe contrasens.

 

Impactul a fost nimicitor si, in urma coliziunii, femeia a fost grav ranita Ea a fost preluata de o ambulanta, dar, la scurt timp, a murit la spital.

 

Potrivit martorilor oculari, rapperul a incercat sa fuga de la locul accidentului, fiind oprit de un jandarm si retinut de Politia Prahova.

 

 

click.ro

razvan2802.11.2010 12:01

Dupa ce a omorat doi oameni nevinovati nu ma mira ca a incercat sa se sinucida.Totusi e cea mai proasta varianta pe care ai putea sa o alegi , mai bine incearca sa stea cuminte si sa iasa in 10-15 ani.

Dragos_G02.11.2010 21:01

Nu a vrut sa se omoare pentru ca nu ii place in puscarie sau arest, unde e acum. Constiinta il omoara din interior. S-a vazut de la inceput ca a fost foarte afectat dar timpul nu poate fi intors si acum un baiatel creste fara mama.

 

On: 'Genti de bani' va beneficia de videoclip.

AG02.11.2010 22:45

s-a filmat deja clipu, este in etapa de montaj, in 2-3 saptamani maxim, este vizionabil!

Dragos_G03.11.2010 11:55

mai exact, sambata viitoare, pe 13 se va lansa chiar la concert.

http://facemrecords.ro/blog/2010/11/concer...-genti-de-bani/

 

ps. in sfarsit ceva frumos si aici.

1p1978.jpg

Ronnie03.11.2010 13:59
psr04.11.2010 16:59
razvan2804.11.2010 19:10
Nu a vrut sa se omoare pentru ca nu ii place in puscarie sau arest, unde e acum. Constiinta il omoara din interior. S-a vazut de la inceput ca a fost foarte afectat dar timpul nu poate fi intors si acum un baiatel creste fara mama.

 

On: 'Genti de bani' va beneficia de videoclip.

 

 

Genti de bani de la DOC ? :D

 

E prea tare melodia...

KuzMaN05.11.2010 17:27

Grupul de Rezistenta - Ultima secunda

 

 

PREMIERA VIDEOCLIP GENTI DE BANI:

 

 

Adverss feat. Sisu & Adykt - Fapte (prod. Havanna)

 

 

 

KuzMaN07.11.2010 14:17

Cu ocazia lansarii materialului "Aici, Acum" lansat de Norzeatic & Khidja in Club Fabrica Bucuresi joia aceasta, pe scena pentru 5 minute alaturi de Norzeatic, cunoscut si ca MC 'Geamite Galigan ex Vexxatu Vexx, au mai urcat si Gipsy Bogadan aka DJ Sleek aka Tata Urs & Deceneu pentru a interpreta live piesa "Din Sub", fiind probabil una dintre cele mai mari surprize de care au avut parte ascultatorii de hip-hop din Romania in ultimul timp.

 

 

Specii - Masina timpului [TEASER]

 

 

 

Site-ul lui Praetor este online: http://www.praetor.ro  

 

Albumul "Nomad" se va putea downloada gratuit de pe site cate 4 piese pe saptamana timp de 3 saptamani. Mai multe informatii gasiti pe site.

 

 

Tracklist:

 

01. Puzzle (produs de DJ Undoo)

02. Bună dimineața (produs de Praetor)

03. Declarație (produs de Keri)

04. Privesc in sus (produs de Keri)

05. Eu, orașul și căștile cu DJ Undoo (produs de Keri)

06. Descant (produs de Keri)

07. The fool cu Serafim & DJ Undoo (produs de Dribbler)

08. Muzica (produs de Dribbler)

09. Cine e de vina (produs de Dribbler)

10. Zgomot cu Butch (produs de Dribbler)

11. În numele tatalui cu Butch [remix] (produs de Ortega)

12. Pe aripile vantului cu DJ Undoo (produs de Ortega)

«14849505152115»