Doamneee, e grav Cedry2k pe noul album. E extraordinar! Magic! Foarte tare noul album.
Doamneee, e grav Cedry2k pe noul album. E extraordinar! Magic! Foarte tare noul album.
Ceilalti - Pui de lei
Deja a aparut varianta pe naspa a albumului lui Cedrea.
Pana ajunge Cd-ul prin posta merge si aia. Acu' ma pun pe ascultat.
Eu ascult acum o varianta buna... sau cel putin asa mi se pare mie. ![]()
Eu ascult acum o varianta buna... sau cel putin asa mi se pare mie.![]()
Cred ca se referea la faptul ca e varianta piratata.
iegzact.
Am ascultat, rupe albumu'.
A fost superb la lansare. Dragonu` a fost perfect la dublaj. Pace
Ma bucur ca nu este un album cu o multime de colaborari, dar asteptam doar o melodie clasica cu CTC si una cu Dragonu. In rest, ce pot sa zic, parca a revenit la stilul de pe Alchimia Veninului si e foarte bine asa.
Acum astept cu nerabdare 'Usile' de la Specii.
voua chiar va place cum canta baietii de la specii ?
Cam da. Cam foarte. Si Dragonu' si Chimie rup norma..
voua chiar va place cum canta baietii de la specii ?
Albumule din trecut, asa si asa, dar melodiile de pe urmatorul imi plac foarte mult.
Beat-uri foarte bune, versuri ok. Cred ca exagereaza putin cu tema drogurilor tari, dar daca asta fac ei, e treaba lor ![]()
Cuvintecevindeca e totusi sub Poezie Balistica dupa cateva ascultari mai atente
parerea mea!
Black Helicopters live:
Cred ca exagereaza putin cu tema drogurilor tari, dar daca asta fac ei, e treaba lor![]()
dragonu baga heroina la vena de 2 ani..
dragonu baga heroina la vena de 2 ani..
Asta e problema lui , e viata lui
Dar nu poti sa nu recunosti ca e ceva mai inedit , hip-hop + dubstep , e altceva !
SA SE DESCHIDA USILE !
SA SE DESCHIDA USILE !
Psihopatule!
e mare ger afara... lasati ma usile inchise ![]()
Nu este chiar hip-hop, dar sper sa va placa. Mie mi se pare foarte tare piesa.
Rap News 17.12.2010:
![]()
Bagami-as **** am pus alt link...asta e mega fail recunosc ![]()
Asta e ultima melodie de la Grasu...
Da-te mai asa
Secretul din gradina, vorba lu' AGhe. Foarte tare melodia.