Mie mi s-a parut superb, de la melodie , decor care a fost facut in mare parte de Deliric, tricoul lui Brugner cu Brugner King, aparitia celor din Facem Records.
Deh, superb video si melodie. Daca e difuzata in TV ar fi perfect.
Mie mi s-a parut superb, de la melodie , decor care a fost facut in mare parte de Deliric, tricoul lui Brugner cu Brugner King, aparitia celor din Facem Records.
Deh, superb video si melodie. Daca e difuzata in TV ar fi perfect.
BEST HIP-HOP @ RMA2010
Spike, Guess Who, Grasu XXL, Agresiv, Horia Moculescu - Medley Live @ RMA
sa moara bibi, nici nu imi pot imagina ce era in sufletul lui cand atatia oameni ii fredonau piesa.. fara beat fara nimic.. nici heroina nu e asa tare
Daca e sa o luam dupa reactia publicului,Guess Who si Spike s-au pisat aseara de sus pe toata industria muzicala prezenta la Romanian Music Awards.
Si apropo...o faza absolut geniala inainte de inceperea spectacolului:
Puya Live @ RMA 2010
Smiley cu Cheloo-Plec pe Marte Live @ RMA 2010
Ce par mare are Cheloo si ce penibil e Smiley incercand sa dea pe rap.
http://www.youtube.com/watch?v=1sR7aagBt00
ce mai ascultam melodia asta
P.S.: Sa-l impuste cineva pe cocalarul de Puya va rog frumos.
Unii nici nu aveau ce sa caute acolo, dar tinand cont ca e RMA..adevaratele valori ale muzicii nostre nu au ce sa caute acolo , incultura si prostul gust dicteaza la noi.
Asta e rap ma! ![]()
bacau wood.. ce moldo ![]()
un fel de Bug Mafia - Cartieru' Pantelimon , in varianta moldoveneasca .
dar una peste alta , nu suna rau .
nu suna rau, suna cu accent ![]()
A fost aiurea cand au cantat Guess Who cu Moculescu ca s-a defectat pianul/orga la care trebuia sa interpreteze Moculescu.Prost moment...
Cea mai tare faza a fost cand i-a zis Cheloo lu femeia-barbat Wanda : "Nu ma lua de mana ca mi se scoala pu1a "
Puya cand o da live mai are putin si se sufoca.
PS: Ce cur fain are aia care facea playback.
un fel de Bug Mafia - Cartieru' Pantelimon , in varianta moldoveneasca .
Sau Sisu - Bucuresti.
Bacauwood auzi... ![]()
Ce tare e poza asta. Doc si Del cu orchestra dupa ei ![]()

chiar ca tare. La ce piesa o fi orchestra? acum nu-mi dau seama
Copilasi dragi,hai totusi sa ne aducem aminte de clasici....
Copilasi dragi,hai totusi sa ne aducem aminte de clasici....
de cand ascult hip-hop , Barac a fost una dintre vocile care mi-a placut mult .
![]()
![]()
super tare!