FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«14041424344115»
razvan2806.08.2010 14:49
kwmonic08.08.2010 11:31

Foarte buna strofa. Romanian old school hip-hop.

 

Ronnie13.08.2010 09:21
AG13.08.2010 10:04

tiganul de levi, u'tist

KuzMaN16.08.2010 13:38

Black Sheep - Uneori (prod. de Megiddo)

 

Versuri: Darius Beldean & Black Sheep

Coperta: Darius Beldean

Instrumental: Megiddo

Mix-Master: Megiddo

 

 

 

 

 

 

 

razvan2817.08.2010 08:26

 

 

Incepuse bine melodia da cum a a luat-o cu "ce zi minunata de ziua de aaaziii" am inchis melodia...mai bine un :

 

http://www.youtube.com/watch?v=4_SfXB_3ND8

 

Nyghty19.08.2010 09:31

Mixtape Nimeni Altu-Suflet de copil

 

sufletdecopilcopertafat.jpg

 

 

 

Download

MikStelista24.08.2010 21:18

Sisu, inca 4 ani de puscarie

Tudor Sisu, cantaretul hip-hop care a fost filmat de paparazzii CANCAN in timp ce tragea un joint in fata Ateneului Roman impreuna cu Pacha Man si doua tinere, a fost condamnat la inca patru ani de puscarie.

Fostul component al trupei La Familia este tot mai aproape de inchisoare. Magistratii Tribunalului Prahova condamnandu-l, recent, pe Tudor Sisu la patru ani de inchisoare pentru consum si trafic de droguri. Sentinta vine la doar sase luni dupa ce Sisu a primit o pedeapsa identica la Tribunalul Bucuresti, decizie care a fost insa contestata la Curtea de Apel. Desi este cu un picior in puscarie, Sisu nu da semne ca ar vrea sa se lase de droguri. In urma cu cateva zile, el a fost filmat de paparazzii CANCAN in timp ce fuma "iarba" alaturi de cantaretul Pacha Man si doua tinere. Totul s-a petrecut chiar pe treptele Ateneului Roman, la o aruncatura de bat de Politia Capitalei.

 

cancan.ro

Nyghty24.08.2010 21:23
Sisu, inca 4 ani de puscarie

Tudor Sisu, cantaretul hip-hop care a fost filmat de paparazzii CANCAN in timp ce tragea un joint in fata Ateneului Roman impreuna cu Pacha Man si doua tinere, a fost condamnat la inca patru ani de puscarie.

Fostul component al trupei La Familia este tot mai aproape de inchisoare. Magistratii Tribunalului Prahova condamnandu-l, recent, pe Tudor Sisu la patru ani de inchisoare pentru consum si trafic de droguri. Sentinta vine la doar sase luni dupa ce Sisu a primit o pedeapsa identica la Tribunalul Bucuresti, decizie care a fost insa contestata la Curtea de Apel. Desi este cu un picior in puscarie, Sisu nu da semne ca ar vrea sa se lase de droguri. In urma cu cateva zile, el a fost filmat de paparazzii CANCAN in timp ce fuma "iarba" alaturi de cantaretul Pacha Man si doua tinere. Totul s-a petrecut chiar pe treptele Ateneului Roman, la o aruncatura de bat de Politia Capitalei.

 

cancan.ro

 

D'asta urasc eu presa din Romania. E de rahat

Daniel-Ionut24.08.2010 21:25

O singura rugaminte mai am din coltu blocului, lasati-l pe Sisu liber ca-i de-a locului !

 

SISU LIBER!

AG25.08.2010 08:07

ce plm frate.. aia in state fac juma de an puscarie pt un kg de coca..

rezistenta_ultras25.08.2010 08:30
razvan2825.08.2010 12:17

Mortii lor de jurnalisti de rahat...in loc sa scrie retete de marmelada s-au trezit sa il pozeze pe Sisu la 2 noaptea cum fuma iarba.Nu mai are voie omu sa se simta bine.Cele mai de rahat ziaruri astea din Romania , Cancan , Click , Libertatea si revistele alea de gen paparazzi.Reviste citite de marea majoritate a idiotilor care nu stiu sa lege doua cuvinte dar stiu sa imi spuna cu ce se imbraca maine Bianca Dragusanu...

puyol25.08.2010 13:40

cu ocazia citirii articolului am invatat si cum se face un joint. Moama, ce in detaliu explica aia :)))). Cred ca au folosit pretextul ca sa ii faca pe cititori sa fumeze iarba =))

KuzMaN25.08.2010 15:41

Sangre - Interludiu I cu George Simion (Noii Golani)

 

 

 

RaMs3s25.08.2010 16:30

Nimeni Altu si Sisu cand scot album nou !? De Sisu auzisem ceva , insa de nimeni altu auzisem ca s-a cam lasat , sper sa fie doar zvonuri ;)

pytycrys26.08.2010 09:55

Sisu trebuie sa scoata Temnita Luminii cat de curand, Nimeni Altu a scos un mixtape cu instrumentale si va scoate si el album.

KuzMaN27.08.2010 11:55

Spike - Realitate

 

 

Interviu Spike

 

 

 

 

LanDSharK27.08.2010 12:46
Nimeni Altu si Sisu cand scot album nou !? De Sisu auzisem ceva , insa de nimeni altu auzisem ca s-a cam lasat , sper sa fie doar zvonuri ;)

Din ce stiu eu, N A` are un album pregatit pe teava. Doar ca ii va da drumul pe piata numai dupa ce isi va atinge pragul de vanzari propus pentru "Nopti prea lungi".

RobYnho31.08.2010 12:35

Sisu feat. Pacha Man - Rude boy (Video)

 

AG31.08.2010 14:41

garv

pytycrys31.08.2010 19:44

Superb.

razvan2831.08.2010 21:10

E tare melodia , dar Pacha Man asta mi se pare cam penibil...

puyol02.09.2010 17:23

 

un clip comercial la o piesa comerciala. In clip apar si cativa membri ai forumului bugmafia93. Imi place la nebunie ce a iesit, nu ma asteptam.

David02.09.2010 17:44

Melodia e foarte misto!

«14041424344115»