Cine mai e si Fely asta![]()
Fely, de la felatie.
Cine mai e si Fely asta![]()
Fely, de la felatie.
e ceva de care Daniel nu va avea parte prea curand, poate doar pe bani pe matasari
Skinerr a lansat cel de-al 3lea material al sau. Albumul se numeste A fost odata si este vorba despre un LP. Colaborarile sunt numeroase atat pe parte de voce, cat si pe parte de productie: Marius Stanescu, Alexandra, Aforic, Sorina, Eko, TSArecords, Sez, XPL, Bibbi(Voicecutz).
Albumul este free la download pe www.skinerr.ro dar poate fi si achizitionat. Contact: s***@*** .
Interviu Grasu XXL
Vezi mai multe din Vedete pe 220.ro
Interviu Guess Who & Spike
Vezi mai multe din Muzica, Videoclipuri pe 220.ro
Skinerr a lansat cel de-al 3lea material al sau. Albumul se numeste A fost odata si este vorba despre un LP. Colaborarile sunt numeroase atat pe parte de voce, cat si pe parte de productie: Marius Stanescu, Alexandra, Aforic, Sorina, Eko, TSArecords, Sez, XPL, Bibbi(Voicecutz).
Albumul este free la download pe www.skinerr.ro dar poate fi si achizitionat. Contact: s***@*** .
Alexandra e o curva !
)))))
stiu frate
Cine plm sunt astea? ..Fely, Kamelia, Lora , Lemonia(parca de lamaie asta am mai auzit...)
Tipele care fac trotuarul unde se duce Puya.
Grupul de rezistenta- Baga rep (remix) (cu C.I.A si Carbon)
Eminem live @ BET AWARDS
Ce bine suna Eminem live ![]()
E o melodie superba de pe ultimul album semnat Butch si cred ca si un videoclip ar arata genial.
Desi nu cred ca am sa vad vreodata un videoclip cu Nimeni Altu`.
De ce nu sunt promovati astfel de artisti si ne sunt bagate in gat melodii cu acadele sau trompete?
Pentru ca asta prefera majoritatea tembela a romanilor.
Incredibil!!!
Tiganii de la kanal d plagiaza in ultimul hal.
http://www.kanald.ro/filme/A-cincea-porunca/index.video.html
Versuri Cedry2k din melodia "6 milioane"
"un drum sangeros catre moarte
Pavat cu beton, tentatii, gloante si sperante desarte
Aproapele ti-e departe, linia intai ne desparte de razboi
Demonii printe noi imprastie moarte
Strada e front deschis si daca nu vezi ce se intampla
Zilnic savurezi rasaritul cu pistolul in tampl[/i]"
lol
) tare
ha ha
ce labari ![]()
ce-i drept la cati se uita la Kanal D, fix plua se prinde.
Da, am vazut si eu ieri faza cu Cedry2k pe site`ul la Facem Records. Un foarte mare kkt.
Dupa mai multe luni de munca ( inregistrari, masterizari, etc ), a aparut la download de ieri E.P.-ul Extreme, semnat In Extremis.
Tracklist:
1. Pentru Noi
Text: Swift & Esra
Instrumental: Base
2. Lumea mea feat Ryno ( SUA )
Text: Esra, Swift & Ryno
Instrumental: Megiddo
3. Extreme
Text: Esra & Swift
Instrumental: Megiddo
4. Free Porno feat No Mo aka MC BubbleGum & DJ Soundmeth
Text: No Mo, Esra & Swift
Scratching: DJ Soundmeth
Instrumental: Megiddo
5. Stare de vineri
Text: Esra & Swift
Instrumental: Megiddo
6. Noaptea feat Nasta
Text: Swift, Nasta & Esra
Instrumental: Base
7. Drama de Seara
Text: Swift & Esra
Instrumental: Megiddo
8. Va fi bine
Text: Esra & Swift
Instrumental: Megiddo
Mix&Master: Megiddo
Link-urile de download:
http://rapidshare.com/files/403865756/In_E...eme_EP.rar.html
http://www.fileshare.ro/7309033693.52
http://fisierulmeu.ro/43XQ9X6CUE93/In-Extr...eme-EP-rar.html
http://www.filehost.ro/1212662/In_Extremis_Extreme_EP_rar/
LE: Tacerea este cea mai nouă piesă lansată de catre trupa Specii. Aceasta va intra pe viitorul material al trupei, Usile. DOWNLOAD!
Gata!!! E oficial! Dupa 2 luni de asteptare, Grupul de Rezistenta reuseste sa ofere clipul iubitorilor de gen. O productie Ador Media, "1 la suta" a fost filmat in trei locatii. Cu aceasta ocazie, am dori sa multumim din suflet tuturor oamenilor care au sarit pentru a nu stiu cata oara pentru noi. In primul rand club Goblin si terasa Pe Baricade. Apoi, Alex Ceausu care a regizat magistral acest material. Nu pot fi uitati inimosii grafferii care au muncit mai bine de 3h la decorul din hala, G.B.S. Crew. Pace pentru Serm, Mist, Fear, etc.
Videoclipul va fi lansat joi, 8 iulie, ora 00:00, pe canalul Grupului de Rezistenta de Youtube.
Multumim anticipat tuturor website-urilor care vor promova acest videoclip, cu linkul original, asa cum sper ca s-au obisnuit, pana acum:-)
Incheiem prin a multumi prietenilor, stiu ei de ce: Hefe, raku, intregul crew Facem Records (Nwanda, Del, Doc, Paul, Afo, Carbo, VD88, Grigo), Ghismo, Scanteie, Sonia (Veritasaga), Kombat si intregul crew Hades Records, Koma (iubire vesnica, precum magazinele din Chisinau:-)), Freaka, Bitza, Sisu (Tot La Familia), Vlase (Z.O.B.), Double L (care parca a devenit si parte integranta din crew-ul nostru, in ultimele 3 luni).
abia astept clipul, versiunea cu 4 MC si 2 DJ a acestei comerciale piese e absolut dementiala.
Iata ca ce anuntam acum mai bine de 3 luni devine realitate. Satui de sistemul politic din tara noastra ne-am hotarat sa facem o piesa in care sa punem si noi punctul pe i in stilul care ne-a consacrat. Totul a pornit de la afirmatia piratului suprem: la 99% dintre romani le plac manelele. Aceasta propozitie a umplut paharul. Pe langa valul de reduceri de personal, cresteri de preturi si miscari de strada care speram ca vor urma, un lucru este clar: un asemenea guvern de rahat nu am mai avut niciodata. Precizam ca nu facem politica, insa orice concetatean cu un dram de educatie poate realiza catre ce clica de parveniti am directionat fraiele tarii noastre. Ne-am decis asadar sa realizam acest maxi single, intitulat 1 la suta, intrucat trebuie sa aratam si celorlalti romani, ca de multe ori, acest procent de 1% este periculos si poate decide prin atitudine si pentru marele 99%.
Slabut.