Chiar ca e o tampenie de melodie.
Mi-a fost teama ca daca scriu ca e nasoala rau o sa mi se spuna ca nu ma pricep
. Am re-re-ascultat Scapat de sub control si parca nu mai este chiar ''ruling shit'',am sortat doar vreo 4-5 piese : Ma joc un pic,Grav-Magic-Fin,Permite-mi sa ma prezint,Genti de bani si Frati.
Remember :
cu toate ca nu inteleg nimic imi place mult de tot negativul
http://www.youtube.com/watch?v=lbZXDMuLsEI
Dj Scratching pe Mtv cu Freaka Da Disk
si inca ceva... http://www.youtube.com/watch?v=8tMi4X8TtCI...feature=related
Dovada ca papagalii apreciaza muzica asta ![]()
Multumesc,ai o bere la 3 litri pentru asta
nu imi place berea, ma multumesc si cu un lapte. ![]()
Lapte de hamei poate ![]()
"Genti de bani", colaborarea dintre DOC, vede & Deliric1 este pe #1 in topul de pe Radio Guerrilla. Piesa promoveaza albumul solo DOC "Scapat de sub control" lansat la Facem Records in aceasta luna. CD-ul se poate comanda in continuare de pe HHK Shop.
Junky - Tu nu vezi feat. Maximilian
Ce tare e melodia. Nota 10 versuri, negativ, flow, tot. Maximilian e tata lor ![]()
Latest news rapped:
Mai bine intru de 3 ori la concert decat sa dau 30ron pentru cum joaca Steaua.
Shobby a incercat sa se sinucida in inchisoare
Arestat pe 30 septembrie după ce a omorat o femeie insarcinată intr-un grav accident rutier, fiind beat la volan, Shobby a incercat să-și ia viata in spatele gratiilor, relatează revista CE?.
Cercetat pentru omor din culpa componentul formatiei de hip-hop Codul Penal a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, a incercat zilele trecute, să iși ia viata.
Rapperul, pe numele lui real Madalin Dragan, a improvizat un streang si a incercat să se spanzure, a aflat revista CE?.
Potrivit publicatiei citate, tragedia a fost evitată datorită unui gardian, care l-a prins pe Shobby in fapt si a reusit să il impiedice in ultimul moment.
A omorat doua suflete nevinovate
Rapperul a ajuns in spatele gratiilor după ce pe 30 septembrie, s-a urcat beat la volan si a lovit o femeie insarcinata
Tragedia s-a produs in jurul orei 8:00 dimineata, pe podul care face legatura intre Gara de Sud din Ploiesti si iesirea catre Bucuresti, iar starul hip-hop avea o alcoolemie de 0,99 la mie.
Grabit si baut, Shobby nu a putut tine drumul drept si a intrat intr-un parapet, ajungand cu masina pe contrasens.
Impactul a fost nimicitor si, in urma coliziunii, femeia a fost grav ranita Ea a fost preluata de o ambulanta, dar, la scurt timp, a murit la spital.
Potrivit martorilor oculari, rapperul a incercat sa fuga de la locul accidentului, fiind oprit de un jandarm si retinut de Politia Prahova.
click.ro
Dupa ce a omorat doi oameni nevinovati nu ma mira ca a incercat sa se sinucida.Totusi e cea mai proasta varianta pe care ai putea sa o alegi , mai bine incearca sa stea cuminte si sa iasa in 10-15 ani.
Nu a vrut sa se omoare pentru ca nu ii place in puscarie sau arest, unde e acum. Constiinta il omoara din interior. S-a vazut de la inceput ca a fost foarte afectat dar timpul nu poate fi intors si acum un baiatel creste fara mama.
On: 'Genti de bani' va beneficia de videoclip.
s-a filmat deja clipu, este in etapa de montaj, in 2-3 saptamani maxim, este vizionabil!
mai exact, sambata viitoare, pe 13 se va lansa chiar la concert.
http://facemrecords.ro/blog/2010/11/concer...-genti-de-bani/
ps. in sfarsit ceva frumos si aici.

Nu a vrut sa se omoare pentru ca nu ii place in puscarie sau arest, unde e acum. Constiinta il omoara din interior. S-a vazut de la inceput ca a fost foarte afectat dar timpul nu poate fi intors si acum un baiatel creste fara mama.
On: 'Genti de bani' va beneficia de videoclip.
Genti de bani de la DOC ? ![]()
E prea tare melodia...
Grupul de Rezistenta - Ultima secunda
PREMIERA VIDEOCLIP GENTI DE BANI:
Adverss feat. Sisu & Adykt - Fapte (prod. Havanna)
Cu ocazia lansarii materialului "Aici, Acum" lansat de Norzeatic & Khidja in Club Fabrica Bucuresi joia aceasta, pe scena pentru 5 minute alaturi de Norzeatic, cunoscut si ca MC 'Geamite Galigan ex Vexxatu Vexx, au mai urcat si Gipsy Bogadan aka DJ Sleek aka Tata Urs & Deceneu pentru a interpreta live piesa "Din Sub", fiind probabil una dintre cele mai mari surprize de care au avut parte ascultatorii de hip-hop din Romania in ultimul timp.
Specii - Masina timpului [TEASER]
Site-ul lui Praetor este online: http://www.praetor.ro
Albumul "Nomad" se va putea downloada gratuit de pe site cate 4 piese pe saptamana timp de 3 saptamani. Mai multe informatii gasiti pe site.
Tracklist:
01. Puzzle (produs de DJ Undoo)
02. Bună dimineața (produs de Praetor)
03. Declarație (produs de Keri)
04. Privesc in sus (produs de Keri)
05. Eu, orașul și căștile cu DJ Undoo (produs de Keri)
06. Descant (produs de Keri)
07. The fool cu Serafim & DJ Undoo (produs de Dribbler)
08. Muzica (produs de Dribbler)
09. Cine e de vina (produs de Dribbler)
10. Zgomot cu Butch (produs de Dribbler)
11. În numele tatalui cu Butch [remix] (produs de Ortega)
12. Pe aripile vantului cu DJ Undoo (produs de Ortega)