FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ceahlaul - Steaua 0-2 (0-0)

«1345679»
D4v1dstelist01.08.2009 11:15

Kapetanos ar trebui sa fie rezerva.Sa il bage prin minutul 70 cand is aia gata.Avand in vedere ca Grzelak stie creea faze,ii poate pune mingea pe tava,si din careu se descurca Kapetanos.Oricum,pana atunci,Stancu-Surdu vor fi in stare sa le dea vreo o boaba.La 4-4-2 conteza mult extremele,deci Banel si Grzelak.Jucati pe stanga!!!!!!

cristy9601.08.2009 17:47

Pronostic

4-2 pt Noi

D4v1dstelist01.08.2009 19:20

Va fi un meci foarte chinuit.

cristi_maniakul01.08.2009 20:54

vor face deplasarea suporterii nostri?....si dak s face cate bilete le sunt puse la dispozitie?

Virgil02.08.2009 06:22

Steaua: Tãtãrușanu – Golanski, Goian, Baciu, P. Marin – Nicolițã, Onicaș, Toja, Grzelak – Surdu, Stancu

Daniel-Ionut02.08.2009 07:01
Steaua: Tãtãrușanul – Golanski, Goian, Baciu, P. Marin – Nicolițã, Onicaș, Toja, Grzelak – Surdu, Stancu

 

Unde e myne lighbe PANTELIS? :blink:

Lasa ca intra el si rezolva meciul :happy:

Pronostic 2-0 pentru noi!

Stanici02.08.2009 07:43

@Cei interesati de cum se deplaseaza suporterii Stelei

Nu mai insistati cu intrebarile, altfel consider ca sunteti de la militie si va trag pe dreapta.

stelea02.08.2009 07:47

Ceahlaul - Steaua 0-3 ....... cu indulgenta :)

 

Astept un gol din partea noului polonez Grzelak ,iar celor consacrati le urez :multe realizari !

 

 

 

 

 

:steag_sah_mic:

Raulredblue02.08.2009 08:47

pe ce e transmis?

Joint02.08.2009 08:49

Sunt curios daca iesim din pasa clasica de "una calda, una rece". M-as bucura pentru Bergodi sa inceapa cu o victorie clara si in campionat si sa se termine odata cu scenariul ca am intalnit numai echipe slabe pana acum.

Macar un 2-0...

:steag_cruce_invers:

 

Daniel-Ionut02.08.2009 08:50
pe ce e transmis?

 

Antena 1

Raulredblue02.08.2009 09:05
Antena 1

 

multumesc.

aleyanddru02.08.2009 09:55
prefer Ionescu in locul lui Toja dar sa vedem ce o sa fie

 

bine-ar fi sa joace amindoi , Toja in stinga....Ionescu in mijloc (itradevar ii bun , ii lucreaza mintea ), Caci am impresia ca Polonezul 10 nu poate inca evolua 90 min si asa l-ar scimba pe Toja sau pe Ionescu ,inacest caz Toja va trece in mijloc

DelPiero1002.08.2009 11:18

Ionescu e mai bun si mai tanar ca Toja.Si nici in stanga nu poate sa joace,ca e Grezlak acolo.Toja incetineste mult jocul...

Fan FC Steaua02.08.2009 12:34

Aoleu, ce va place la toja ala, e varza cu carne... am mai scris in vreo 20 de posturi, de cand a venit la Steaua... incetineste jocul, pierde mingi, faulteaza aiurea, incearca sa dribleze si cade in cur, are piciorul drept zici ca-i crosa de hochei... pe mine ma apuca toti nervii si imi vine sa schimb programul cand ajunge mingea la toja si il vad cum face vreo 9 miscari sa se intoarca cu fata spre poarta si sa reuseasca o pasa ... zici ca are piciorul drept infipt in pamant si cu stangul se roteste, si in acelasi timp sa tina si mingea la picior.... sa se duca inapoi de unde a venit, ca nu-i de Steaua asta..mai bine joc eu decat el... si n-am freza d-aia cu chica de zici ca-i coada de paun..

 

Vreau sa joace ionescu! Nu vreau sa joace Nicolita.

 

Castigam .. 1 sau 2 goluri le dam...

cornisa5802.08.2009 15:59

Un debut bun și 3 puncte .

MALDINI02.08.2009 17:27

Sper din tot sufletul sa batem astazi , ca sa continuam sirul rezultatelor bune :D

Marius02.08.2009 18:30

doua nume am pentru voi: Ionescu si Ochirosii. Toja si Banel sunt varza, strica orice combinatie rapida.

Fan FC Steaua02.08.2009 18:30

Inca imi mentin parerea despre acest Tojã... nu mai pot sa-l sufar pe claunul asta columbian...tentativa de fotbalist ce e el.... toti copiii care se joaca fifa si fotbal manager si nu stiu sa dea cu piciorul in minge il iubesc pe Tojã.... deja a stricat orice faza de atac a Stelei... Tojã o suge!

 

N-are nici viteza, nici tehnica, nici viziune in joc, nici sut bun, nici piciorul drept... are doar fițe, coada de paun si salariu mare...

mircea_1002.08.2009 18:35

banelu ii extraordinar...de prost...nu stiu daca a dat 2 pase bune pana acum...

BNQ02.08.2009 18:35
Inca imi mentin parerea despre acest Tojã... nu mai pot sa-l sufar pe claunul asta columbian...tentativa de fotbalist ce e el.... toti copiii care se joaca fifa si fotbal manager si nu stiu sa dea cu piciorul in minge il iubesc pe Tojã.... deja a stricat orice faza de atac a Stelei... Tojã o suge!

 

N-are nici viteza, nici tehnica, nici viziune in joc, nici sut bun, nici piciorul drept... are doar fițe, coada de paun si salariu mare...

 

Mai ai ? Toja e asa, Toja e altfel .. Daq nu a prins o zi bunã nu înseamnã cã e varza, sã nu fi fost el nu prindeam locul 6 în retur. Uitã-te mai bine la Nicolițã cã dã pase doar cu tibia ..

AmuntBoy02.08.2009 18:37

Baciu un jucator de C

Fan FC Steaua02.08.2009 18:38
Mai ai ? Toja e asa, Toja e altfel .. Daq nu a prins o zi bunã nu înseamnã cã e varza, sã nu fi fost el nu prindeam locul 6 în retur. Uitã-te mai bine la Nicolițã cã dã pase doar cu tibia ..

 

 

Am destule! Toate meciurile le-a stricat toja asta de cand a venit... n-am putut sa-l sufar de la inceput, e lapte praf!

 

El si Nicolita au distrus jocul!

 

PS: Ati vazut ca Baciu alearga ca Lovin? cu capul in pamant ca sa accelereze...

rLz02.08.2009 18:38

daca nu era Goian....

MALDINI02.08.2009 18:40

Sper sa facem o repriza secunda mai buna .. ca in meciurile cu ungurii

«1345679»