FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Zapata Sau Tatarusanu

«12347»
I.N.Money07.07.2009 19:14

Nu iti amintea si cand se opunea sa nu luam 7 pe Emirates?

1on07.07.2009 19:23

Nu. Faptul cã iese pe sub minge la centrãri nu-mi amintește și opoziția lui Zapata ca sã nu luãm 7 pe Emirates. Pentru cã n-am uitat. Nu-ți poți aminti ceva ce n-ai uitat.

Khalid07.07.2009 19:39

Tatarusanu, clar!

psr07.07.2009 19:44

Zapata

Robinson Rufay Zapata07.07.2009 19:45

Zapata

Lari07.07.2009 20:00

@Robinson Rufay Zapata

Daca ziceai Tatarusanu, erai de circ :crazy:

Robinson Rufay Zapata07.07.2009 20:04
@Robinson Rufay Zapata

Daca ziceai Tatarusanu, erai de circ :crazy:

 

 

Daca arata mai mult ca Zapata , da. Asa raman la Zapata chiar daca a dat iar cu balta in balta.

Ronnie07.07.2009 20:08
a dat iar cu balta in balta.

 

Batu-n balta ma, nu balta-n balta. :))

Robinson Rufay Zapata07.07.2009 20:12
Batu-n balta ma, nu balta-n balta. :))

 

 

Bâtã am vrut sã zic. De azi cred cã am sã folosesc diacriticile.

masterboy08.07.2009 09:49
Nu iti amintea si cand se opunea sa nu luam 7 pe Emirates?

 

e na, mai scotea si el ca doar e portar, dar dc a mai parat 2-3 mingi acum sa nu il consideram mai bun decat e. De fapt asa portar norocos ca Zapata eu nu am vazut de mult. Ca si calitati este probabil cel mai slab portar pe care l-a avut Steaua in ultimii 12-13 ani, dupa Carlos. Pana si Tibi Lung era mai valoros. Gafeur, nesigur, respinge mingiile usoare pe care pana si eu pot sa le prind, nu iese niciodata bine la centrari. Singurele sperante le putem pune in Tatarusanu momentan.

Adrian08.07.2009 09:52

Bai masterbator,

 

Poti si tu sa postezi niste idei de-ale tale si sa nu mai tot dai copy/paste la ce zice stapanul tau Gigi?

 

Ineptii mai mari ca cele debitate de tine in postarea de mai sus foarte rar mi-a fost dat sa vad.

**alex**08.07.2009 10:04

O sa apere Tatarusanu pentru ca asa vrea Gigi.

masterboy08.07.2009 10:12
Bai masterbator,

 

Poti si tu sa postezi niste idei de-ale tale si sa nu mai tot dai copy/paste la ce zice stapanul tau Gigi?

 

Ineptii mai mari ca cele debitate de tine in postarea de mai sus foarte rar mi-a fost dat sa vad.

 

Nu te chinui sa ma ataci si sa ma jignesti pe toate topicurile pe care prinzi ocazia ca oricum ma doare in fund de tine. mai bine veziti de treburile tale.

gby1019.07.2009 18:53

pfff grea decizie...dar e bine ca sunt 2portari buni si pentru a fi titulari vor trebui sa dea tot ce au ei mai bun...Zapata nu trebuie uitat...la cate faze a aparat ...si ce faze...dar are si greseli...doar nimeni nu e perfect pe de alta parte Tatarusanu este un portar de perspectiva ce simte jocul si iese bine...e bine ca gandeste inainte sa face ceva... mie personal imi place ff mult Tatarusanu...si asi vrea ca el sa fie titular...dar si Zapata ne-a salvat de multe ori...nustiu ...asa personal miar placea tatarusanu... :hai_steaua:

SteauA-fan19.07.2009 19:21

Tatarusanu :steag_cruce_invers: si zapata in cupa Romaniei si in unele mecuiri din campionat

dr.adrian919.07.2009 20:49

zapata

dar

in moment tatarusanu ... pana la prima greseala.... apoi zapata

Alexander19.07.2009 21:03
e na, mai scotea si el ca doar e portar, dar dc a mai parat 2-3 mingi acum sa nu il consideram mai bun decat e. De fapt asa portar norocos ca Zapata eu nu am vazut de mult. Ca si calitati este probabil cel mai slab portar pe care l-a avut Steaua in ultimii 12-13 ani, dupa Carlos. Pana si Tibi Lung era mai valoros. Gafeur, nesigur, respinge mingiile usoare pe care pana si eu pot sa le prind, nu iese niciodata bine la centrari. Singurele sperante le putem pune in Tatarusanu momentan.

 

Astea sunt posturile la care cu greu poti sa dai reply. Ma uimeste prostia unora si dorinta lor de a iesi in evidenta. Daca vrei sa aduni posturi pe forum, macar fa-le cu cap.

 

Trecand la lucruri serioase, mie sincer mi-a placut tatarusanu cu ujpest, desi nu prea a avut ce apara.

dulcicutza19.07.2009 21:28

Tare mi'e frica de Tatarusanu ca o s-o comita exact cand n-o sa trebuiasca.Zapata are experienta,e mult peste Tatarusanu.

D4v1dstelist20.07.2009 10:50

Bergodi e antrenor bun.Nu il tine pe Tatarusanu titular decat pana maxim in etapa a VI-a pentru a creea putina concurenta pe Zapata,si pentru ai dovedi ca poti avea talent pur si daca gresesti poti deveni oricum rezerva.Tot Zapata va fi titular,iar Tatarusanu o rezerva bunicica,de incredere.Are si Zapata timp sa se puna la punct,sa-si repare unele gafe fara sa simta ca exerseaza contratimp.

 

In orice caz Zapata!

Alinut.31.07.2009 06:50

tatarusanu e mai in forma acuma ;) oricum si zapata apara cand e nevoie de el

Stryker03.08.2009 10:23

Zapata clar, un portar mai valoros si mai experimentat decat Tatarusanu , dar care din pacate este marginalizat de Jiji ...

Daniel-Ionut03.08.2009 11:03

In Scotia ar trebui sa apere Zapata... asa i'ar tine in forma pe aman2...

D4v1dstelist03.08.2009 13:47

Tare mi-e ca Tatarusanu e o rezerva ideala.Iar Cernica ceva de criza,in caz ca se accideneaza amandoi.

Ronnie03.08.2009 14:04

Cernea e la Alba Iulia.

ady_ultras03.08.2009 14:06

tatarusanu

«12347»