FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«14142434445115»
razvan2802.09.2010 19:49

E chiar foarte tare piesa..comerciala sa zicem dar chiar tare

crysty1402.09.2010 22:31
Ronnie03.09.2010 08:31

Prea tare piesa lui Junky. La fel si videoclipul lui JerryCo.

ebonyc03.09.2010 09:43

Belea piese lui Sisu. Versuri ok, instrumentalul e bun. Pacat ca o strica Pacha Man.

David03.09.2010 10:21

Ma,si ce trupa buna era La Familia odata.

razvan2803.09.2010 12:28

Da , si acum a ramas doar Sisu din ea...Puya e cu K@m3!i@ :wacko:

AG03.09.2010 12:45

la familia nu s'a despartit ma :))

crysty1403.09.2010 12:52
Ronnie03.09.2010 13:32

 

Cred ca ascult melodia asta de dimineata.

rezistenta_ultras05.09.2010 21:01

Guess Who va prezenta un nou videoclip pentru o piesă al cărei nume nu a fost incă dezvăluit. Clipul va fi lansat marti 7 septembrie la ora 22:00. Acesta a fost filmat in regia lui Spike, la inceputul lunii august pe platourile din Buftea.

rezistenta_ultras05.09.2010 21:07

Binecunoscutul Maximilian, membru Okapi Sound, lansează single-ul Aseară (Haș Haș) . Melodia va intra pe viitorul album al artistului.

 

puyol05.09.2010 21:41

era smecher rau cand o ardea ras in cap. Piesa imi place mult.

Ronnie05.09.2010 21:44

Chiar ma gandeam astazi ca ar merge niste melodii noi de la Maximilian. Super piesa, abia scapasem de "Stai chill" a lu' Junky sa nu o mai am pe repeat ca a venit asta a lu' Maxi. :)

Daniel-Ionut06.09.2010 10:45
MikStelista06.09.2010 10:45

 

Zilele trecute a aparut pe internet o piesă care ar fi trebuit să ramană secretă pană la lansarea albumului "AL(t)BUM". Totusi, dacă melodia a scapat din studio, Cabron a ales s-o posteze si pe canalul sau de Youtube. Aceasta se numeste "Prea repede, prea greu" si este un featuring cu Alex Velea.

 

libertatea.ro

rezistenta_ultras06.09.2010 11:59

Zilele trecute a aparut pe internet o piesă care ar fi trebuit să ramană secretă pană la lansarea albumului "AL(t)BUM". Totusi, dacă melodia a scapat din studio, Cabron a ales s-o posteze si pe canalul sau de Youtube. Aceasta se numeste "Prea repede, prea greu" si este un featuring cu Alex Velea

.

 

libertatea.ro

O piesa care a scapat pe internet.. si mergand dupa ideea "fa-te frate cu dusmanul" iata ca am decis sa o pun si eu aici sa fie oficiala treaba. Sper sa va placa, e facuta in 2007 si urma sa apara intr'o varianta mai noua pe "AL(t)BUM" . (Cabron)

 

razvan2806.09.2010 17:07

Cu Alex Velea ? Doamne ce a ajuns lumea sa scoata.O sa ajunga si Ombladon sa scoata cu Andreea Balan ? :))

David07.09.2010 13:33

Ce miauna la inceput!

Maye07.09.2010 13:50
Ce miauna la inceput!

"Imi ramane in gand toate amintirile".

MikStelista07.09.2010 15:26
Cu Alex Velea ? Doamne ce a ajuns lumea sa scoata.O sa ajunga si Ombladon sa scoata cu Andreea Balan ? :))

 

Nu ar trebui sa te mire, desi colaborarea lui Cheloo cu Smiley a avut succes (mie inca imi place piesa), si piesa lui Cabron e draguta.

 

@Maye

Asa se intelege, dar pronunta corect.

 

Daca pe voi va mira colaborarile dintre Smiley - Cheloo, Cabron - Alex Velea, pe mine ma mira colaborarea asta tampita:

 

 

Mai ramane sa se imbrace in roz si sa inceapa sa cante "I'm a barbie girl" :bananadance:

Maye07.09.2010 15:34

Esti sigura, Andreea? :)

 

Daniel-Ionut07.09.2010 15:40

E ca si cum l-ai pune pe Superman cu fetitele power puff :D

 

Pe plan autohton mai ramane de vazut o colaborare intre Uzzy si Alexandra Stan (fata cu lollipop) :punk:

rezistenta_ultras07.09.2010 16:33

"Multumesc pentru mesajele de pana acum indiferent de natura lor. Trebuiesc lamurite niste chestii..: 1. piesa asta chiar a aparut aiurea nu am aflat inca de unde si cum..am tinut-o ascunsa pentru ca e o varianta noua la piesa asta care va aparea pe AL(t)BUM.. si pe care o sa o pun pe internet in zilele urmatoare.. si va beneficia si de videoclip. 3. acolo este "Imi raman in gand toate amintirile" in nici un caz nu ne permitem greseli banale. Multumesc inca o data :)" (Cabron)

Maye07.09.2010 16:38

Si 2?

David07.09.2010 16:46

Cabron ii impar.

«14142434445115»