FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ceahlaul - Steaua 0-2 (0-0)

«123459»
radusteaua2319.07.2009 19:21

sunt preturile care Gigi visa sa ia pe jucatori :))))

Korado20.07.2009 23:54

care vreti sa veniti la Piatra? UPN va astepata ... cauta-ti la profile la mine id si vb si va explic cum si de unde sa va lauti bielete! anul trecut am fost la primul meci in Ghencea cu Cheahlaul...acuma veniti la Piatra cool!

Special_One25.07.2009 10:37
www.free-TV.go.ro GSP TV , Digi Sport , Antena 1 , Pro TV , Mgm , TV1000 ,HBO ,+ alte posturi TV romanesti + alte evenimente sportive , meciuri amicale ale marelor echipe totul doar aici www.free-TV.go.ro
mihaita1325.07.2009 11:06

3-0 pentru noi ! dupa cum jucam ANUL 2009-2010 CAMPIONII Steaua :X

Robinson Rufay Zapata27.07.2009 18:14

E cineva din Piatra sau cineva care stie daca pot cumpara bilete in peluza suporterilor stelisti direct de la stadionul din Piatra?

Dragoshel28.07.2009 12:28

Gelu Crãcanã, ofiterul de presa al celor de la Cehlaul a declarat: "Din totalul de 12.000 de bilete pe care le-am scos la vânzare s-au vândut aproximativ 9000. Cu siguranțã pânã la ora jocului vor fi vândute toate, iar meciul se va disputa cu casa închisã. Au început sã vinã iubitori ai fotbalului din Suceava, Bacãu sau Harghita"

Robinson Rufay Zapata28.07.2009 13:46

Mai sunt bilete doar la peluze.

D4v1dstelist28.07.2009 15:15

Nu-mi place.Am o presimtire urata.Iar aoi urmeaza alte echipe chiar tari,si daca incepem cu stangul.Totusi venim dupa un meci de Europa League.

Andrei-Cristian28.07.2009 18:21

N-au mai vazut fotbal in viata lor astia X( ?! Am zis ca vad si eu un meci dupa 100 ani al Stelei pe viu da de unde x( doar inca 3000 de bilete.. :wall: :wall:

Vlad Bogdan28.07.2009 19:47

sper sa nu fie un 1-0 chinuit :| ca n-am chef sa incepem cu stangu iarasi

 

MORI OAIE

camy8828.07.2009 20:11

Steaua tre sa castige obligatoriu cu Ceahlau,dar cred k mai important este sa castige cu scotienii. Am incredere in baieti ca o sa faca un meci bun cu Motherwell FC si cu Ceahlau o sa castige cu scor.

:steag_cruce_invers:

Andrei-Cristian29.07.2009 08:27

Care stiti in ce peluza sau in ce sector au rezervat oaspetii ? Cea de la tabela cumva ? :inlove:

Ronnie29.07.2009 19:58

http://www.fcceahlaul.ro/articol/vanzari-i...nte-s-1096.html

 

Jos scrie ca elevii, studentii si pensionarii pot intra gratis la meci. E adevarat?

 

PS: Nu ma lasa sa dau copy/paste la stire.

MoWeed29.07.2009 20:27

Totul vrei pe moca mah :D

Ronnie29.07.2009 20:28

Plec de maine seara cu bicicleta pe jos ca sa nu mai platesc benzina.

MoWeed29.07.2009 20:37

Ai noroc ca nu ma duc eu, daca trebuia sa dai berea? :D

Ronnie29.07.2009 20:43

Ma duceam in peluza/tribuna opusa in care te duceai tu :D

Ronnie30.07.2009 11:59

Meciul va fi condus de Ovidiu Hategan. E clar, e meci de 1,x.

4_ever_steaua30.07.2009 12:52

trebuie sa castigam meciul neaparat.Imi vreau Steaua inapoi,il vreau pe 24...

Virgil30.07.2009 12:57
vreau pe 24...

 

Nu e cam mare? :D

 

1uLy4Nn31.07.2009 09:23

merg si eu pe un 2-1..sper sa invingem

D4v1dstelist31.07.2009 13:51

pentru Ceahlaul?

razvan2831.07.2009 15:34

Va fi rau ca ne va arbitra Hategan.Asta e o panarama in adevaratul sens al cuvantului.Speram insa sa invingem , nu sunt ei mai buni decat Motherwell asa ca...

D4v1dstelist31.07.2009 17:43

Ba da,sunt.Si Gloria Buzau joaca mai bine decat Motherwell.

daniel_1031.07.2009 18:00

4-0 pentru noi :steag_cruce_invers:

«123459»