FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Zapata Sau Tatarusanu

«1234567»
D4v1dstelist10.08.2009 13:26

Bayern-Steaua 3-0 .Zapata in primele 15 minute a aratat ce fel de portar este.Si ei ne-au dat golurile cam pe la sfarsit.

Blackzie10.08.2009 14:36

Mai mare incredere am in Zapata sincer.

 

Oricum si Tatarusanu e un portar foarte bun :thumbsup:

adymilitaru15.08.2009 20:07

Merg pe Tatarusanu..zic ca e mai sigur ca Zapata.

Vlad Bogdan15.08.2009 21:14

Tatarusanu e un Cech in devenire :rolleyes:

deci , el

David10.09.2009 18:08

Fii serios!Tatarusanu?

:)

cristy.steaua2110.09.2009 22:23

Tatarusanu...

pentru ca este si tanar si roman :):steag_sah_mic:

 

 

mircea_1011.09.2009 06:23
Tatarusanu e un Cech in devenire :rolleyes:

 

poate un ceh...se duce in cehia si isi ia cetatenie...asa ar mai merge, dar un cech in devenire nici in cele mai frumoase vise ale lui...

Daniel-Ionut11.09.2009 07:24

Hamutovski :happy:

ytse jam11.09.2009 07:30

Zapata. pentru ca acum doua sezoane a demonstrat ca poate fi cel mai bun. si Hamotovski a fost la fel. un an de zile a fost tatal lor, apoi nu a mai avut aceleasi evolutii.

Golgheteru111.09.2009 13:19
hmmm... un portar experimentat care gafeaza din cand in cand comparat cu blatistul de la Bistrita care se viseaza la nationala... hmmm, greu de ales...

 

 

 

Primul an pentru zapata-Foarte bun!Porarul sezonului! Al doi-lea an pentru zapata-Dezastru! [Care este fata cea adevarata a acestui portar?] Tatarusanu-drept sa spun nu prea m-am uitat la meciurile bistritei..... Nou sezon Tatarusanu la Steaua-Inceput bun pentru un portar nou-venit,dar si o gafa in derby este FOARte DUREROASA pentru suporteri! As zice tararusanu 59% Zapata 41 %

KERATOCONUS11.09.2009 13:59

Acum ar trebui sa i se dea o sansa si lui Zapata, mai ales dupa gafa lui Tatarusanu din meciul cu spurcatii.

 

 

dr.adrian911.09.2009 14:29

johnny Becali pazeste poarta de doamne fereste

Golgheteru112.09.2009 07:41
johnny Becali pazeste poarta de doamne fereste

 

 

:))

k_746_1_.jpg

Lari22.02.2010 23:40

Chiar daca a gafat aiurea rau sambata, eu il prefer pe Zapata. Tatarusanu nu imi pare a avea chef de munca in perioada asta.

godsaveultras23.02.2010 00:00
Hamutovski :happy:

 

Martin Tudor :bananadance:

RobYnho23.02.2010 08:54

Mereu alaturi de Zapata !

Maye23.02.2010 10:31

Zapata cu 2 maini.

old_school_ultras23.02.2010 11:17

zapata

blindica23.02.2010 11:22

Am votat Zapata.

dayra23.02.2010 11:40

Zapata.

red&blue_boy23.02.2010 12:39

Zapata...

Ronnie23.02.2010 13:36

Tatarusanu, daca vrem portar. Zapata, daca vrem om de caracter.

axl23.02.2010 13:37

Zapata e mai simpatic,mai ales cand vorbeste el asa cu da, da, bravo, asa, si cu accent.

sabin130723.02.2010 13:49

Zapata, ca uneori nu ne lasa la greu. :whistle:

Astristul23.02.2010 14:30

Zapata a gafat pana acum de mai multe ori decat a facut-o Hamutovski. :P

Stiu ca n-are legatura cu sondajul, dar vroiam sa precizez lucrul asta. :)

«1234567»