Camelia n-are tzatze
Camelia n-are tzatze
Fara numar
De ce rahat e Kamelia si nu e Camelia?
Letz Fak
E Let's be friends , sau Lesbi friends?
~_~
Ce melodie.
:\
E Lets be friends cand e la TV si e Lesbi friends cand esti cu baetii la baut.
Bai, adevratii hip-hoperi din Romania sunt pe la Gara de Nord. Si se numeau RANS. Restul e abureala.
Ei sunt adevaratii, the tru, realii... yo yo yo materfacar. Restu este niste pitziponci.
Puya asta se duce pe pl rau de tot...
Noul album semnat JerryCo, intitulat Orice E Posibil va fi disponibil la download gratuit pe site-ul oficial al artistului www.jerryco.ro, incepand cu data de 7 aprilie.
Am luat si io cateva melodii si mi-au placut..
Nimeni Altu , Arssura si Cumicu cum vi se par ?
Nimeni Altu si Cumicu - foarte foarte buni.
Arssura- destul de bun, mai ales in battle`uri.
Arssura- destul de bun, mai ales in battle`uri.
N-as prea zice, uita-te aici: http://www.youtube.com/watch?v=_JOLslcGR_A
N-as prea zice, uita-te aici: http://www.youtube.com/watch?v=_JOLslcGR_A
vezi k eu am pus clipul =)) aDyoMV =)) eu sunt
Video: Starea Natiunii cu Cheloo (Interviu)
Nimeni Altu si Cumicu - foarte foarte buni.Arssura- destul de bun, mai ales in battle`uri.
Ca bine zici in prima parte. ![]()
<object width="448" height="55"><param name="movie" value="http://embed.trilulilu.ro/audio/georgerdv/5d68a9c7aaae95.swf"></param><param'>http://embed.trilulilu.ro/audio/georgerdv/5d68a9c7aaae95.swf"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><param name="FlashVars" value="durataAudio=200&titluEmbed=Cabron%20-%20De%20bine%20de%20rau%20e%20bine%202010%20%28Originala%29%20"></param><embed src="http://embed.trilulilu.ro/audio/georgerdv/5d68a9c7aaae95.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="448" height="55" FlashVars="durataAudio=200&titluEmbed=Cabron%20-%20De%20bine%20de%20rau%20e%20bine%202010%20%28Originala%29%20"></embed></object>
Jacques Chirac aici se cheama Zale! Nu ma asteptam de la Cabron la un vers asa de reusit, sa recunoastem in stilul Cedry2k sau C.T.C.
Piesa e foarte buna.
Seful lor cu o piesa de pe noul mixtape :
Clar o sa fie Mixtape-ul anului..
E genial omul.
De fapt cam tot Facem Records'ul e zeu:Cedry2k, L Doc, Vlad Dobrescu, Aforic, Deliric 1 si restu'.
Pai cum mai pyty?
Nu il aparam pe Arsurra?Ca suntem pe net ![]()
O includ eu , nu-i bai.