FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«189101112115»
Maye27.11.2009 15:04
@Maye

 

Albumul lui Cedrea apare pe 13 decembrie. Poate faci si tu un efort si il cumperi nu il downloadezi iar. Pardon, il rogi pe eu sa ti-l trimita pe mess.

O sa il cumpar.Daca il gasesc la Kiosk.

 

:hmmm: Si de ce tii mortis sa il cumpere, si sa nu il downloadeze?

In viata mea n'am cumparat un CD, DVD... doar alea cu Steaua d la gsp cu finala de la sevilla.... :blush:

Ca sa castige si omul ala o paine.

MoWeed27.11.2009 16:24

Iar o sa-mi calc pe inima si o sa iau gesepeul. Pentru CD-uri, ca ziarul o sa-l folosesc ca hartie igienica

AG28.11.2009 19:56
Iar o sa-mi calc pe inima si o sa iau gesepeul. Pentru CD-uri, ca ziarul o sa-l folosesc ca hartie igienica

sa cauti intai pozele cu Gigi si cu Dinamo

Maye28.11.2009 20:06

Bag ceva... pe 8 decembrie iar sar o masa.

AG28.11.2009 20:37

lasa ma , mananci hip hop p paine :>

Ronnie28.11.2009 20:39

Chiar se merita prieteni sa cumparati aceste CD-uri. Si acum fara niciun misto, personaje precum Guess Who si Spike mai rar vom gasi in muzica romaneasca si chiar internationala. Nici eu n-am nici macar 5 lei in seara asta in portofel si trebuie sa platesc benzina pana la Iasi miercuri + caminulul (ca de saptamana aia revin in camin) da' CD-uri astea chiar nu le voi rata.

Maye28.11.2009 21:12

Esti plin de belele bai Ronnie ba...

Ai Mastercard?

Ronnie28.11.2009 21:19

Nu ba, ma doare capu'.

MoWeed28.11.2009 21:34
Chiar se merita prieteni sa cumparati aceste CD-uri. Si acum fara niciun misto, personaje precum Guess Who si Spike mai rar vom gasi in muzica romaneasca si chiar internationala. Nici eu n-am nici macar 5 lei in seara asta in portofel si trebuie sa platesc benzina pana la Iasi miercuri + caminulul (ca de saptamana aia revin in camin) da' CD-uri astea chiar nu le voi rata.

 

Pai daca n-ai bani, du-te cu trenul la Iasi :D

 

AG28.11.2009 21:37

mergi cu personalu, si iti iei o tarie sa-ti tina d cald

 

MoWeed28.11.2009 21:40
mergi cu personalu, si iti iei o tarie sa-ti tina d cald

Sau merge cu acceleratul fara bilet si ii da o tarie nasului...

RobYnho28.11.2009 21:42

Ti'ai divulgat metodele, Caline ? :D

MoWeed28.11.2009 21:43

Eu sunt un cetatean cinstit mah, nu dezimforma lumea :D

AG28.11.2009 21:51
Sau merge cu acceleratul fara bilet si ii da o tarie nasului...

paguba direct..

Maye28.11.2009 22:10
Eu sunt un cetatean cinstit mah, nu dezimforma lumea :D

El e cetatean cinstit si nu iasa din Bv.

RobYnho28.11.2009 22:16

E mult prea avar. Mai bine bea in casa taria aia, ascuns, sub plapuma.

AG28.11.2009 22:22

spngw.jpg

 

Da pe 8 decembrie iese Locul potrivit & Probe Audio impreuna cu Gazeta Sporturilor,la pretul de 8,9 lei pe toate drumurile :).EXCLUSIV pe CD LOCUL POTRIVIT (video) , in aceasi zi apare si albumul lui Spike tot cu Gazeta Sporturilor deci Mosu' e cel mai darnic anu asta Strange-ti banutii .

 

1.Locul Potrivit

 

2.Gen (Agresiv RMX)

 

3.Viseaza Feat Camuflaj

 

4. 07.03.2006

 

""""""""""

 

05. **** ce vreau!

 

06. Unu doi (cu Griffo si FreakaDaDisk)

 

07. Tu (cu Spike)

 

08. Gen (cu Eugen)

 

09. Flori ilegale

 

10. A doua oara (cu Grasu XXL)

 

11. Ca 2 flori

 

12. Special (remix)

 

13. De urgenta

 

14. Eu, tu si restu

 

15. Sunete (cu Mitza)

 

16. Special (cu Lucia)

 

17. In viata mea

 

18. Nici o grija

 

-BONUS: LOCUL POTRIVIT (video)

Ronnie29.11.2009 07:41
AG29.11.2009 09:04

ce katerinka

iNsTiGaToR30.11.2009 09:21

prea tare :)))

mai e si versiunea asta

razvan2830.11.2009 21:24

Singuru lucru bun facut de GSP in ultimu timp...abia astept sa apara albumele.Sper sa imi iau DVD-Writer pana atunci sa am la ce sa le bag :))

Ronnie01.12.2009 08:43

A aparut noul album al lui Sisu, "Vacanta in Mexic". Probabil cel mai bun album al anului pana acum. Asteptam sa vedem Cedry2k, Spike si cine stie, poate Grasu.

 

CD-Case-psd28693.png

 

1. Fac din noapte zi feat L-Doc si Cedryk

2. Gangsta Sheet feat Puya si Cabron

3. Noua generatie feat Tony Batranu` si Litera

4. Vinovat

5. Vrei sa fii feat Puya

6. Strada mea pe beat (intersectia) feat Nimeni Altu

7. Sange din sange feat Super Ed

8. 16 feat Il-Egal si Super Ed

9. Visez feat Rashid

10. Bucuresti feat Cabron si Giovanni

11. Interludiu

12. Stii ca nu ma faci feat Puya, Doble L si Iony

13. Interludiu

14. Ai vrea sa o ai feat Puya si Yolo

15. Ti-aduci aminte feat Cabron

16. Viata mea feat Cabron

17. Interludiu

18. Am o nevoie de o pastila feat Yolo si L-Doc

19. Din toate florile din lume

psr01.12.2009 09:21

Foarte bun albumul. Dupa parerea mea cele mai bune piese: Fac din noapte zi, Strada mea pe beat , Am o nevoie de o pastila, Din toate florile din lume.

AG01.12.2009 10:38

super tare.. cal mai asteptat album zic eu , si nu ne-a dezamagit

red&blue_boy01.12.2009 10:55

E bine ca revenit si Sisu cu un album.Sper sa aiba succes cel putin la fel ca si al colegului Puya...

«189101112115»