FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«11920212223115»
razvan2826.01.2010 20:13
Intrebare simpla.Asculta cineva Bitza? Nu as putea asculta un asa om in viata mea.

De la populara la hip-hop nu se poate.E ca si cum ar incepe gutza putza sa cante hip-hop.

PS: Colaborare cu Holograf-> s-a dat de gol :(

 

 

Eu ascult Bitza...e optiunea fiecaruia tie nu-ti place mie da.

Parerea mea e ca e cel mai bun hip hop alaturi de Parazitii , Spike , Guess Who si Nimeni Altu

pytycrys27.01.2010 09:07

A ascultati cineva "Nopti prea lungi" Remixurile?

Nu de alta,dar nu prea as da 3 euro aiurea.

Nyghty27.01.2010 11:57
A ascultati cineva "Nopti prea lungi" Remixurile?

Nu de alta,dar nu prea as da 3 euro aiurea.

Man,sunt 56 de melodii,n-are ce sa fie rau..

Ronnie27.01.2010 12:54

Nu sunt chiar 56 de melodii. Vreo 30 sunt negative si piese de teatru, din cate am inteles.

Nyghty27.01.2010 13:15
Nu sunt chiar 56 de melodii. Vreo 30 sunt negative si piese de teatru, din cate am inteles.

Da,in fine.. Am dat sms(acu' o ora) si inca n-am primit link-ul de download :wall:

MoWeed28.01.2010 21:46

Ce s-a intamplat cu lumea asta de a scos Cheloo piesa cu Simley? :wall:

iNsTiGaToR28.01.2010 23:42
Ce s-a intamplat cu lumea asta de a scos Cheloo piesa cu Simley? :wall:

Banuiesc ca e ceva de genu :

Smiley : ''Dar gura mea e prea ocupata cu..."

Cheloo : "...P**a mea !''

razvan2829.01.2010 23:05

Cheloo cu smiley , bitza cu holograf , grasu cu alex....mai urmeaza parazitii cu fuego :))

cozmin30.01.2010 06:00

Eu consider ca dezamagirea anului va fi cu siguranta Cheloo...cum plm sa faci feat cu smiley?

Ronnie30.01.2010 07:13

Bitza cu Holograf e chiar o colaborare reusita.

MoWeed30.01.2010 09:49
Eu consider ca dezamagirea anului va fi cu siguranta Cheloo...cum plm sa faci feat cu smiley?

Suta la suta de acord

 

Bitza cu Holograf e chiar o colaborare reusita.

Totusi, nu poti sa faci o comparatie intre Holograf si Zambaretul.

David30.01.2010 10:06

Faza asta chiar m-a spart. :unsure:

puyol30.01.2010 10:52

ce bine v-ar sta unora ca manageri de trupe... ati fi buni, dar nu va vede nimeni

MoWeed30.01.2010 11:16

@puyol

 

Fara suparare dar cand, timp de cativa ani, ironizezi industria muzicala de toata jena din Romania nu poti sa faci o colaborare cu unul din reprezentantii de "vaza" a acestei industrii.

Orice ai zice, unde scuipi nu mai lingi.

 

Asta ma deranjeaza pe mine mai mult decat melodia in sine.

 

 

E ca si cum eu, care am zis de nenumarate ori ca-l detest pe Jiji si-l vreau mort, as merge sa lucrez pentru el daca mi-ar oferi sansa...

STELIST 8630.01.2010 12:17

Va recomand o colectie de hip-hop=Aforic,Cedry2k,Ctc,Zale,Cumicu si altii....

 

torrent-u se gaseste si pe isohunt. ,,

J.JPG

dr.adrian930.01.2010 13:17

scuzati-ma dar ce e cheloo? ceva animal ce poate vorbi? el nu are dreptul sa isi iubeasca nevasta?

mi se pare absurd sa fim asa cruzi cu el, doar din cauza faptului ca a colaborat cu smiley. Mie oricum mi se pare ca a ramas asa cum a fost pe celelalte piese ale parazitilor. Ascultati cu atentie versurile.

Repet se zice ca a facut colaborarea la insistarile nevestei, ceea ce mi se pare un mare lucru, care e de apreciat.

MoWeed30.01.2010 13:24

Sunt convins ca nevasta ar fi divortat de el daca nu facea colaborarea asta.

Daca era vorba de o iubire reciporica, nevasta nu i-ar fi cerut sa isi calce pe principii de dragul ei. Si sunt convins ca nici nu i-a cerut asta imperativ....

 

 

 

Apropo, ti se pare cunoscut?

Sa ridicam mainile pentru al nostru maestru dl Marius Moga

Cati dintre voi stiu ca Simplu(oare cine era in Simplu?) cu Cream

E ciordeala nesimtita dupa Outkast "So fresh So clean"

Ma umplu de draci " Ba da taci!" Ba da ma lasi

Ce p**a mea! (Da-ten p**a mea) vad cum isi publica soarta de c***t

(atunci dai cu trompa-n cap) ii dau da-i in p**a mea

Alex88pl30.01.2010 13:50

cum plm sa faci feat cu smiley?=)) poate sa te roage cine vrea.urmeaza cu andreea Balan?

STELIST 8630.01.2010 14:32

Si Guta.

Adrian30.01.2010 14:39

Poate ca acum intelege lumea de ce am zis ce am zis de rapperii din Romania.

 

p.s. Nu ma surprinde atitudinea lu' Cheloo. Dupa cum am mai zis... compromisuri.

E de inteles.

De aia nici nu mai ascult parazitii de cativa ani.

Prefer sa ascult oldiesurile lor si sa imi amintesc de ei cum erau cand erau buni :)

dr.adrian930.01.2010 14:44

scuzati, am uitat ca voi sunteti perfecti. mari cunoscatori ai rappului si a muzicii negre. eu atat timp cat in viata nu am reusit nimic, iar talentul meu muzical alunga oamenii din preajma mea, macar nu critic.

Adrian30.01.2010 14:46

E dreptul meu sa fiu nemultumit cand baietii fac false advertising.

MoWeed30.01.2010 17:02
scuzati, am uitat ca voi sunteti perfecti. mari cunoscatori ai rappului si a muzicii negre. eu atat timp cat in viata nu am reusit nimic, iar talentul meu muzical alunga oamenii din preajma mea, macar nu critic.

Mergand pe principiul tau, n-ar trebui sa criticam nici un fotbalist. Vorba aia, majoritatea probabil ne-ar face in dueluri de 1-1.

 

Atata timp cat eu sunt un ascultator si cumparator fidel al formatiei datorita mesajului pe care-l transmit, am dreptul sa critic atunci cand vad ca tocmai ei isi incalca mesajul.

Ronnie30.01.2010 17:32

Pai daca toti baga download, filelist, isohunt, pula mea la greu, baietii de unde dracu' sa castige bani? E normal sa apara astfel de colaborari.

Adrian30.01.2010 17:33

Inca mai crezi ca isi trag castigurile din vanzarea de cd-uri?

 

Te intreb doar atat. De unde au ei banii necesari pentru a scoate cd-urile si a le pune pe piata?

«11920212223115»