Intrebare simpla.Asculta cineva Bitza? Nu as putea asculta un asa om in viata mea.De la populara la hip-hop nu se poate.E ca si cum ar incepe gutza putza sa cante hip-hop.
PS: Colaborare cu Holograf-> s-a dat de gol
Eu ascult Bitza...e optiunea fiecaruia tie nu-ti place mie da.
Parerea mea e ca e cel mai bun hip hop alaturi de Parazitii , Spike , Guess Who si Nimeni Altu

