FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«1910111213115»
Marius01.12.2009 11:16

super tare, mega cul, giga misto, sms, plm, svf:

 

razvan2802.12.2009 16:30

Din toate florile din lume e super tare , restu nu le-am ascultat inca

AG04.12.2009 22:53
puyol05.12.2009 07:33

Vă place sportul?

GW: Mie mi-a plăcut când eram mic, am jucat și fotbal. Jucăm foarte mult fotbal pe playstation... și poker.

Spike il contrează: "Ă'la nu e sport. E stat pe canapea și dat din degete." Revine apoi la subiect: "Mie nu, nu mi-a plăcut niciodată. Momentan, iarna, placă, pârtie și, vara vreau să mă apuc de parapantă."

 

Țineți cu vreo echipă de fotbal?

GW: Cu Steaua țin.

Spike in schimb spune că nu e atras de fotbal.

GW vine cu o completare: "Am jucat fotbal acolo (n.r. Steaua) și mi-a plăcut."

STELIST 8605.12.2009 08:31

super interviu...

Daniel-Ionut05.12.2009 08:37
GW: Cu Steaua țin.

 

Destept... imi place pustiul :rolleyes:

AG05.12.2009 11:06

pustiu ala e cu 4 ani mai mare k tine bai mucosule :))

puyol05.12.2009 20:17

pt cei care si-au rupt din portia de tigari sau bere o mica parte si au dat un banut pentru a cumpara cd-ul sau pt a merge la concertul trupei/artistului pe care il lauda pe mess si pe forum-uri, e foarte probabil sa o cunoasca pe Sanziana ("fata cu cd-uri de la Hades, Sanzeek") sau pe prietenul ei, Dan, cunoscut pe forum-uri drept Xan Yan. Domnisoara a decedat zilele trecute ca urmare a unei pneumonii nemiloase, la doar 20 de ani pe care i-ar fi implinit azi, sambata... Sa-i fie tarana usoara!

AG06.12.2009 00:48

shit ... :| odihneasca-se in pace

The Game06.12.2009 09:49

Revenind la albumele scoase de Guess Who si Spike,le voi da in plm de tigari pe data de 8 pentru albumele astea,mai ales ca astept de foarte mult timp albumul lui Spike,asa ca va recomand tuturor sa va rupeti de la gura pentru o zi shaworma,tigarile and other shits si sa cumparati albumele lui Guess Who & Spike.

AG07.12.2009 21:05

S-a lansat duminica in silver church noul mixtape semnat Agresiv - Ap. 71

puteti downloada direct de aici http://blog.agresivmusic.com/mixtape/downl...t-mixtape-ap-71

MoWeed08.12.2009 13:17

Albumele lui Spike si GuessWho merita cu prisosinta cei 18 lei care i-am dat pe ele.

Ronnie08.12.2009 13:22

Maye, pana la 20:00 ai termen sa pui poza cu albumele.

se7en08.12.2009 13:46

l-am luat pe al lui Spike doar, am fost la vreo 3 tonete ca sa-l gasesc si pe al lui Guess Who dar n-am avut noroc. ii dau play acusi.

Nyghty08.12.2009 14:36

Eu l-am luat doar pe cel al lui Guess Who ca mi-am uitat ca desteptu portofelu acasa. Maine il iau si pe cel al lui Spike.

P.S:Cel putin albumul lui Guess Who merita cumparat si nici videoclipul nu pot sa spun ca dezamageste.

Maye08.12.2009 14:41

le-am luat.sunt super.

MoWeed08.12.2009 14:41

Poza mah, poza. Asa poate orcine sa minta...

Maye08.12.2009 14:42

N-am camera.

MoWeed08.12.2009 14:44

Telefon mobil

Ronnie08.12.2009 14:44

Spune codul de pe holograma.

Maye08.12.2009 14:45

N-am telefon.

Am rupt holograma ca ma deranja la ochi.

Daca vreti , va spun cum e videoclipul .

razvan2808.12.2009 20:07

L-am luat si eu azi decat pe cel cu Guess Who...m-am trezit la ora 2 sa le iau si nu mai avea aia si cu Spike.O sa mai caut zilele urmatoare.Am ascultat decat "Locul potrivit" si Gen (agresiv rmx)...pana acum super tare albumu astept sa imi fac DVD ca sa le asc pe toate :D

AG08.12.2009 21:22

deci .. ultimile 2 saptamani au fost dumnezeiesti

a inceput cu agresiv - ap.71 , apoi sisu, acuma guess si spike, mai e cedrea si sarbatorile sunt complete :))

se7en08.12.2009 22:51

albumul lui Spike e criminal. :worthy:

 

 

daca nu juca Juve ca o echipa de amatori aveam si eu o zi buna cap/coada.

dragos_ghinea09.12.2009 10:44

@GreenChanel.ro: --- 17:00 Urban Groove cu Brugner (Invitat: CEDRY2K)

 

 

 

PS: ascultati astea:

 

1. http://www.trilulilu.ro/quaresma/a7a38f25c79845

 

2. http://www.trilulilu.ro/Karkus/726f6dba73d5fe (partea lui Vlad D.. era primavara, dar merge si asa ca sa iasa rima si ritmul..)

 

3. http://www.youtube.com/watch?v=XYBfvAAkTjU

«1910111213115»