FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«13839404142115»
pytycrys08.07.2010 09:10

Mie mi s-a parut superb, de la melodie , decor care a fost facut in mare parte de Deliric, tricoul lui Brugner cu Brugner King, aparitia celor din Facem Records.

Deh, superb video si melodie. Daca e difuzata in TV ar fi perfect.

rezistenta_ultras09.07.2010 13:53

.

198_big_1_.jpg

rezistenta_ultras10.07.2010 23:42

BEST HIP-HOP @ RMA2010

 

 

Spike, Guess Who, Grasu XXL, Agresiv, Horia Moculescu - Medley Live @ RMA

 

AG11.07.2010 07:24

sa moara bibi, nici nu imi pot imagina ce era in sufletul lui cand atatia oameni ii fredonau piesa.. fara beat fara nimic.. nici heroina nu e asa tare

The Game11.07.2010 08:49

Daca e sa o luam dupa reactia publicului,Guess Who si Spike s-au pisat aseara de sus pe toata industria muzicala prezenta la Romanian Music Awards.

 

Si apropo...o faza absolut geniala inainte de inceperea spectacolului:

rezistenta_ultras12.07.2010 08:28

Puya Live @ RMA 2010

 

 

Smiley cu Cheloo-Plec pe Marte Live @ RMA 2010

 

LanDSharK12.07.2010 10:02

Ce par mare are Cheloo si ce penibil e Smiley incercand sa dea pe rap.

Ro.OBert12.07.2010 11:49

http://www.youtube.com/watch?v=1sR7aagBt00 :)) ce mai ascultam melodia asta

 

 

P.S.: Sa-l impuste cineva pe cocalarul de Puya va rog frumos.

KuzMaN12.07.2010 12:00

  Unii nici nu aveau ce sa caute acolo, dar tinand cont ca e RMA..adevaratele valori ale muzicii nostre nu au ce sa caute acolo , incultura si prostul gust dicteaza la noi.  

Ronnie12.07.2010 13:08

Asta e rap ma! :thumbup:

 

AG12.07.2010 13:27

bacau wood.. ce moldo :))

rezistenta_ultras12.07.2010 14:02

un fel de Bug Mafia - Cartieru' Pantelimon , in varianta moldoveneasca .

dar una peste alta , nu suna rau .

AG12.07.2010 14:50

nu suna rau, suna cu accent :))

razvan2812.07.2010 21:24

A fost aiurea cand au cantat Guess Who cu Moculescu ca s-a defectat pianul/orga la care trebuia sa interpreteze Moculescu.Prost moment...

 

 

Cea mai tare faza a fost cand i-a zis Cheloo lu femeia-barbat Wanda : "Nu ma lua de mana ca mi se scoala pu1a "

pytycrys13.07.2010 00:17

Puya cand o da live mai are putin si se sufoca.

PS: Ce cur fain are aia care facea playback.

Daniel-Ionut13.07.2010 09:28
un fel de Bug Mafia - Cartieru' Pantelimon , in varianta moldoveneasca .

 

Sau Sisu - Bucuresti.

 

Bacauwood auzi... :D

Dragos_G13.07.2010 18:28

Ce tare e poza asta. Doc si Del cu orchestra dupa ei :))

37354_130485243656073_130461233658474_14

cozmin16.07.2010 22:50

chiar ca tare. La ce piesa o fi orchestra? acum nu-mi dau seama

STARforce18.07.2010 19:33

Copilasi dragi,hai totusi sa ne aducem aminte de clasici....

 

http://www.youtube.com/watch?v=9jyg9PE6GcI

rezistenta_ultras18.07.2010 20:46
Copilasi dragi,hai totusi sa ne aducem aminte de clasici....

 

http://www.youtube.com/watch?v=9jyg9PE6GcI

de cand ascult hip-hop , Barac a fost una dintre vocile care mi-a placut mult .

blindica19.07.2010 16:01

:))

 

 

:(

 

MikStelista19.07.2010 21:07

Vezi mai multe din Vedete pe 220.ro

razvan2822.07.2010 21:22

Am ascultat-o din nou zilele astea...mai veche dar la fel de buna :

 

 

 

Vescan - Asta-i pentru noi

KuzMaN23.07.2010 00:22
AG23.07.2010 06:55

super tare!

«13839404142115»