FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«13738394041115»
RobYnho19.06.2010 08:02
Cine mai e si Fely asta :huh:

 

Fely, de la felatie.

AG19.06.2010 08:15

e ceva de care Daniel nu va avea parte prea curand, poate doar pe bani pe matasari

AG21.06.2010 08:30

Skinerr a lansat cel de-al 3lea material al sau. Albumul se numeste A fost odata si este vorba despre un LP. Colaborarile sunt numeroase atat pe parte de voce, cat si pe parte de productie: Marius Stanescu, Alexandra, Aforic, Sorina, Eko, TSArecords, Sez, XPL, Bibbi(Voicecutz).

 

 

Albumul este free la download pe www.skinerr.ro dar poate fi si achizitionat. Contact: s***@*** .

rezistenta_ultras23.06.2010 00:33

Interviu Grasu XXL

 

Vezi mai multe din Vedete pe 220.ro

 

Interviu Guess Who & Spike

 

Vezi mai multe din Muzica, Videoclipuri pe 220.ro

cozmin23.06.2010 02:56
Skinerr a lansat cel de-al 3lea material al sau. Albumul se numeste A fost odata si este vorba despre un LP. Colaborarile sunt numeroase atat pe parte de voce, cat si pe parte de productie: Marius Stanescu, Alexandra, Aforic, Sorina, Eko, TSArecords, Sez, XPL, Bibbi(Voicecutz).

 

 

Albumul este free la download pe www.skinerr.ro dar poate fi si achizitionat. Contact: s***@*** .

 

 

Alexandra e o curva ! :)))))))

AG23.06.2010 13:42

stiu frate

iNsTiGaToR25.06.2010 20:24

Cine plm sunt astea? ..Fely, Kamelia, Lora , Lemonia(parca de lamaie asta am mai auzit...)

David25.06.2010 20:43

Tipele care fac trotuarul unde se duce Puya.

Nyghty27.06.2010 12:22

Grupul de rezistenta- Baga rep (remix) (cu C.I.A si Carbon)

rezistenta_ultras28.06.2010 09:39

Eminem live @ BET AWARDS

 

pytycrys28.06.2010 13:50

Ce bine suna Eminem live :wub:

Ronnie28.06.2010 16:55
Maye28.06.2010 18:22

E o melodie superba de pe ultimul album semnat Butch si cred ca si un videoclip ar arata genial.

Desi nu cred ca am sa vad vreodata un videoclip cu Nimeni Altu`.

Ronnie28.06.2010 18:30

De ce nu sunt promovati astfel de artisti si ne sunt bagate in gat melodii cu acadele sau trompete?

MoWeed28.06.2010 18:34

Pentru ca asta prefera majoritatea tembela a romanilor.

Dragos_G29.06.2010 15:09

Incredibil!!!

 

Tiganii de la kanal d plagiaza in ultimul hal.

 

http://www.kanald.ro/filme/A-cincea-porunca/index.video.html

 

Versuri Cedry2k din melodia "6 milioane"

 

"un drum sangeros catre moarte

Pavat cu beton, tentatii, gloante si sperante desarte

Aproapele ti-e departe, linia intai ne desparte de razboi

Demonii printe noi imprastie moarte

Strada e front deschis si daca nu vezi ce se intampla

Zilnic savurezi rasaritul cu pistolul in tampl[/i]"

 

AG29.06.2010 15:16

lol :))) tare

Maye29.06.2010 16:15

ha ha

 

ce labari :))

 

ce-i drept la cati se uita la Kanal D, fix plua se prinde.

blindica29.06.2010 16:22
pytycrys29.06.2010 21:26

Da, am vazut si eu ieri faza cu Cedry2k pe site`ul la Facem Records. Un foarte mare kkt.

KuzMaN30.06.2010 09:48

Dupa mai multe luni de munca ( inregistrari, masterizari, etc ), a aparut la download de ieri E.P.-ul Extreme, semnat In Extremis.

 

 

 

 

Tracklist:

 

1. Pentru Noi

Text: Swift & Esra

Instrumental: Base

 

2. Lumea mea feat Ryno ( SUA )

Text: Esra, Swift & Ryno

Instrumental: Megiddo

 

3. Extreme

Text: Esra & Swift

Instrumental: Megiddo

 

4. Free Porno feat No Mo aka MC BubbleGum & DJ Soundmeth

Text: No Mo, Esra & Swift

Scratching: DJ Soundmeth

Instrumental: Megiddo

 

5. Stare de vineri

Text: Esra & Swift

Instrumental: Megiddo

 

6. Noaptea feat Nasta

Text: Swift, Nasta & Esra

Instrumental: Base

 

7. Drama de Seara

Text: Swift & Esra

Instrumental: Megiddo

 

8. Va fi bine

Text: Esra & Swift

Instrumental: Megiddo

Mix&Master: Megiddo

 

 

 

 

 

Link-urile de download:

 

http://rapidshare.com/files/403865756/In_E...eme_EP.rar.html

http://www.fileshare.ro/7309033693.52

http://fisierulmeu.ro/43XQ9X6CUE93/In-Extr...eme-EP-rar.html

http://www.filehost.ro/1212662/In_Extremis_Extreme_EP_rar/

 

 

 

 

LE: Tacerea este cea mai nouă piesă lansată de catre trupa Specii. Aceasta va intra pe viitorul material al trupei, Usile.  DOWNLOAD!

 

 

 

Dragos_G07.07.2010 09:44

Gata!!! E oficial! Dupa 2 luni de asteptare, Grupul de Rezistenta reuseste sa ofere clipul iubitorilor de gen. O productie Ador Media, "1 la suta" a fost filmat in trei locatii. Cu aceasta ocazie, am dori sa multumim din suflet tuturor oamenilor care au sarit pentru a nu stiu cata oara pentru noi. In primul rand club Goblin si terasa Pe Baricade. Apoi, Alex Ceausu care a regizat magistral acest material. Nu pot fi uitati inimosii grafferii care au muncit mai bine de 3h la decorul din hala, G.B.S. Crew. Pace pentru Serm, Mist, Fear, etc.

 

 

Videoclipul va fi lansat joi, 8 iulie, ora 00:00, pe canalul Grupului de Rezistenta de Youtube.

 

Multumim anticipat tuturor website-urilor care vor promova acest videoclip, cu linkul original, asa cum sper ca s-au obisnuit, pana acum:-)

 

Incheiem prin a multumi prietenilor, stiu ei de ce: Hefe, raku, intregul crew Facem Records (Nwanda, Del, Doc, Paul, Afo, Carbo, VD88, Grigo), Ghismo, Scanteie, Sonia (Veritasaga), Kombat si intregul crew Hades Records, Koma (iubire vesnica, precum magazinele din Chisinau:-)), Freaka, Bitza, Sisu (Tot La Familia), Vlase (Z.O.B.), Double L (care parca a devenit si parte integranta din crew-ul nostru, in ultimele 3 luni).

puyol07.07.2010 11:16

abia astept clipul, versiunea cu 4 MC si 2 DJ a acestei comerciale piese e absolut dementiala.

KuzMaN07.07.2010 22:18

Iata ca ce anuntam acum mai bine de 3 luni devine realitate. Satui de sistemul politic din tara noastra ne-am hotarat sa facem o piesa in care sa punem si noi punctul pe i in stilul care ne-a consacrat. Totul a pornit de la afirmatia piratului suprem: la 99% dintre romani le plac manelele. Aceasta propozitie a umplut paharul. Pe langa valul de reduceri de personal, cresteri de preturi si miscari de strada care speram ca vor urma, un lucru este clar: un asemenea guvern de rahat nu am mai avut niciodata. Precizam ca nu facem politica, insa orice concetatean cu un dram de educatie poate realiza catre ce clica de parveniti am directionat fraiele tarii noastre. Ne-am decis asadar sa realizam acest maxi single, intitulat 1 la suta, intrucat trebuie sa aratam si celorlalti romani, ca de multe ori, acest procent de 1% este periculos si poate decide prin atitudine si pentru marele 99%.

 

 

 

 

 

Maye07.07.2010 22:26

Slabut.

«13738394041115»