Clar, cel mai asteptat album pe anul asta, cel putin de mine.
Clar, cel mai asteptat album pe anul asta, cel putin de mine.
Spre sfarsitul anului, cel tarziu inceputul lui 2010, Underman ne pregateste un nou album, Eroism Neautorizat. Vor fi in jur de 15 track-uri, iar de productie se vor ocupa Sagace Snephrue, Vitreg, gAZAh si Vlad Dobrescu. Nu se stie inca ce nume vor fi prezente pe material, cand aflam detalii postam. Tineti aproape!
Se pare ca mai intarzie lansarea.
De cand am ascultat SDST, astept ceva din partea lui Underman.
Primul single de pe albumul Acelash " Doar pentru noi care urmeaza sa apara la inceputul anului urmator.
Piesa a fost produsa, mixata si masterizata de Kreuzet in Sickbeats Studio.
Vise este numele piesei de pe viitorul album al lui Sagace al carui clip il putem vedea mai jos. Piesa este o colaborare cu Criss Blaziny & FaLow. Albumul lui Sagace va iesi la Facem Records.
video: Criss Blaziny , Ciucio
instrumental: Sagace
aranjament muzical: Sagace
master: Metafor
text: Criss Blaziny, FaLow
Foarte tare battleul , dar mai ales Billionaire ![]()
Mie mi se pare o porcarie. Melodia originala e superba.
Da e foarte tare Billionaire , mai ales inceputu' I wanna be a billionaire , so fucking bad ![]()
Promo-ul viitorului album al lui Sișu, membru La Familia. Materialul este intitulat Temnița Luminii.
Asa e. I-a facut si un remake :
Am ascultat si remakeul dar eu sunt mai clasicist , imi place varianta din 2008 ![]()
Am ascultat si remakeul dar eu sunt mai clasicist , imi place varianta din 2008![]()
E foarte faina piesa.Defapt tot ce a scos pe "Dansez cu pozele vechi " in 2008 e superb. La fel si ce a urmat dupa. ![]()
Promo-ul viitorului album al lui Sisu, membru La Familia. Materialul este intitulat Temnita Luminii.
Sisu cu Dragonu'. Deabia astept.
Arssura-Ce iti doresc
Geniala melodia ![]()
Imi plac melodiile alea,la mai multe! ![]()
desi Arssura nu e printre preferatii mei, piesa asta imi place mult de tot,
intoarcerea la clasicism
Primul single extras de pe albumul "Doar pentru noi", in colaborare cu Kreuzet:
piesa e ok, clipul e un rahat,oricum, respect pentru munca depusa
Mie mi se par ambele un rahat. Anyway, respect pentru munca, dar "Asa cum vreau" il pisa cu jet.
![]()
![]()
![]()
Text/Voce: Maerry
Instrumental: Keri
Scratch: DJ Undoo
Mix/Master : Benzen / Exploit Studio