Aici e Bucuresti..., nu New York..., nu L.A.,
Aici e Romania..., nu e U.S.A.
---
Ce? ati uitat cumva limba romana...,
Stiu..., nu e cool cand va luam mortzii in p**a!
---
Puya : Am venit sa v`aduc aminte ce`nseamnma cu adevarat muzica de strada
---
Noi n`am uitat de unde am plecat deloc
Cum a uitat Raducioiu` romana pe aeroport
---
Stiu ceva engleza si nu'mi place scoala
Baietii de pe strada asteapta lansarea
Dar dac`o s`o dau cu "yo bro!Whass'up!"
O sa zica "Ho bha,te`ai dilit la cap?"
---
B****i de melodii suna-n difuzoare
Muzica de strada cica nu mai e la moda, fratioare
Producatorul sugereaza o schimbare
Sisu si Puya nu sunt de vanzare.....
---
Doar niste versuri din 2-3 melodii... comparati'le cu astea noi...
Si mai spunea el ceva: Puya : Noi am creat moda,noi o s`o desfintam...