Foarte buna strofa. Romanian old school hip-hop.
tiganul de levi, u'tist
Black Sheep - Uneori (prod. de Megiddo)
Versuri: Darius Beldean & Black Sheep
Coperta: Darius Beldean
Instrumental: Megiddo
Mix-Master: Megiddo
Incepuse bine melodia da cum a a luat-o cu "ce zi minunata de ziua de aaaziii" am inchis melodia...mai bine un :
http://www.youtube.com/watch?v=4_SfXB_3ND8
Sisu, inca 4 ani de puscarie
Tudor Sisu, cantaretul hip-hop care a fost filmat de paparazzii CANCAN in timp ce tragea un joint in fata Ateneului Roman impreuna cu Pacha Man si doua tinere, a fost condamnat la inca patru ani de puscarie.
Fostul component al trupei La Familia este tot mai aproape de inchisoare. Magistratii Tribunalului Prahova condamnandu-l, recent, pe Tudor Sisu la patru ani de inchisoare pentru consum si trafic de droguri. Sentinta vine la doar sase luni dupa ce Sisu a primit o pedeapsa identica la Tribunalul Bucuresti, decizie care a fost insa contestata la Curtea de Apel. Desi este cu un picior in puscarie, Sisu nu da semne ca ar vrea sa se lase de droguri. In urma cu cateva zile, el a fost filmat de paparazzii CANCAN in timp ce fuma "iarba" alaturi de cantaretul Pacha Man si doua tinere. Totul s-a petrecut chiar pe treptele Ateneului Roman, la o aruncatura de bat de Politia Capitalei.
cancan.ro
Sisu, inca 4 ani de puscarieTudor Sisu, cantaretul hip-hop care a fost filmat de paparazzii CANCAN in timp ce tragea un joint in fata Ateneului Roman impreuna cu Pacha Man si doua tinere, a fost condamnat la inca patru ani de puscarie.
Fostul component al trupei La Familia este tot mai aproape de inchisoare. Magistratii Tribunalului Prahova condamnandu-l, recent, pe Tudor Sisu la patru ani de inchisoare pentru consum si trafic de droguri. Sentinta vine la doar sase luni dupa ce Sisu a primit o pedeapsa identica la Tribunalul Bucuresti, decizie care a fost insa contestata la Curtea de Apel. Desi este cu un picior in puscarie, Sisu nu da semne ca ar vrea sa se lase de droguri. In urma cu cateva zile, el a fost filmat de paparazzii CANCAN in timp ce fuma "iarba" alaturi de cantaretul Pacha Man si doua tinere. Totul s-a petrecut chiar pe treptele Ateneului Roman, la o aruncatura de bat de Politia Capitalei.
cancan.ro
D'asta urasc eu presa din Romania. E de rahat
O singura rugaminte mai am din coltu blocului, lasati-l pe Sisu liber ca-i de-a locului !
SISU LIBER!
ce plm frate.. aia in state fac juma de an puscarie pt un kg de coca..
Mortii lor de jurnalisti de rahat...in loc sa scrie retete de marmelada s-au trezit sa il pozeze pe Sisu la 2 noaptea cum fuma iarba.Nu mai are voie omu sa se simta bine.Cele mai de rahat ziaruri astea din Romania , Cancan , Click , Libertatea si revistele alea de gen paparazzi.Reviste citite de marea majoritate a idiotilor care nu stiu sa lege doua cuvinte dar stiu sa imi spuna cu ce se imbraca maine Bianca Dragusanu...
cu ocazia citirii articolului am invatat si cum se face un joint. Moama, ce in detaliu explica aia
)). Cred ca au folosit pretextul ca sa ii faca pe cititori sa fumeze iarba =))
Sangre - Interludiu I cu George Simion (Noii Golani)
Nimeni Altu si Sisu cand scot album nou !? De Sisu auzisem ceva , insa de nimeni altu auzisem ca s-a cam lasat , sper sa fie doar zvonuri ![]()
Sisu trebuie sa scoata Temnita Luminii cat de curand, Nimeni Altu a scos un mixtape cu instrumentale si va scoate si el album.
Spike - Realitate
Interviu Spike
Nimeni Altu si Sisu cand scot album nou !? De Sisu auzisem ceva , insa de nimeni altu auzisem ca s-a cam lasat , sper sa fie doar zvonuri![]()
Din ce stiu eu, N A` are un album pregatit pe teava. Doar ca ii va da drumul pe piata numai dupa ce isi va atinge pragul de vanzari propus pentru "Nopti prea lungi".
Sisu feat. Pacha Man - Rude boy (Video)
garv
Superb.
E tare melodia , dar Pacha Man asta mi se pare cam penibil...
un clip comercial la o piesa comerciala. In clip apar si cativa membri ai forumului bugmafia93. Imi place la nebunie ce a iesit, nu ma asteptam.
Melodia e foarte misto!