FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«13940414243115»
Nyghty23.07.2010 11:28

Clar, cel mai asteptat album pe anul asta, cel putin de mine.

Dragos_G24.07.2010 12:21

Spre sfarsitul anului, cel tarziu inceputul lui 2010, Underman ne pregateste un nou album, Eroism Neautorizat. Vor fi in jur de 15 track-uri, iar de productie se vor ocupa Sagace Snephrue, Vitreg, gAZAh si Vlad Dobrescu. Nu se stie inca ce nume vor fi prezente pe material, cand aflam detalii postam. Tineti aproape!

 

Se pare ca mai intarzie lansarea.

De cand am ascultat SDST, astept ceva din partea lui Underman.

KuzMaN27.07.2010 13:52

Primul single de pe albumul Acelash " Doar pentru noi care urmeaza sa apara la inceputul anului urmator.

Piesa a fost produsa, mixata si masterizata de Kreuzet in Sickbeats Studio.

 

 

 

Vise este numele piesei de pe viitorul album al lui Sagace al carui clip il putem vedea mai jos. Piesa este o colaborare cu Criss Blaziny & FaLow. Albumul lui Sagace va iesi la Facem Records.

 

video: Criss Blaziny , Ciucio

instrumental: Sagace

aranjament muzical: Sagace

master: Metafor

text: Criss Blaziny, FaLow

 

 

 

 

AG29.07.2010 11:55
razvan2829.07.2010 12:54

Foarte tare battleul , dar mai ales Billionaire :D

Ronnie29.07.2010 12:55

Mie mi se pare o porcarie. Melodia originala e superba.

razvan2829.07.2010 19:04

Da e foarte tare Billionaire , mai ales inceputu' I wanna be a billionaire , so fucking bad :D

rezistenta_ultras30.07.2010 18:40

Promo-ul viitorului album al lui Sișu, membru La Familia. Materialul este intitulat Temnița Luminii.

 

razvan2830.07.2010 22:26

Ceva mai veche , dar la fel de tare ca atunci...

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=1JCVw738rgE

Roby9130.07.2010 23:44
Ceva mai veche , dar la fel de tare ca atunci...

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=1JCVw738rgE

 

Asa e. I-a facut si un remake :

 

http://www.youtube.com/watch?v=_AYHk2HEOpM

razvan2831.07.2010 09:07

Am ascultat si remakeul dar eu sunt mai clasicist , imi place varianta din 2008 :D

Roby9131.07.2010 11:48
Am ascultat si remakeul dar eu sunt mai clasicist , imi place varianta din 2008 :D

 

E foarte faina piesa.Defapt tot ce a scos pe "Dansez cu pozele vechi " in 2008 e superb. La fel si ce a urmat dupa. :)

Dragos_G01.08.2010 12:08
Promo-ul viitorului album al lui Sisu, membru La Familia. Materialul este intitulat Temnita Luminii.

 

Sisu cu Dragonu'. Deabia astept.

Nyghty03.08.2010 18:58

Arssura-Ce iti doresc

 

razvan2803.08.2010 22:16

Geniala melodia :D

violence04.08.2010 06:20

Imi plac melodiile alea,la mai multe! :steag_sah_mic:

puyol04.08.2010 11:31

desi Arssura nu e printre preferatii mei, piesa asta imi place mult de tot,

AG04.08.2010 17:05

intoarcerea la clasicism

 

KuzMaN04.08.2010 20:15

Primul single extras de pe albumul "Doar pentru noi", in colaborare cu Kreuzet:

 

 

 

 

AG04.08.2010 20:24

piesa e ok, clipul e un rahat,oricum, respect pentru munca depusa

pytycrys04.08.2010 21:52

Mie mi se par ambele un rahat. Anyway, respect pentru munca, dar "Asa cum vreau" il pisa cu jet.

KuzMaN05.08.2010 00:45
RobYnho05.08.2010 09:39
Ronnie06.08.2010 09:42

:worthy::worthy::worthy:

 

KuzMaN06.08.2010 10:58

Text/Voce: Maerry

Instrumental: Keri

Scratch: DJ Undoo

Mix/Master : Benzen / Exploit Studio

 

 

 

 

«13940414243115»