FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«15152535455115»
AG21.12.2010 20:58

tu fanul meu, ma urmaresti si pe facebook ..

Maye22.12.2010 00:05

Aoleu , cat de frutrat e chelu !

 

Patetic

Ronnie22.12.2010 10:52
Daniel-Ionut22.12.2010 19:11
razvan2822.12.2010 21:05

Intr-un fel are dreptate Cheloo , din cate stiu eu la inceput Guess Who si Spike au fost lansati de Parazitii , iar acum sunt destul de reci cu ei.

 

Adevaru e ca atat Guess Who cat si Spike au dovedit ca sunt destul de buni din moment ce au rezistat totusi pe piata si au avut chiar si melodii super bune , deci nu e chiar cum zice Cheloo.Orgoliile sunt destul de mari intre ei...

 

 

 

Stie Cheloo ce stie...primele 32 secunde sa imi spuneti cine canta

 

 

AG22.12.2010 21:38

bai .. sincer, nimeni nu stie ce discutii au fost intre ei, dar fara parazitii, nu ajungeau unde au ajuns, ce artist roman a cantat la 18 ani pe scena cu 50 cent.. si asta pt k parazitii i-au crescut

Ronnie22.12.2010 22:03

Pai si ce daca Guess Who are succes? Trebuia sa il intrebe pe Cheloo daca-l lasa?! Nu stim ce relatii sunt intre cei doi. Oricum, gest de taran frustrat fara minte facut de Cheloo. Si Markone folosit pe post de tampit. :)

Maye22.12.2010 22:04

Cine **** mea e Markone ala?

Ronnie22.12.2010 22:11

Viitorul Guess who :D

Daniel-Ionut22.12.2010 22:13

E roman?

Ronnie22.12.2010 22:15

Da, dar e mai cool in english.

iNsTiGaToR22.12.2010 22:27

Din ce am gasit , Marcoan ala canta numai in engleza :blink:

Ronnie22.12.2010 22:33

De fapt nu stiu sigur daca e roman. El e Mark care a cantat cu 6ase-6ase

iNsTiGaToR22.12.2010 22:35

Ala e . Da nu gasesti nimic despre el pe net.

Ronnie22.12.2010 22:50

Am adaugat un sondaj nou pe topic. Daca am uitat vreun album imi cer scuze. Le-am scris dupa cum mi-am adus aminte.

 

Si in opinia mea albumul lui DOC e unul dintre cele mai bune din istorie, nu doar de anul asta :D

pytycrys22.12.2010 23:24

DOC clar.

Si albumu' lu' Cumicu a fost ok, dar parca prea "easy" pentru mine. Cedry2k a avut si niste piese bune, si unele naspa.

Si ceva mai offtopic:

Dragos_G24.12.2010 11:37

 

Pe viitorul proiect Haarp Cord (Sisu, Cedry2k, Dragonu', Pacha Man)

Dragos_G24.12.2010 11:47
Am adaugat un sondaj nou pe topic. Daca am uitat vreun album imi cer scuze. Le-am scris dupa cum mi-am adus aminte.

 

Si in opinia mea albumul lui DOC e unul dintre cele mai bune din istorie, nu doar de anul asta :D

Ar mai fi:

Axes - Plecat definitiv - cateva melodii foarte bune- http://shop.hiphopkulture.ro/axes-plecat-definitiv-2010/

Ad Litteram " Rani Cicatrizate - vreo 5 videoclipuri, foarte multe colaborari, poate prea multe - http://shop.hiphopkulture.ro/ad-litteram-r...catrizate-2010/

Praetor " Nomad - nu prea am ascultat hades records dar daca nu ma insel asta a fost la veritasaga - http://shop.hiphopkulture.ro/praetor-nomad-2010/

RaMs3s24.12.2010 14:08

Ba , mie imi place mult de tot Butch , e un suflu nou...e altceva

Parerea mea ? E peste doc !

Ronnie24.12.2010 14:22
Praetor " Nomad - nu prea am ascultat hades records dar daca nu ma insel asta a fost la veritasaga - http://shop.hiphopkulture.ro/praetor-nomad-2010/

 

Da, a fost in Veritasaga.

razvan2824.12.2010 17:02

Mie Tot ce e bun tre' sa dispara mi-a placut mult...

 

Ma mir ca doar 11 % au votat acest album ca fiind cel mai bun al anului 2010.

zloty24.12.2010 20:36
KuzMaN24.12.2010 22:26

 

 

Underman - Purgatoriul Vs Dante

 

Album: Eroism Neautorizat

Instrumental: Sagace Snephrue

Scratch: Faibo X

Montaj: Sutu Cosmin

Nyghty24.12.2010 22:50

 

Praetor feat Dj Undoo-Decembrie

 

Cadou pentru fani facut de Praetor.

puyol24.12.2010 23:58

piesa noua B.U.G. Mafia

 

«15152535455115»