FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«13435363738115»
razvan2829.05.2010 21:23

XL ca a mai slabit un kilogram..

Foarte tare melodia si clipul

Nyghty30.05.2010 18:36

Melodie noua Nane-Tricolori

 

Ronnie30.05.2010 18:39

romaniecs-front1.jpg

 

Cea mai nouă piesă semnată Skizzo Skillz si produsă de Motzu a aparut astazi odată cu mixul ROMANIECS.

 

Piesa se poate asculta aici.

LanDSharK30.05.2010 20:35

Doc & Deliric1 - Eu iti doresc ( Promo Concert Armada 2010 )

rezistenta_ultras30.05.2010 21:55

Il-Egal pe viata [Haita - Official Track]

 

rezistenta_ultras02.06.2010 00:27

Codu' Penal - Pe timp de criza

 

Vezi mai multe din Muzica, Videoclipuri pe 220.ro

Nyghty02.06.2010 11:28

Noul Album Parazitii va aparea pe 15 iunie impreuna cu gazeta sporturilor si va contine 12 piese.

Coperta albumului:

parazitiitotceebuntresa.jpg

 

 

razvan2802.06.2010 12:11

Clar in cumpar..

Chiar vorbeam zilele astea cu un amic , ce tot fac Parazitii de 2 ani nu au mai scos nimic :|

Ronnie03.06.2010 12:51

"Arde" va fi primul single de pe albumul "Tot ce e bun tre' sa dispara"

 

razvan2804.06.2010 14:15

Cainele ? Cine mai e si asta ?

AG04.06.2010 14:33

ehh.. cainele aka soldat' , un ft talentat artist al nostru .

Nyghty04.06.2010 15:18
ehh.. cainele aka soldat' , un ft talentat artist al nostru .

Neinformat mai esti, Ag.... acum e Mr Levy

AG04.06.2010 16:59

e puIa.. eu il stiu d caine :P

pytycrys04.06.2010 18:48

E mai mult Ragga baiatul decat HipHop da' e talentat omu'.

razvan2804.06.2010 21:33

Nu auzisem de el pana acum de aia intrebam..mersi pt lamuriri :D

Dragos_G05.06.2010 09:48

http://bnwhiphop.bandcamp.com/track/cine-m...e-cu-dj-faibo-x?

Frumoasa colaborare. De mult asteptam ceva de la Nwanda.

 

Vers Brugner: "Nu exista dedicati ca Golanski" :D

crysty1408.06.2010 09:40
rezistenta_ultras08.06.2010 11:56

Tonik Obiektiv " Pregatit

 

Eminem - Not Afraid (peste 6 milioane de vizualizari in 3 zile)

blindica08.06.2010 12:21

Rihanna feat. Eminem, de pe noul album ''Recovery''

 

Cum incarc fisierele video,bre !?

Nyghty08.06.2010 12:38

Vescan & Ligia- Peace and love

RobYnho08.06.2010 13:17
Cum incarc fisierele video,bre !?

 

Activand modul automat la html.

Daniel-Ionut08.06.2010 17:32
RobYnho08.06.2010 17:35

Cam aiurea melodia. Cel putin, mie nu-mi place.

crysty1408.06.2010 18:19
RobYnho08.06.2010 18:21
Parazitii - Arde feat. Mr. Levy!

 

Hehe. Cheloo nu a renuntat la faimosul tricou.

Respect!

«13435363738115»