FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«12930313233115»
Bogdan31.03.2010 13:46

Camelia n-are tzatze

MoWeed31.03.2010 16:03

Fara numar

Maye31.03.2010 17:21

De ce rahat e Kamelia si nu e Camelia?

rezistenta_ultras31.03.2010 17:24
Maye31.03.2010 17:31

Letz Fak

pytycrys31.03.2010 18:06

E Let's be friends , sau Lesbi friends?

~_~

Ce melodie.

:\

Ronnie31.03.2010 18:21

E Lets be friends cand e la TV si e Lesbi friends cand esti cu baetii la baut.

Stanici31.03.2010 18:40

Bai, adevratii hip-hoperi din Romania sunt pe la Gara de Nord. Si se numeau RANS. Restul e abureala.

pytycrys31.03.2010 21:16
Ronnie01.04.2010 04:22

Ei sunt adevaratii, the tru, realii... yo yo yo materfacar. Restu este niste pitziponci.

Daniel-Ionut01.04.2010 13:58
rezistenta_ultras02.04.2010 09:13

Noul album semnat JerryCo, intitulat Orice E Posibil va fi disponibil la download gratuit pe site-ul oficial al artistului www.jerryco.ro, incepand cu data de 7 aprilie.

jerryco_coperta_cu_tracklist_600x600_1_.jpg

iNsTiGaToR03.04.2010 15:19

Puya asta se duce pe pl rau de tot...

razvan2806.04.2010 16:39
Noul album semnat JerryCo, intitulat Orice E Posibil va fi disponibil la download gratuit pe site-ul oficial al artistului www.jerryco.ro, incepand cu data de 7 aprilie.

 

 

 

 

Am luat si io cateva melodii si mi-au placut..

Nimeni Altu , Arssura si Cumicu cum vi se par ?

pytycrys06.04.2010 17:20

Nimeni Altu si Cumicu - foarte foarte buni.

Arssura- destul de bun, mai ales in battle`uri.

Nyghty06.04.2010 18:03
Arssura- destul de bun, mai ales in battle`uri.

N-as prea zice, uita-te aici: http://www.youtube.com/watch?v=_JOLslcGR_A

AG06.04.2010 18:14
N-as prea zice, uita-te aici: http://www.youtube.com/watch?v=_JOLslcGR_A

vezi k eu am pus clipul =)) aDyoMV =)) eu sunt

rezistenta_ultras07.04.2010 07:55

Video: Starea Natiunii cu Cheloo (Interviu)

LanDSharK07.04.2010 08:14
Nimeni Altu si Cumicu - foarte foarte buni.

Arssura- destul de bun, mai ales in battle`uri.

Ca bine zici in prima parte. :music:

LanDSharK07.04.2010 08:26
:music:

 

<object width="448" height="55"><param name="movie" value="http://embed.trilulilu.ro/audio/georgerdv/5d68a9c7aaae95.swf"></param><param'>http://embed.trilulilu.ro/audio/georgerdv/5d68a9c7aaae95.swf"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><param name="FlashVars" value="durataAudio=200&titluEmbed=Cabron%20-%20De%20bine%20de%20rau%20e%20bine%202010%20%28Originala%29%20"></param><embed src="http://embed.trilulilu.ro/audio/georgerdv/5d68a9c7aaae95.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="448" height="55" FlashVars="durataAudio=200&titluEmbed=Cabron%20-%20De%20bine%20de%20rau%20e%20bine%202010%20%28Originala%29%20"></embed></object>

Asculta mai multe audio Muzica

Jacques Chirac aici se cheama Zale! Nu ma asteptam de la Cabron la un vers asa de reusit, sa recunoastem in stilul Cedry2k sau C.T.C.

Piesa e foarte buna.

Maye07.04.2010 09:47

Seful lor cu o piesa de pe noul mixtape :

 

pytycrys07.04.2010 10:43

Clar o sa fie Mixtape-ul anului..

E genial omul.

De fapt cam tot Facem Records'ul e zeu:Cedry2k, L Doc, Vlad Dobrescu, Aforic, Deliric 1 si restu'.

Maye07.04.2010 10:45

Pai cum mai pyty?

Nu il aparam pe Arsurra?Ca suntem pe net :))

_yang07.04.2010 12:16
Maye07.04.2010 18:35

O includ eu , nu-i bai.

«12930313233115»