Aoleu, ce va place la toja ala, e varza cu carne... am mai scris in vreo 20 de posturi, de cand a venit la Steaua... incetineste jocul, pierde mingi, faulteaza aiurea, incearca sa dribleze si cade in cur, are piciorul drept zici ca-i crosa de hochei... pe mine ma apuca toti nervii si imi vine sa schimb programul cand ajunge mingea la toja si il vad cum face vreo 9 miscari sa se intoarca cu fata spre poarta si sa reuseasca o pasa ... zici ca are piciorul drept infipt in pamant si cu stangul se roteste, si in acelasi timp sa tina si mingea la picior.... sa se duca inapoi de unde a venit, ca nu-i de Steaua asta..mai bine joc eu decat el... si n-am freza d-aia cu chica de zici ca-i coada de paun..
Vreau sa joace ionescu! Nu vreau sa joace Nicolita.
Castigam .. 1 sau 2 goluri le dam...