FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«12728293031115»
Ronnie18.03.2010 13:04

Brasovenilor, va petreceti la noapte-n club? :D

RobYnho18.03.2010 14:50

Dar ce eveniment e ?

MoWeed18.03.2010 15:20

Nimic nu stii mah minoritarule. E concertul de care s-a vorbit in pagina anterioara

Ronnie19.03.2010 15:47
Dar ce eveniment e ?

MoWeed19.03.2010 15:48

Roby e manelist mah, el nu asculta decat Guta si Salam

RobYnho19.03.2010 15:49

Te mai crede lumea, ma. :))

MoWeed19.03.2010 15:51

Nu mai stii mah cand ne cantai "dusmanii n-au valoarea mea"? Asta e si ideea, sa te vada cum esti mah

 

 

Pacat ca n-am avut bani sa merg ieri

Ronnie19.03.2010 15:53

Chitros.

 

Azi urmeaza Bacau. Moldova la putere!

RobYnho19.03.2010 15:54
Nu mai stii mah cand ne cantai "dusmanii n-au valoarea mea"?

 

Cicalacacichicea.

Esti bun de politician, ma. Aia mai mint asa. :))

MoWeed19.03.2010 15:56

Vrei sa-i iau painea de la gura lui Danea?

 

 

@Ronnie

Ca sa fiu zgarcit tre sa am bani pe care sa nu-i cheltui. Oricum, vezi ce faci pe acolo

Ronnie19.03.2010 15:58

Hai ca esti chitros. Nu te ma scoate acum. Ca daca vroiai intrai pe gratis. Gaseai tu un horn, un beci ceva...

RobYnho19.03.2010 16:00

Ii era frica ca si'o ia in barba.

MoWeed19.03.2010 16:05

@RobY

Da mah, mi-era frica de cocalarii tai

 

@Ronnie

Mocangiule

David20.03.2010 08:13

Am inteles eu bine,sau s-au rupt colaborarile Puya-George Hora?Daca da,e de bine!

puyol20.03.2010 11:37

a fost aseara petrecerea fanilor BUG Mafia, in club helios... evident, niste comerciali si manelisti... a iesit tare.. ce rau imi pare ca nu pot ajunge.. :(

 

comerciale, maneliste, medicamente...

_yang20.03.2010 19:10
e manea, e comerciala, nu e under... Melodia rupe! comercial, nu e under, medicamenteeeee

da, sunt comercial si manelist... ca tot veni vorba, uitati aici o comerciala, o manea, o non-undergounda

 

http://www.youtube.com/watch?v=M7CFPu8wAWU

 

clar, e manea, parca si vocea lui puya imi suna a manea.. si instrumentalul, si faptul ca e pusa pe youtube, clar, e comerciala, e manea...

 

 

mi se pare tare de tot...

a fost aseara petrecerea fanilor BUG Mafia, in club helios... evident, niste comerciali si manelisti... a iesit tare.. ce rau imi pare ca nu pot ajunge.. :(

 

comerciale, maneliste, medicamente...

 

 

A inteles toata lumea ironia din prima, nu e nevoie sa o repeti zilnic...

Nu sunt manele dar nici underground cum au impresia fanii lor...Si ma refer la toti:Puya, BUG Mafia etc.

puyol20.03.2010 20:03

m-ai vazut vreodata zicand despre cei pe care ii apreciez ca sunt under?

 

din contra, m-ai vazut zicand ca sunt non-underground, manelisti si comerciali... :)

 

Ronnie20.03.2010 20:29

Apropo, aseara a fost tu-r-ul si la Bacau. Comercial, manalele alea, alea :))

RobYnho20.03.2010 20:36

Te'ai betivanit, derbedeule ?

Ronnie20.03.2010 20:40

Bugetul a fost prea mic pentru a ma face muci.

Ronnie21.03.2010 17:47

min 1:30 :)

 

David24.03.2010 16:30
pytycrys24.03.2010 16:40

Omg.

Negativul e gutza style.

VERSAT SHUKAR MUMOS BAIAT!

mancami-ar plua.

RobYnho24.03.2010 18:17

Cu putine minute in urma a aparut.

 

rezistenta_ultras24.03.2010 18:23

suna bine.

«12728293031115»