E chiar foarte tare piesa..comerciala sa zicem dar chiar tare
E chiar foarte tare piesa..comerciala sa zicem dar chiar tare
Prea tare piesa lui Junky. La fel si videoclipul lui JerryCo.
Belea piese lui Sisu. Versuri ok, instrumentalul e bun. Pacat ca o strica Pacha Man.
Ma,si ce trupa buna era La Familia odata.
Da , si acum a ramas doar Sisu din ea...Puya e cu K@m3!i@ ![]()
la familia nu s'a despartit ma ![]()
Cred ca ascult melodia asta de dimineata.
Guess Who va prezenta un nou videoclip pentru o piesă al cărei nume nu a fost incă dezvăluit. Clipul va fi lansat marti 7 septembrie la ora 22:00. Acesta a fost filmat in regia lui Spike, la inceputul lunii august pe platourile din Buftea.
Binecunoscutul Maximilian, membru Okapi Sound, lansează single-ul Aseară (Haș Haș) . Melodia va intra pe viitorul album al artistului.
era smecher rau cand o ardea ras in cap. Piesa imi place mult.
Chiar ma gandeam astazi ca ar merge niste melodii noi de la Maximilian. Super piesa, abia scapasem de "Stai chill" a lu' Junky sa nu o mai am pe repeat ca a venit asta a lu' Maxi. ![]()
Zilele trecute a aparut pe internet o piesă care ar fi trebuit să ramană secretă pană la lansarea albumului "AL(t)BUM". Totusi, dacă melodia a scapat din studio, Cabron a ales s-o posteze si pe canalul sau de Youtube. Aceasta se numeste "Prea repede, prea greu" si este un featuring cu Alex Velea.
libertatea.ro
Zilele trecute a aparut pe internet o piesă care ar fi trebuit să ramană secretă pană la lansarea albumului "AL(t)BUM". Totusi, dacă melodia a scapat din studio, Cabron a ales s-o posteze si pe canalul sau de Youtube. Aceasta se numeste "Prea repede, prea greu" si este un featuring cu Alex Velea
.
libertatea.ro
O piesa care a scapat pe internet.. si mergand dupa ideea "fa-te frate cu dusmanul" iata ca am decis sa o pun si eu aici sa fie oficiala treaba. Sper sa va placa, e facuta in 2007 si urma sa apara intr'o varianta mai noua pe "AL(t)BUM" . (Cabron)
Cu Alex Velea ? Doamne ce a ajuns lumea sa scoata.O sa ajunga si Ombladon sa scoata cu Andreea Balan ? ![]()
Ce miauna la inceput!
Ce miauna la inceput!
"Imi ramane in gand toate amintirile".
Cu Alex Velea ? Doamne ce a ajuns lumea sa scoata.O sa ajunga si Ombladon sa scoata cu Andreea Balan ?![]()
Nu ar trebui sa te mire, desi colaborarea lui Cheloo cu Smiley a avut succes (mie inca imi place piesa), si piesa lui Cabron e draguta.
@Maye
Asa se intelege, dar pronunta corect.
Daca pe voi va mira colaborarile dintre Smiley - Cheloo, Cabron - Alex Velea, pe mine ma mira colaborarea asta tampita:
Mai ramane sa se imbrace in roz si sa inceapa sa cante "I'm a barbie girl" ![]()
Esti sigura, Andreea? ![]()
E ca si cum l-ai pune pe Superman cu fetitele power puff ![]()
Pe plan autohton mai ramane de vazut o colaborare intre Uzzy si Alexandra Stan (fata cu lollipop) ![]()
"Multumesc pentru mesajele de pana acum indiferent de natura lor. Trebuiesc lamurite niste chestii..: 1. piesa asta chiar a aparut aiurea nu am aflat inca de unde si cum..am tinut-o ascunsa pentru ca e o varianta noua la piesa asta care va aparea pe AL(t)BUM.. si pe care o sa o pun pe internet in zilele urmatoare.. si va beneficia si de videoclip. 3. acolo este "Imi raman in gand toate amintirile" in nici un caz nu ne permitem greseli banale. Multumesc inca o data
" (Cabron)
Si 2?
Cabron ii impar.