FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«11011121314115»
razvan2809.12.2009 13:20

@se7en:

La Juventus trebuie urgent o schimbare de antrenor.

Imi cer scuze pt off topic

AG09.12.2009 13:59

sa te fhutem :)

The Game09.12.2009 20:41

Am cumparat si eu albumele,deci sa le luam pe rand:

 

Guess Who-Locul Potrivit/Probe Audio:Videoclipul la "Locul Potrivit" este unul bun,foarte adecvat cu mesajul melodiei,de remarcat ar fi ca in videoclip apare si Eugen,se pare ca si el nu s-a nascut in locul potrivit...Remixul la "Gen" sincer nu prea mi-a placut,in general nu sunt adeptul remixurilor,Viseaza cu Camuflaj este bunicica,07.03.2006 de asemenea este o melodie buna.In rest...albumul "Probe Audio" cum il stim cu totii....

 

Spike-Ramanem prieteni:Albumul este bun,se vede de pe Pluto diferenta dintre "Relatii cu publicul" facut de 20CM Records si "Ramanem prieteni" facuta de casa de discuri al lui Grasu.Printre melodii care mi-au placut ar fi de remarcat "Tango","Spune Nu","Realitate","Scandal","90 de secunde de viata","Visam" si deja binecunoscuta "Banii".Nu stiu daca asteptarea de aproape un an a meritat,dar totusi Spike s-a revansat cu faptul ca l-a scos cu GSP-ul.

 

In concluzie,ambele albume au meritat banii,Guess Who si Spike merita tot respectul :)

_yang10.12.2009 07:43
deci .. ultimile 2 saptamani au fost dumnezeiesti

a inceput cu agresiv - ap.71 , apoi sisu, acuma guess si spike, mai e cedrea si sarbatorile sunt complete :))

 

Si 2010 o sa inceapa foarte bine... Scapat de sub control e pe teava!!!

dragos_ghinea11.12.2009 14:23

CEDRY2K " Poezie Balistica

 

01.Balboa (Produs de Sez)

02.Linii subtiri (Produs de Sez)

03 Berceni Progresu (Produs de Sez)

04.Cancer cu Aforic si Axes (Produs de Sez)

05.Bum Bum (Produs de Sez)

06.Tot ce am cu Cabron si Puya (Produs de Jupiter)

07.Ore de varf (Produs de Etas)

08.Contra cost cu Nimeni Altu si Dj Faibo X (Produs de Motzu)

09.Raptilieni (Produs de Sez)

10.Idealuri cu Bitza si Raku (Produs de Sez)

11.Zile nefaste (Produs de Sez)

12.Noi sau ei (Produs de Etas)

13.Romaneste cu Cabron si Maximilian (Produs de Agresiv)

14.Vise zdrobite (Produs de Sez)

15.Unu' din multime cu K-Gula si Carbon (Produs de Sez)

16.Picatura chinezeasca (Produs de DoubleL)

17.Ultima oara cu CTC (Produs de Sez)

 

Ma asteptam la mai multe colaborari cu Facem Records.. ceva melodii doar cu el si membrii CTC si mai ales cu Dragonu'. avand in vedere ca merge cu el in concerte... in rest Cabron pe 2 melodii.. oricum nu judec inainte sa ajunga albumul acasa..

Ronnie11.12.2009 14:24

Cedry2k cu Nimeni Altu'? Se anunta ceva frumos... :)

Ronnie14.12.2009 15:00

SUPER-TARE albumul lui Cedry2k! Nota 10+!

AG14.12.2009 16:02

mie nu imi place :|

MoWeed14.12.2009 16:51

E tare albumul lui Cedrea

STELIST 8614.12.2009 17:17

acum iau si eu albumu' lu cedry2k.

Sper sa fie ceva

 

andrey_ptm_steaua14.12.2009 17:34

merge cineva la concertul Bug Mafia de miercuri ??

AG15.12.2009 00:00

eu merg..

rezistenta_ultras15.12.2009 00:03

prezent si eu.

andrey_ptm_steaua15.12.2009 00:10

v-ati luat deja bilete ?? eu tre sa ma duc sa imi cumpar

rezistenta_ultras15.12.2009 00:46

luati-va de azi,nu o lasati pt ziua concertului ca nu se stie unde si cum mai gasiti,probabil doar la casele salii palatului de unde se vor ingramadi toti sa-si cumpere cu cateva ore inainte de eveniment.

mi-am luat bilet de la un germanos de pe pantelimon...imi zicea ala ca a vandut cam 40 de bilete...inmultit cu 20-30 de germanosuri cate sunt prin buc,diverta,vodafone-uri...estimez undeva pe la 4 mii de insi maxim in sala.

fotografie026_1_.jpg

biletebugmafia_1_.jpg

AG15.12.2009 01:13
v-ati luat deja bilete ?? eu tre sa ma duc sa imi cumpar

cel mai bn maine dim la prima ora sa-ti iei, nu cred k vei mai gasi in ziua concertului

STELIST 8615.12.2009 09:13

Albumu' lu cedry2k pana acum e cel mai tare realizat pe piata in 2009

mai ales melodia balboa

 

AG15.12.2009 09:29

si romaneste feat. cabron & maximilian

pytycrys15.12.2009 21:39

A iesit Mixtape 5 al lui Nane, download free.Foarte bun de altfel.

Link :

http://bit.ly/518FJD

Edit : Cel mai bun mixtape romanesc ever.Respect

AG17.12.2009 13:10
18122009.jpg
rezistenta_ultras17.12.2009 19:31

JerryCo - Stai! (Esti In Pericol) feat. Tataee & Simona Nae , videoclip aparut in 2 variante :

 

cozmin17.12.2009 22:10
Albumu' lu cedry2k pana acum e cel mai tare realizat pe piata in 2009

mai ales melodia balboa

 

 

De acord cu tine.Rupe cu albumul asta.Probabil ca e cel mai tare din ultimii ani din industria noastra muzicala.Ma bucur ca avem o astfel de sectiune pe forum

 

"Iubito fa-mi mai tare cafeaua, sunt ani de cand vreau sa scap de Gigi ca Steaua" un vers cu atitudine de pe album :))

cozmin17.12.2009 23:36

cam prafut nane asta..face rime si atat. nu-mi transmite niciun mesaj.caterinca proasta si atat.

cozmin18.12.2009 00:15

De aici puteti downloada mixtape-ul trupei agresiv http://blog.agresivmusic.com/mixtape/downl...t-mixtape-ap-71

RaDoooI18.12.2009 02:04
prezent si eu.

 

l-am vazut si pe bogdan_p p-acolo.

 

foarte tare concertu', pacat ca au fost doar 2500 de oameni. totusi au fost mai multi oameni ca la un meci al Stelei.

 

«11011121314115»