FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«15051525354115»
Ronnie06.12.2010 14:16

Doamneee, e grav Cedry2k pe noul album. E extraordinar! Magic! Foarte tare noul album.

 

Daniel-Ionut06.12.2010 16:13
KuzMaN06.12.2010 17:41

Ceilalti - Pui de lei  

 

 

 

pytycrys06.12.2010 18:03

Deja a aparut varianta pe naspa a albumului lui Cedrea.

Pana ajunge Cd-ul prin posta merge si aia. Acu' ma pun pe ascultat.

Ronnie06.12.2010 18:07

Eu ascult acum o varianta buna... sau cel putin asa mi se pare mie. :)

KuzMaN06.12.2010 18:23
Eu ascult acum o varianta buna... sau cel putin asa mi se pare mie. :)

Cred ca se referea la faptul ca e varianta piratata.  

 

 

pytycrys06.12.2010 20:28

iegzact.

Am ascultat, rupe albumu'.

LanDSharK06.12.2010 21:05

A fost superb la lansare. Dragonu` a fost perfect la dublaj. Pace

Dragos_G06.12.2010 21:15

Ma bucur ca nu este un album cu o multime de colaborari, dar asteptam doar o melodie clasica cu CTC si una cu Dragonu. In rest, ce pot sa zic, parca a revenit la stilul de pe Alchimia Veninului si e foarte bine asa.

 

Acum astept cu nerabdare 'Usile' de la Specii.

AG06.12.2010 21:22

voua chiar va place cum canta baietii de la specii ?

pytycrys06.12.2010 21:30

Cam da. Cam foarte. Si Dragonu' si Chimie rup norma..

Dragos_G07.12.2010 12:23
voua chiar va place cum canta baietii de la specii ?

Albumule din trecut, asa si asa, dar melodiile de pe urmatorul imi plac foarte mult.

Beat-uri foarte bune, versuri ok. Cred ca exagereaza putin cu tema drogurilor tari, dar daca asta fac ei, e treaba lor :))

Ronnie07.12.2010 15:30

Cuvintecevindeca e totusi sub Poezie Balistica dupa cateva ascultari mai atente :) parerea mea!

pcsbb17.12.2010 07:40

Black Helicopters live:

 

 

AG17.12.2010 20:04
Cred ca exagereaza putin cu tema drogurilor tari, dar daca asta fac ei, e treaba lor :))

 

dragonu baga heroina la vena de 2 ani..

 

Daniel-Ionut17.12.2010 20:52
RaMs3s17.12.2010 21:17
dragonu baga heroina la vena de 2 ani..

 

Asta e problema lui , e viata lui :) Dar nu poti sa nu recunosti ca e ceva mai inedit , hip-hop + dubstep , e altceva !

 

 

 

SA SE DESCHIDA USILE !

Daniel-Ionut17.12.2010 21:19
SA SE DESCHIDA USILE !

 

Psihopatule! :blink: e mare ger afara... lasati ma usile inchise :unsure:

Ronnie18.12.2010 07:25

Nu este chiar hip-hop, dar sper sa va placa. Mie mi se pare foarte tare piesa.

 

 

 

pcsbb18.12.2010 09:55

Rap News 17.12.2010:

KuzMaN18.12.2010 12:48
razvan2819.12.2010 12:42

Ultima de la Grasu....

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wt5eWjwPlVA

Nyghty19.12.2010 21:37
Ultima de la Grasu....

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wt5eWjwPlVA

 

Vescan e gras? :naughty:

razvan2821.12.2010 17:48

:))

 

Bagami-as **** am pus alt link...asta e mega fail recunosc :))

 

 

Asta e ultima melodie de la Grasu...

 

Da-te mai asa

 

 

pytycrys21.12.2010 19:40

 

Secretul din gradina, vorba lu' AGhe. Foarte tare melodia.

«15051525354115»