FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«12223242526115»
AG04.02.2010 19:41

e la obligat .. i'a facut el pe plac

David05.02.2010 11:33

Zici ca nu e tot aia.

Alex88pl05.02.2010 12:06

sincer nici nu conteaza motivul pt featu ala de rahat..daca nu a avut un tommy la tampla nu trebuia sa il faca si gata.

rezistenta_ultras05.02.2010 17:49
David06.02.2010 20:28
V.I.: Nu, noi vom merge inapoi. Vom face exact invers. La televizor nu mai intram " punct. La radio nu mai intram " punct. Noi facem exact ce vrem noi sa facem: muzica foarte agresiva, cu mult mesaj. Si nu vom intra in trenduri, dimpotriva.

C.N.: E online-ul o supapa pentru asta?

 

V.I.: Nu doar o supapa. Este un instrument extrem de puternic. Faptul ca pe TV nu suntem deloc, dar pe YouTube avem milioane de view-uri la clipuri, pentru noi e o compensare care ne da sperante pentru viitor.

 

Asta-i frate toata ideea! :hooray: BUG Mafia!!!

STELIST 8607.02.2010 19:03

Din lipsa de muzica acum downloadez albumul Proiectul verde-Urban all stars

Imi aduc aminte cati de nebuni erau astia..so,let's rock!

Ronnie08.02.2010 12:46

Se pare ca in martie va iesi cu GSP album nou La Familia! VAAMOSSS!

David08.02.2010 14:53

Asteptam cel mai comercial album La Familia.

RobYnho08.02.2010 15:59

Manele-Rap ?

puyol08.02.2010 16:28

rap clasic, asa cum zice numele albumului ? hmm, poate clar-vazatorii de aici ne vor rezolva dilema..

MoWeed08.02.2010 16:37

Mah, hai sa nu ne apucam sa facem predictii inainte de a stii despre ce e vorba.

Intr-adevar Puya are un stil comercial dar, mie unul, chiar imi place cum canta Sisu. Cred ca o sa depinda foarte mult de cine face piesele.

razvan2808.02.2010 17:17

Puya e chiar comercial in ultimul timp , dar cred ca mai stie sa cante si hip hop nu numai hip hop ala derivat spre dance si manele.

Sisu a ramas acelasi , melodia "Din toate florile " e cat de cat buna chiar daca are cateva versuri manelizate

Ronnie08.02.2010 17:27

Bai, numai manele si comercial vedeti voi.

dragos_ghinea08.02.2010 19:58

Puya e comercial pe piesele lui sau ale lui Alex sau cu cine mai canta.

 

Cu Cedry2k si Cabron, pe Peozie Balistica, nu e comercial. Cu CIA ("Unde sunt vagabontii?"), nu e comercial si chiar o da bine.

Eu unul astept albumul si cred ca va fi ok.

Poate o sa fie si ceva membrii Facem records pe el, ca o ard impreuna :))

Maye09.02.2010 08:39

Ba hip hopo rapperilor , care stie cat e biletul la concertele Guess Who si Spike?

MoWeed09.02.2010 08:40

De ce intrebi mah ca tu si-asa nu ai bani?

pytycrys09.02.2010 09:14

@Maye peleme

Joi e concertu de lansare a lu' Spike la fostul club Pacha sau Bingo. Unde e Jet set Hall events. E biletu 20/25 ron.

 

Cat despre la familia:

Sisu face muzica buna,dar puya face muzica buna doar daca (,) canta cu altii buni.

Daca apar si cativa din Facem Records probabil va fii un album rezonabil.

Eu inca il astept pe al nou de la Parazitii.Si de la Nimeni altu.Si de la Doc si Deliric.

 

Edit: Am terminat Goana dupa Fericire.

Dupa parerea mea e cel mai prost album al lui bitza,celelalte erau relativ bune.

Colaborarea cu B-real totusi este buna.

Maye09.02.2010 11:07

Intreb de turneul TU-R.

pytycrys09.02.2010 11:12
Intreb de turneul TU-R.

 

Pai presupun ca tot asa.20 maxim 25 ron.

Astia sunt buni la preturi,nu nesimtititi ca altii gen Mafia care cereau 50ron pentru un concert :|

 

Maye09.02.2010 11:25

Pai sper sa fie 20 lei.Ca am ceva sa ii spun lui Laurentiu de "locul potrivit".

Daniel-Ionut09.02.2010 11:55

Ma, vreau si eu un link cu toata discografia BUG Mafia... melodii, remixuri facute de ei... stie careva?

STELIST 8609.02.2010 12:21

http://www.google.ro/#hl=ro&source=hp&...aa4c09611b4a614

http://thepiratebay.org/torrent/4057675/B....fia_Discography

 

 

 

 

http://Romania-inedit.3xforum.ro/topic/59/...n_MP3_s_Albums/

Astia cu Romania au toata discografia,concerte,mixuri,remixuri si alte....cauta si tu...nu'ti trebuie cont...

_yang09.02.2010 12:21

http://www.muzica-romaneasca.biz/download-...albume-mp3.html

 

Sper sa mearga ca eu n-am incercat...

Daniel-Ionut09.02.2010 13:27

Merci :happy:

pytycrys09.02.2010 13:42
Pai sper sa fie 20 lei.Ca am ceva sa ii spun lui Laurentiu de "locul potrivit".

Detalii?

:D

«12223242526115»