FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ceahlaul - Steaua 0-2 (0-0)

«1234569»
Guardian31.07.2009 18:13

In europa e fericire mare pentru noi , dar cand auzi de arbitrii din Romania iti vine sa versi.Uitati-va si voi cine ne arbitreaza. De asta face Dan Petrescu atata scandal pe tema arbitriilor

 

Oricum avem si noi un jucator cu adevarat profesionist pe nume Bogdan Stancu , haideti sa ne bucuram de el cat mai e la Steaua si sper intr-un 2-0 , astia sunt mai buni decat scotienii

D4v1dstelist31.07.2009 18:47

Nu ma astept la nimic,datorita rahatului ala de Hategan.cat am injurat la Steaua-Vaslui.....

Alinut.31.07.2009 18:48

hai da'l in mama lui ca doar nu o sa fure chiar asa pe fata ... oricum castigam la scor ^^

kata_roby31.07.2009 18:55

Pun pariu ca o sa fie un meci plictisitor cu mult public fiindca meciurile care le-am jucat pe stadionul celor de la Ceahlaul nu au fost prea grozave ..

EmpTy4steaua31.07.2009 20:11

2-0 si 3 puncte , nimic mai mult , nimic mai putin.

 

:steag_cruce_invers:

Lari31.07.2009 20:16
Pun pariu ca o sa fie un meci plictisitor cu mult public fiindca meciurile care le-am jucat pe stadionul celor de la Ceahlaul nu au fost prea grozave.

 

Cum sa fie grozave, daca aia nu stiu decat sa stea pe linia portii?

 

dulcicutza31.07.2009 23:31

3-1 Pt Steaua :)

Tziganasu01.08.2009 07:59

Salut ... sunt din Piatra Neamt si as vrea sa stiu in ce masura pot face partea din galeria Stelei la meciul Ceahlau Piatra Neamt - Steaua Bucuresti din 02.08.2009 ... Tsin k Steaua de mic si imi doresc sa fiu in galeria Stelei in meciul de duminik ... ast raspunsuri ;)

ady_ultras01.08.2009 08:11

0-1 gol dupa pauza, Stancu sau surdu , meci chinuit, fredy te luni te astept cu berile alea

fredysteaua01.08.2009 08:48

ady nu mergi in deplasare??

Tziganasu01.08.2009 08:48

Vreau sa iau legatura k seful galeriei care vine la Piatra Neamts sau k o persoana importanta din galerie ... Vreau sa fac parte din galeria Stelei la meciul k Ceahlaul ... va rog astept raspuns !!!

b0ggy_701.08.2009 09:17
Vreau sa iau legatura k seful galeriei care vine la Piatra Neamts sau k o persoana importanta din galerie ... Vreau sa fac parte din galeria Stelei la meciul k Ceahlaul ... va rog astept raspuns !!!

Tziganasu unde ai bilet?ca si eu am vrut la galerie si cica nu s-au pus in vanzare bilete pt oaspeti :| eu am luat bilet la tribuna dar incerc si la galerie

Andrei-Cristian01.08.2009 09:25

Galeria o sa o constituie intregul stadion :bananadance:

Pariez :naughty:

0-2 :thumbup:

 

:steag_cruce_invers:

Tziganasu01.08.2009 09:28

Nu am bilet :| Nu am mai gasit ... ce sa fac ? :(

 

 

Andrei-Cristian01.08.2009 09:29
Nu am bilet :| Nu am mai gasit ... ce sa fac ? :(

Vii cu carnetul de note si ai intrare libera .

Cel putin asa scrie pe site'ul " CIAHLAULUI"

Tziganasu01.08.2009 09:39

Am citit si eu ... akom sa vad dak este si adevarata faza ... dar eu voiam in galerie la Steaua :(

 

 

Ronnie01.08.2009 09:40

Tatarusanu - Golanski, Goian, Baciu, P.Marin - Nicolita, Onicas, Ionescu/Toja, Grzelak- Stancu, Kapetanos/Surdu.

 

Probabil acesta va fi primul 11 maine seara.

ady_ultras01.08.2009 09:44
ady nu mergi in deplasare??

nu pot cocos, luni la 7 sunt la servici :(

Tziganasu01.08.2009 09:48

Ma vreau sa iau legatura cu cineva din galeria Stelei care vine la Piatra Neamts !!! Va rog...

Alinut.01.08.2009 09:50

si de ce scrii cu ts piatra neamt ? asa e la moda acum ? ah sper sa joace surdu si....le dam scor frumos ^^

Andrei-Cristian01.08.2009 09:53
Ma vreau sa iau legatura cu cineva din galeria Stelei care vine la Piatra Neamts !!! Va rog...

 

Cred ca ar trebui sa te calmezi .. ai mai postat .. o sa vada cineva daca te poate ajuta :rolleyes:

ady_ultras01.08.2009 09:53

Care este pronosticul dvs. pentru meciul FC Ceahlaul - Steaua?

 

 

Raspuns Nr. voturi

2

84 43,75%

1

67 34,90%

X

41 21,35%

Total voturi

 

192

 

ce oameni pesimisti sunt moldovenii astia

 

ps. sondajul este pe pagina lor

SuperstaR1801.08.2009 10:08

Observ pe "Siteurile sportive" ca Ceahlaul ar juca un 4-1-4-1 sau 4-1-3-1-1 (WTF??? ). Oricum, asta e varianta oficiala. In teren vor fi probabil portarul, 9 fundasi si un baiat pe la centrul terenului doar asa ca sa nu ii lase pe Goian si Baciu sa urce prea mult. Acum vom vedea de fapt ce inseamna sa joci cu adevarat. Ujpest si Motherwell au incercat sa joace fotbal cu noi , dar s-au fript. Echipele din Romania de la locul 5 in jos baga autobaza in poarta cand joaca cu Steaua. Daca ar fi fost Lacatus inca antrenor, probabil meciul ar fi fost asa : maxim 40 de minute (cu indulgenta) cu mingea in joc, atacuri neputincioase, pase intre Lovin si celalalt mijlocas defensiv, joc haotic, jdemii de centrari plouate in careul lor, desi noi nu atacam decat cu maxim 2-3 oameni pe vremea lui Laca, etc.

 

Cu Bergodi macar mai am speranta ca jucam FOTBAL ! Jucatorilor nu le mai este teama sa paseze inainte, ceea ce este super.

Sa vedem

fularsteaua2fular-campionii

stelistu}{01.08.2009 10:10
Galeria o sa o constituie intregul stadion :bananadance:

Pariez :naughty:

0-2 :thumbup:

 

:steag_cruce_invers:

1uLy4Nn01.08.2009 11:04

prefer Ionescu in locul lui Toja dar sa vedem ce o sa fie

«1234569»