FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«13334353637115»
AG13.05.2010 21:00

Pe data de 16 mai, Cedry2k revine cu ultimul concert de promovare a albumului sau, "Poezie Balistică", in Silver Church Club, după mai bine de 6 luni de la lansarea acestuia, in acelasi club. Cu incepere de la ora 21:00, pe langă prestatia lui Cedry2K, ajutat de DRAGONU si DJ Faibo X, vor intra in scenă să incingă atmosfera ARMADA, AXES, SISU si altii, pentru un spectacol de cel putin 2 ore.

 

2010.05.16_c2k.jpg

rezistenta_ultras13.05.2010 23:36
rezistenta_ultras14.05.2010 08:30

Tataee @ Vorbe grele ( Victor Ciutacu ) - Emisiune full - Instigare la protest .

 

http://www.antena2.TV/arhiva/vorbe-grele/13-05-2010

rezistenta_ultras15.05.2010 23:43

Joi, 20 mai 2010, BUG Mafia va sustine un concert in Club Maxx din Bucuresti. Accesul in locatie va fi permis incepand cu ora 22:00, iar pretul biletului este de 10 ron.

160_big_1_.jpg

Dragos_G17.05.2010 11:19

Vexx e genial!

 

rezistenta_ultras18.05.2010 14:29

Dupa 10 ani , Marijuana & Ganja-Tre' sa spun ( Live )

 

Dragos_G20.05.2010 16:59

http://bronews.com/hip-hop/videoclipul-ple...lui-lui-cheloo/

Tot respectul pentru Cheloo. Se vede ce atitudine diferita au cei doi colaboratori de pe melodie.

green.boy20.05.2010 17:31
rezistenta_ultras21.05.2010 22:38

Solutii de criza cu Parazitii

 

rezistenta_ultras22.05.2010 19:11

Bag ****-n Lume si V-o fac Cadou (live in Maxx)

 

Ronnie23.05.2010 18:53

Guess Who si Horia Moculescu - Locul Potrivit (LIVE)

 

 

Guess Who - Ca doua flori (LIVE)

 

rezistenta_ultras24.05.2010 19:31

tare rau duetul.

Daniel-Ionut24.05.2010 19:40

Superb!!! :w00t:

rezistenta_ultras26.05.2010 09:12
razvan2827.05.2010 12:07

Superb duetul :D

 

Nu stiam ca George Hora si Agresiv compun pentru Spike sau Guess Who :dry:

AG27.05.2010 20:07

cel mai recent hit semnat Baboi - Singur impotriva lumii

 

super piesa, chiar aveam nevoie de una in genul asta..

 

http://www.shakk.ro/

Bogdan27.05.2010 20:24

baboi asta e de la mine din oras. Baiat de bani gata. Si a avut o pasiune..muzica.. de care s-a si tinut. In rest.. il alergau pustanii prin 2002-2003 prin fata pe la internet cafeuri...

si acum cand de saracie..

Ronnie28.05.2010 12:13

 

Prea tare!

blindica28.05.2010 14:01

Super video-ul.Azi a aparut,ca si eu tot azi l-am vazut...? Imi place faza aia cand o ia Guess Who pe camp inspre restul baietilor.

Uite ceva mai vechi.

Maye28.05.2010 17:33

Par a fi niste pusti americani care fug de responsabilitati.

Nu imi place , desi reflecta exact tema melodiei.

AG29.05.2010 05:40

Grasu XXL feat. GuessWho - Azi NU

 

Maye29.05.2010 10:07

Mai puneti vreo 4 clipul asta.

pytycrys29.05.2010 10:20

Foarte tare clipul.

Daniel-Ionut29.05.2010 10:50
Mai puneti vreo 4 clipul asta.

 

Pai ala pus de Ronnie "era pe invers" filmat, si asta pus de AG, e normal :)

Maye29.05.2010 11:19

Deci in loc de Grasu apare XXL acum?

«13334353637115»