super tare, mega cul, giga misto, sms, plm, svf:
super tare, mega cul, giga misto, sms, plm, svf:
Din toate florile din lume e super tare , restu nu le-am ascultat inca
interviu GuessWho & Spike
http://www.libertatea.ro/stire/guess-who-m...ese-267335.html
Vă place sportul?
GW: Mie mi-a plăcut când eram mic, am jucat și fotbal. Jucăm foarte mult fotbal pe playstation... și poker.
Spike il contrează: "Ă'la nu e sport. E stat pe canapea și dat din degete." Revine apoi la subiect: "Mie nu, nu mi-a plăcut niciodată. Momentan, iarna, placă, pârtie și, vara vreau să mă apuc de parapantă."
Țineți cu vreo echipă de fotbal?
GW: Cu Steaua țin.
Spike in schimb spune că nu e atras de fotbal.
GW vine cu o completare: "Am jucat fotbal acolo (n.r. Steaua) și mi-a plăcut."
super interviu...
GW: Cu Steaua țin.
Destept... imi place pustiul ![]()
pustiu ala e cu 4 ani mai mare k tine bai mucosule ![]()
pt cei care si-au rupt din portia de tigari sau bere o mica parte si au dat un banut pentru a cumpara cd-ul sau pt a merge la concertul trupei/artistului pe care il lauda pe mess si pe forum-uri, e foarte probabil sa o cunoasca pe Sanziana ("fata cu cd-uri de la Hades, Sanzeek") sau pe prietenul ei, Dan, cunoscut pe forum-uri drept Xan Yan. Domnisoara a decedat zilele trecute ca urmare a unei pneumonii nemiloase, la doar 20 de ani pe care i-ar fi implinit azi, sambata... Sa-i fie tarana usoara!
shit ...
odihneasca-se in pace
Revenind la albumele scoase de Guess Who si Spike,le voi da in plm de tigari pe data de 8 pentru albumele astea,mai ales ca astept de foarte mult timp albumul lui Spike,asa ca va recomand tuturor sa va rupeti de la gura pentru o zi shaworma,tigarile and other shits si sa cumparati albumele lui Guess Who & Spike.
S-a lansat duminica in silver church noul mixtape semnat Agresiv - Ap. 71
puteti downloada direct de aici http://blog.agresivmusic.com/mixtape/downl...t-mixtape-ap-71
Albumele lui Spike si GuessWho merita cu prisosinta cei 18 lei care i-am dat pe ele.
Maye, pana la 20:00 ai termen sa pui poza cu albumele.
l-am luat pe al lui Spike doar, am fost la vreo 3 tonete ca sa-l gasesc si pe al lui Guess Who dar n-am avut noroc. ii dau play acusi.
Eu l-am luat doar pe cel al lui Guess Who ca mi-am uitat ca desteptu portofelu acasa. Maine il iau si pe cel al lui Spike.
P.S:Cel putin albumul lui Guess Who merita cumparat si nici videoclipul nu pot sa spun ca dezamageste.
le-am luat.sunt super.
Poza mah, poza. Asa poate orcine sa minta...
N-am camera.
Telefon mobil
Spune codul de pe holograma.
N-am telefon.
Am rupt holograma ca ma deranja la ochi.
Daca vreti , va spun cum e videoclipul .
L-am luat si eu azi decat pe cel cu Guess Who...m-am trezit la ora 2 sa le iau si nu mai avea aia si cu Spike.O sa mai caut zilele urmatoare.Am ascultat decat "Locul potrivit" si Gen (agresiv rmx)...pana acum super tare albumu astept sa imi fac DVD ca sa le asc pe toate ![]()
deci .. ultimile 2 saptamani au fost dumnezeiesti
a inceput cu agresiv - ap.71 , apoi sisu, acuma guess si spike, mai e cedrea si sarbatorile sunt complete ![]()
albumul lui Spike e criminal. ![]()
daca nu juca Juve ca o echipa de amatori aveam si eu o zi buna cap/coada.
@GreenChanel.ro: --- 17:00 Urban Groove cu Brugner (Invitat: CEDRY2K)
PS: ascultati astea:
1. http://www.trilulilu.ro/quaresma/a7a38f25c79845
2. http://www.trilulilu.ro/Karkus/726f6dba73d5fe (partea lui Vlad D.. era primavara, dar merge si asa ca sa iasa rima si ritmul..)