Nu am ascultat inca albumul , dar stiu ca ziceau intr-un interviu pt gsp ca va fi cel mai bun album al lor.Din ce spuneti voi vad ca nu prea e asa.
Nu am ascultat inca albumul , dar stiu ca ziceau intr-un interviu pt gsp ca va fi cel mai bun album al lor.Din ce spuneti voi vad ca nu prea e asa.
Sa opreasca cineva cacatul ala din radioAm bani de dat, ai de luat, te pup, te sun eu
Ciudat vers, tinand cont ca Cheloo abia a facut un feat cu cel care canta "cacatul ala din radio".
"Am bani de dat!"
Chiar e cam aiurea!
LE.Probabil s-au certat intre timp..
Pai daca au lucrat 3 ani la album,si-o fi schimbat convingerile.Ati vazut ca a reaparut cu White and Proud in videoclipul Arde?
Sincer au lucrat 3 ani da nu prea se vede.Arde , Cum se face si Nu in Balcani mi se par singurele piese bune.Cam slab albumul la cat a fost de mediatizat
Dupa cum a zis si Cheloo,e greu sa nu te repeti in indei cand canti de 15 ani.Iar parea mea ramane ca e printre cele mai bune albume hip hop romanesti.E un album mai caterincos,le-a trecut vremea pieselor legendare,e mai mult sa tina stafeta,insa Parol,Nu in Balcani i Tot ce-i bun tre' sa dispara sunt geniale!Iar Arde e muzicala,haioasa,versuri amuzante,etc.
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
Cred ca am facut indigestie...
Mie-mi place track-ul 10. Aia mi se pare cea mai tare,dar nu stiu cum se numeste.
cei care sunt tristi, socati, dezamagiti si chiar oropsiti de soarta datorita colaborarii comerciale dintre Smiley si Cheloo, am o veste tragicomerciala pentru voi: pe albumul scos in 2001 "Categoria Grea", au o colaborare cu un comercial, si anume............................... Bitza. Care pe vremea aia ori inca facea parte din trupa comerciala Ro-mania, ori abia iesise din ea, nu stiu exact. Deci Smiley nu e un faker comercial de curand, ci de mai multi ani. Si nu numai el, ci si comercialii Fdd si Ombladon.
@rezistenta_ultras ![]()
@puyol
Nu e nimeni trist si oropsit de soarta, doar ca nu mi se pare normal ca, dupa o colaborare cu el, sa foloseasca una din melodiile lui ca exemplu pentru muzica de rahat de pe la radiouri.
Pai daca ala face muzica de rahat, muzica pe care tu o blamezi, si tu colaborezi cu el pe albumul lui asta te face un ipocrit. Fara suparare!
Si nu, nu am nimic cu Parazitii, ii consider una din cele mai bune trupe din Romania, doar ca eu consider deranjant faptul ca mesajul pe care ni-l vand prin melodii nu inseamna nimic pentru ei.
cred ca mai degraba se refera la piesa respectiva, nu la artist. De exemplu, Ombladon a caracterizat activitatea recenta a lui Puya drept "un fel de prostitutie", dupa care a specificat ca ei sunt prieteni. Asta nu-l face ipocrit.
Piesa Fericire-n doi a fost publicată cu numai câteva zile in urmă, iar astăzi a fost lansat videoclipul melodiei, proiect ce poate fi urmărit mai jos.
@puyol
Inseamna ca nu vedem lucrurile la fel.
Pe scurt, Ombladon a declarat ca ii este prieten chiar daca ceea ce face este prostitutie, ceea ce mi se pare complet normal. Dar nu imi amintesc sa fi aparut Ombladon pe o piesa de-a lui Puya.
Kazi, Dragonu` si Chimie.
Dubstepu de pe instrumental e mortal.
Dragonu rupe.
Kazi nu-mi place de fel dar piesa asta e prea tare.
http://www.220.ro/emisiuni-TV/Baby-Rapper-...010/xWiO019sCU/
Vezi mai multe din Emisiuni TV pe 220.ro
Prea porno piesa. ![]()
PS: Ce buna e gagica care canta.
mai bine zis, ce bot de tras la mwie are
+1 @ AG ![]()
Asta am pus si eu mai sus! ![]()
aa..plm
daca nu mi'a sarit in okii
Cine mai e si Fely asta ![]()
Ce bine le zicea Codu' Penal in "Industria muzicala" ...