Nu iti amintea si cand se opunea sa nu luam 7 pe Emirates?
Nu iti amintea si cand se opunea sa nu luam 7 pe Emirates?
Nu. Faptul cã iese pe sub minge la centrãri nu-mi amintește și opoziția lui Zapata ca sã nu luãm 7 pe Emirates. Pentru cã n-am uitat. Nu-ți poți aminti ceva ce n-ai uitat.
Tatarusanu, clar!
Zapata
Zapata
@Robinson Rufay Zapata
Daca ziceai Tatarusanu, erai de circ ![]()
@Robinson Rufay ZapataDaca ziceai Tatarusanu, erai de circ
Daca arata mai mult ca Zapata , da. Asa raman la Zapata chiar daca a dat iar cu balta in balta.
a dat iar cu balta in balta.
Batu-n balta ma, nu balta-n balta. ![]()
Batu-n balta ma, nu balta-n balta.![]()
Bâtã am vrut sã zic. De azi cred cã am sã folosesc diacriticile.
Nu iti amintea si cand se opunea sa nu luam 7 pe Emirates?
e na, mai scotea si el ca doar e portar, dar dc a mai parat 2-3 mingi acum sa nu il consideram mai bun decat e. De fapt asa portar norocos ca Zapata eu nu am vazut de mult. Ca si calitati este probabil cel mai slab portar pe care l-a avut Steaua in ultimii 12-13 ani, dupa Carlos. Pana si Tibi Lung era mai valoros. Gafeur, nesigur, respinge mingiile usoare pe care pana si eu pot sa le prind, nu iese niciodata bine la centrari. Singurele sperante le putem pune in Tatarusanu momentan.
Bai masterbator,
Poti si tu sa postezi niste idei de-ale tale si sa nu mai tot dai copy/paste la ce zice stapanul tau Gigi?
Ineptii mai mari ca cele debitate de tine in postarea de mai sus foarte rar mi-a fost dat sa vad.
O sa apere Tatarusanu pentru ca asa vrea Gigi.
Bai masterbator,
Poti si tu sa postezi niste idei de-ale tale si sa nu mai tot dai copy/paste la ce zice stapanul tau Gigi?
Ineptii mai mari ca cele debitate de tine in postarea de mai sus foarte rar mi-a fost dat sa vad.
Nu te chinui sa ma ataci si sa ma jignesti pe toate topicurile pe care prinzi ocazia ca oricum ma doare in fund de tine. mai bine veziti de treburile tale.
pfff grea decizie...dar e bine ca sunt 2portari buni si pentru a fi titulari vor trebui sa dea tot ce au ei mai bun...Zapata nu trebuie uitat...la cate faze a aparat ...si ce faze...dar are si greseli...doar nimeni nu e perfect pe de alta parte Tatarusanu este un portar de perspectiva ce simte jocul si iese bine...e bine ca gandeste inainte sa face ceva... mie personal imi place ff mult Tatarusanu...si asi vrea ca el sa fie titular...dar si Zapata ne-a salvat de multe ori...nustiu ...asa personal miar placea tatarusanu... ![]()
Tatarusanu
si zapata in cupa Romaniei si in unele mecuiri din campionat
zapata
dar
in moment tatarusanu ... pana la prima greseala.... apoi zapata
e na, mai scotea si el ca doar e portar, dar dc a mai parat 2-3 mingi acum sa nu il consideram mai bun decat e. De fapt asa portar norocos ca Zapata eu nu am vazut de mult. Ca si calitati este probabil cel mai slab portar pe care l-a avut Steaua in ultimii 12-13 ani, dupa Carlos. Pana si Tibi Lung era mai valoros. Gafeur, nesigur, respinge mingiile usoare pe care pana si eu pot sa le prind, nu iese niciodata bine la centrari. Singurele sperante le putem pune in Tatarusanu momentan.
Astea sunt posturile la care cu greu poti sa dai reply. Ma uimeste prostia unora si dorinta lor de a iesi in evidenta. Daca vrei sa aduni posturi pe forum, macar fa-le cu cap.
Trecand la lucruri serioase, mie sincer mi-a placut tatarusanu cu ujpest, desi nu prea a avut ce apara.
Tare mi'e frica de Tatarusanu ca o s-o comita exact cand n-o sa trebuiasca.Zapata are experienta,e mult peste Tatarusanu.
Bergodi e antrenor bun.Nu il tine pe Tatarusanu titular decat pana maxim in etapa a VI-a pentru a creea putina concurenta pe Zapata,si pentru ai dovedi ca poti avea talent pur si daca gresesti poti deveni oricum rezerva.Tot Zapata va fi titular,iar Tatarusanu o rezerva bunicica,de incredere.Are si Zapata timp sa se puna la punct,sa-si repare unele gafe fara sa simta ca exerseaza contratimp.
In orice caz Zapata!
tatarusanu e mai in forma acuma
oricum si zapata apara cand e nevoie de el
Zapata clar, un portar mai valoros si mai experimentat decat Tatarusanu , dar care din pacate este marginalizat de Jiji ...
In Scotia ar trebui sa apere Zapata... asa i'ar tine in forma pe aman2...
Tare mi-e ca Tatarusanu e o rezerva ideala.Iar Cernica ceva de criza,in caz ca se accideneaza amandoi.
Cernea e la Alba Iulia.
tatarusanu