tu fanul meu, ma urmaresti si pe facebook ..
tu fanul meu, ma urmaresti si pe facebook ..
Aoleu , cat de frutrat e chelu !
Patetic
Zi-le tu Cheloo ![]()
http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-inter...nct-139990.html
Intr-un fel are dreptate Cheloo , din cate stiu eu la inceput Guess Who si Spike au fost lansati de Parazitii , iar acum sunt destul de reci cu ei.
Adevaru e ca atat Guess Who cat si Spike au dovedit ca sunt destul de buni din moment ce au rezistat totusi pe piata si au avut chiar si melodii super bune , deci nu e chiar cum zice Cheloo.Orgoliile sunt destul de mari intre ei...
Stie Cheloo ce stie...primele 32 secunde sa imi spuneti cine canta
bai .. sincer, nimeni nu stie ce discutii au fost intre ei, dar fara parazitii, nu ajungeau unde au ajuns, ce artist roman a cantat la 18 ani pe scena cu 50 cent.. si asta pt k parazitii i-au crescut
Pai si ce daca Guess Who are succes? Trebuia sa il intrebe pe Cheloo daca-l lasa?! Nu stim ce relatii sunt intre cei doi. Oricum, gest de taran frustrat fara minte facut de Cheloo. Si Markone folosit pe post de tampit. ![]()
Cine **** mea e Markone ala?
Viitorul Guess who ![]()
E roman?
Da, dar e mai cool in english.
Din ce am gasit , Marcoan ala canta numai in engleza ![]()
De fapt nu stiu sigur daca e roman. El e Mark care a cantat cu 6ase-6ase
Ala e . Da nu gasesti nimic despre el pe net.
Am adaugat un sondaj nou pe topic. Daca am uitat vreun album imi cer scuze. Le-am scris dupa cum mi-am adus aminte.
Si in opinia mea albumul lui DOC e unul dintre cele mai bune din istorie, nu doar de anul asta ![]()
DOC clar.
Si albumu' lu' Cumicu a fost ok, dar parca prea "easy" pentru mine. Cedry2k a avut si niste piese bune, si unele naspa.
Si ceva mai offtopic:
Pe viitorul proiect Haarp Cord (Sisu, Cedry2k, Dragonu', Pacha Man)
Am adaugat un sondaj nou pe topic. Daca am uitat vreun album imi cer scuze. Le-am scris dupa cum mi-am adus aminte.
Si in opinia mea albumul lui DOC e unul dintre cele mai bune din istorie, nu doar de anul asta
Ar mai fi:
Axes - Plecat definitiv - cateva melodii foarte bune- http://shop.hiphopkulture.ro/axes-plecat-definitiv-2010/
Ad Litteram " Rani Cicatrizate - vreo 5 videoclipuri, foarte multe colaborari, poate prea multe - http://shop.hiphopkulture.ro/ad-litteram-r...catrizate-2010/
Praetor " Nomad - nu prea am ascultat hades records dar daca nu ma insel asta a fost la veritasaga - http://shop.hiphopkulture.ro/praetor-nomad-2010/
Ba , mie imi place mult de tot Butch , e un suflu nou...e altceva
Parerea mea ? E peste doc !
Praetor " Nomad - nu prea am ascultat hades records dar daca nu ma insel asta a fost la veritasaga - http://shop.hiphopkulture.ro/praetor-nomad-2010/
Da, a fost in Veritasaga.
Mie Tot ce e bun tre' sa dispara mi-a placut mult...
Ma mir ca doar 11 % au votat acest album ca fiind cel mai bun al anului 2010.
http://www.youtube.com/watch?v=pCEKz4wXjaw...feature=related
Senzational remixu
Underman - Purgatoriul Vs Dante
Album: Eroism Neautorizat
Instrumental: Sagace Snephrue
Scratch: Faibo X
Montaj: Sutu Cosmin
Praetor feat Dj Undoo-Decembrie
Cadou pentru fani facut de Praetor.
piesa noua B.U.G. Mafia