FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«12324252627115»
Maye09.02.2010 14:27

Detaliaza el dupa :D

MoWeed09.02.2010 14:30

Dupa consultarea cu Maye, o sa aiba toate materialele necesare unei melodii despre labari

Maye09.02.2010 14:31

Eu intentionam sa ii arat locul potrivit , dar acum ii arat altceva potrivit.

pytycrys09.02.2010 21:04

Ii arati plua? =]]

Parca vad ca te bat aia ca in clipu Scandal=]]

Maye09.02.2010 21:07

Nu ba , am un vin bun.

Ii dau si lui o cana calda.

David10.02.2010 14:42

Sisu si Puya Gangsta sheet

 

Plm,si-au revenit.Ne-am lamuirt si ce poate Puya fara Sisu.Ma rog,go on La Familia!

pytycrys10.02.2010 20:08

E frumoasa partea lui Cedry2k ,acel addon.

iNsTiGaToR11.02.2010 09:34

In sfarsit a afcut si Puya ceva bun...da tot parca a manele suna un pic partea lui...

Daniel-Ionut11.02.2010 09:57
Sisu si Puya Gangsta sheet

 

Plm,si-au revenit.Ne-am lamuirt si ce poate Puya fara Sisu.Ma rog,go on La Familia!

 

Baa... e de mult melodia asta!

 

Una noua: Codu Penal - Inca n-am plecat

Ronnie11.02.2010 12:55
In sfarsit a afcut si Puya ceva bun...da tot parca a manele suna un pic partea lui...

 

Deja sunteti penibili! Daca si partea aia suna a manea, inseamna ca majoritatea de aici suntem manelisti.

puyol11.02.2010 13:02

posturile de mai sus imi suna a manele... topicul imi suna a manele... forumul imi suna a manele... echipa Steaua Bucuresti imi suna a manele.. cartierul Drumul Taberei imi suna a manele... bucurestiul imi suna a manele.. Romania imi suna a manele... Europa imi suna a manele... Terra imi suna a manele... Calea Laptelui imi suna a manele... Universul imi suna a manele... Doamne, manelele sunt peste tot, ce ne facem?

 

baaaa, tot imi suna a manele...

 

:|

STARforce11.02.2010 13:26

Ba treziti-va si ascultati ceva bun...Plm vorba lui puyol numai despre ratati vorbiti.

puyol11.02.2010 13:42

in caz ca ai vorbit serios, vreau sa iti spun ca am fost foarte ironic in postul respectiv, desi stiu ca nu e punctul meu forte. Am incercat sa fiu ironic la adresa userilor care in tot ce misca vad "manele" sau "comercial", autolimitandu-se si plafonandu-se...

 

 

iNsTiGaToR11.02.2010 21:50
posturile de mai sus imi suna a manele... topicul imi suna a manele... forumul imi suna a manele... echipa Steaua Bucuresti imi suna a manele.. cartierul Drumul Taberei imi suna a manele... bucurestiul imi suna a manele.. Romania imi suna a manele... Europa imi suna a manele... Terra imi suna a manele... Calea Laptelui imi suna a manele... Universul imi suna a manele... Doamne, manelele sunt peste tot, ce ne facem?

 

baaaa, tot imi suna a manele...

 

:|

 

Haide bre ca Drumu Taberei nu e chiar a manele... sta uaici de cativa ani.. si inafara de cativa distrusi din blocurile vecine nu prea aud manele

Daniel-Ionut12.02.2010 12:34
nu prea aud manele

 

Nici eu in Rahova :)):D

puyol12.02.2010 12:48

Sisu a intrat iar la puscarie... imi pare foarte rau pentru el.

 

 

sigur e o miscare a casei de discuri sa ii cumpere albumul lui sisu lansat recent... clar... e vorba de manele, comercial, medicamente, medicament non-underground, etc

razvan2812.02.2010 14:34

Cum iar ? :| Pai ce a facut ?

Daniel-Ionut12.02.2010 14:39

"o singura rugaminte mai am din coltu blocului

lasati-l pe Sisu liber ca-i de-a locului"

_yang12.02.2010 15:07

 

pytycrys12.02.2010 15:39

Sa imi bag plua in sistemul de justitite de kkt romanesc.

Sisu la inchisoare 4 ani pentru trafic si consum de droguri.

Ronnie12.02.2010 15:44

Pacat de Sisu. Asta este! Plateste pentru greselile din trecut.

AG12.02.2010 20:56

pacat.. plm..sisu va ramane cu siguranta cel mai controversat rapper de la noi

Maye12.02.2010 21:42
David12.02.2010 22:06

Plm!Trebuia sa reinceapa un album la familia!Macar am ramas cu o vacanta in Mexic.

KuzMaN13.02.2010 08:34

Albumul o sa apara.

«12324252627115»