FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«12627282930115»
pytycrys13.03.2010 22:29

Degeaba e tare melodia daca deja si-a pierdut credibilitatea cu "change" , "undeva-n balcani" , etc.

E ca si cum ar veni gutza maine si ar face o super melodie de hip-hop.

puyol14.03.2010 02:46

nu, nu ar fi la fel, guta vine dupa niste zeci de ani de manele, puya vine dupa niste ani buni de HIP HOP si cateva luni de hip hop mai diferit un pic.. :)

Ronnie14.03.2010 06:40

Imi place, vechiul stil La Familia. Nu era vorba ca scot album acum un martie?

AG14.03.2010 08:36

urmeaza, desi probabil multi cred k cei doi nu se mai potrivesc k si stil, albumul va zgudui hip hop'ul romanesc.am ascultat cateva din piesele ce vor aparea pe album.va rupe.. so.. stay tuned

Daniel-Ionut14.03.2010 08:43

Da' si'au recapatat numele de La Familia, sau o sa il scoata ca Sisu & Puya :hmmm:

AG14.03.2010 08:47

La Familia

Daniel-Ionut14.03.2010 08:50

Pai s'au inteles cu BUG Mafia?

AG14.03.2010 09:00

au castigat procesul .. esti in urma cu ceva mai mult de 1 an :))

RobYnho14.03.2010 13:13
f234567k14.03.2010 14:18

Buna melodie a scos Puya de data asta. Felicitari!

Ronnie14.03.2010 17:57

Cateva filmulete pe care le-am gasit pe youtube din TU-R-ul facut de Guess Who si Spike

 

 

 

 

Maye14.03.2010 20:28

Numai la Sibiu au cantat in club de pitipoance si ceafa-lata.

MoWeed14.03.2010 21:52

Si la Brasov o sa cante tot intr-un loc de genu'

RobYnho14.03.2010 22:18

Unde ?

Maye14.03.2010 22:30

No Problem.

RobYnho14.03.2010 22:39

O discoteca infecta.

Maye15.03.2010 05:04

Termenul folosit e club si nu "discoteca".

Demodatule!

RobYnho15.03.2010 08:17

Si acum acea incapere este o discoteca. Nu are standardele unui club.

 

MoWeed15.03.2010 11:24

A renovat-o mah taranule. Nimic nu stii

Maye15.03.2010 13:44

Sa inteleg ca acolo beau muncitorii din Racadau si isi fac tupeu sa se lupte cu "za bear".

RobYnho15.03.2010 14:45
A renovat-o mah taranule. Nimic nu stii

 

Tot infect ramane, ma.

_yang15.03.2010 14:58

Si la Galati tot intr-un local infect au cantat...

MoWeed15.03.2010 15:19
Tot infect ramane, ma.

Mah, acu e "de fite"; am fost la un bal al bobocilor organizat acolo si costa 10 lei un Ursus la 0,33. Deci e "de fite" :))

Ronnie15.03.2010 15:33

Sunteti voi fitosi. Voi unde vreti sa cante? In beci, pe stadion, in mall...

Maye15.03.2010 16:17

Nu.

Intr-un club decent in care sa nu fie tinuta obligatorie si sa nu vad pitipoance si pitiponci la tot pasul.

«12627282930115»