FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«14243444546115»
rezistenta_ultras07.09.2010 17:11
Si 2?

"..da stiu .. am sarit direct de la 1 la 3 .. acum am vazut :)) " (Cabron)

Ronnie07.09.2010 17:19

Cabron vorbeste direct cu Maye?

Daniel-Ionut07.09.2010 17:20
Cabron vorbeste direct cu Maye?

 

Pfoaa... inseamna ca nu il cunosti pe Maye.

razvan2807.09.2010 17:23

E mai tare decat Chuck Norris :))

Maye07.09.2010 17:24

Ar vrea el.

David07.09.2010 17:49

"Maye,as dori sa iti iau un autograf!"(Cabron)

The Game07.09.2010 19:52

Videoclip Guess Who-Unu' altu' + interviu Guess Who:

 

http://www.monden.info/muzica/videoclipuri...-mini-interviu/

Ronnie07.09.2010 20:29

O sa mai scoata Guess Who zilele urmatoare clip la o piesa noua si apoi la "Pi2de".

pytycrys07.09.2010 20:33

L-a scos acum 92 de minute. E videoclip la piesa Unu Altu'.

Ronnie07.09.2010 20:34

Pe langa videoclipul de la "Unu altu'". Va mai scoate un videoclip la o piesa noua.

puyol07.09.2010 22:15
E ca si cum l-ai pune pe Superman cu fetitele power puff :D

 

Pe plan autohton mai ramane de vazut o colaborare intre Uzzy si Alexandra Stan (fata cu lollipop) :punk:

 

 

nu stiu cum va permiteti voi ca ascultatori (in mare parte ascultatori exclusiv de muzica piratata) sa criticati colaborarile artistilor. E simplu: iti place sau nu iti place colaborarea. Tu il critici pe cei care fac colaborari cu artisti ne-underground, tu care nu stii numele de scena al unuia din cei mai cunoscuti rapperi de la noi? :)

 

se scrie uzzi ;)

MikStelista08.09.2010 06:30
nu stiu cum va permiteti voi ca ascultatori (in mare parte ascultatori exclusiv de muzica piratata) sa criticati colaborarile artistilor. E simplu: iti place sau nu iti place colaborarea. Tu il critici pe cei care fac colaborari cu artisti ne-underground, tu care nu stii numele de scena al unuia din cei mai cunoscuti rapperi de la noi? :)

 

se scrie uzzi ;)

 

Da bai, sa ne fie rusine tuturor celor 99.9% care folosesc odc-ul :)

Oricare dintre noi avem dreptul de a ne da cu parerea despre muzica pe care o ascultam, fie ea si piratata.

 

@Daniel

Mucosule, sa-ti fie rusine, da-ti doo palme :))

puyol08.09.2010 07:34

foarte bine spui (adica cel putin eu, iti dau dreptate), toti ascultatorii au dreptul sa isi dea cu parerea despre muzica pe care o ascultam. Dar totusi, sa judeci colaborarile unui artist? Ce treaba are asta cu ascultatul muzicii?

 

Ca vreti sau nu, lumea se schimba. Sunt curios ce parere o sa aveti de colaborarile pe care voi le judecati peste vreo 10-15 ani asa.

 

Nu ma intelegeti gresit, nu vreau sa par rautacios precum ar vrea MikStelista sa fi dat senzatia ca sunt (prin fraza adresata lui Daniel in postul de mai sus, sugerand ca eu de fapt caut cearta). Si mie imi place cand un artist o arde, stiti voi... keep it real, keep it gangsta. Pentru artistii de genul asta, e normal sa simti ceva diferit fata de ceilalti. Cateva exemple care imi vin acum in minte ar fi Sisu, The Psycho Realm (respectiv Sick Jacken), B-Real, Ice Cube, etc. Pentru oamenii astia (si pentru altii) port un respect deosebit, sunt mai mult decat artisti care imi plac foarte mult. Dar daca vreunul din ei alege sa se schimbe in vreun fel, cine sunt eu sa-l judec? Pur si simplu imi iese de la inima si atat. E ca si cum l-ai judeca pe Bordeanu ca a semnat acum cu Dinamo. Ce poti sa spui de el, ca e o panarama de om, o prastie jegoasa? NU! Poti spune doar ca nu e stelist si atat.

 

a se observa folosirea in exces a cuvantului "judeca" :yes:

 

Si-atat...

MikStelista08.09.2010 07:42

Nu ma intelege gresit, ceea ce i-am zis lui Daniel a fost sub forma de gluma si el stie...

Cat despre judecat, nu am judecat pe nimeni... doar m-a mirat colaborarea lui Snoop Dogg!

Daniel-Ionut08.09.2010 07:47

Sa imi fie rusine ca mai am si alte probleme pe cap, si ca am scris cu Y in loc de I, rusine! :no:

Sa imi fie rusine ca din pacate am toata discografia BUG, dar in graba am gresit numele artistului meu preferat... RUSINE! :tomato:

AG08.09.2010 07:51
Sa imi fie rusine ca mai am si alte probleme pe cap, si ca am scris cu Y in loc de I, rusine! :no:

Sa imi fie rusine ca din pacate am toata discografia BUG, dar in graba am gresit numele artistului meu preferat... RUSINE! :tomato:

cum ai putut sa'mi pocesti numele? tufuti fata aia

Daniel-Ionut08.09.2010 07:52
cum ai putut sa'mi pocesti numele? tufuti fata aia

 

:D Nu stiam ca te cheama si UZZI

razvan2808.09.2010 20:01

AG sau Uzzi...unul si acelasi ;)

 

 

 

Mai veche , dar chiar foarte tare :D

 

 

crysty1410.09.2010 15:03
puyol10.09.2010 17:39

priviti ce face un comercial non-underground. Ce fel canta, e incredibil.

http://www.youtube.com/watch?v=X2mEbKhVsOs...layer_embedded#!

Ce zic baietii care sunt reali futatori de mame si nu comerciali? Va place sau..?

Maye10.09.2010 17:50

E superba! ! !

rezistenta_ultras11.09.2010 00:30

Interviu Pacha Man

Ronnie11.09.2010 08:14

Bibanu feat. La Familia - Daca Ne-Ar Pasa:

 

http://www.facebook.com/video/video.php?v=152334751461594

rezistenta_ultras11.09.2010 12:01

"Interviu" Uzzi , beat

 

pytycrys12.09.2010 15:27

Superb.

«14243444546115»