Steaua va intalni in prima etapa din noul sezon formatia nou-promovata Ceahlaul P. Neamt.
Steaua va intalni in prima etapa din noul sezon formatia nou-promovata Ceahlaul P. Neamt.
pronostic: 4-0 pt noi
Kosovo
Nasol debutul in Kosovo ![]()
un 1-0 sau 2-1 ![]()
Uau!!! Aproape de mine. Sper sa ajung si eu la meci.
cred ca va fi greu meciul cu Ceahlaul , dar Steaua poate sa bata macar cu 1-0
ii spargem pe fraieri este ? 1-0 chinuit , dau la pariu pe un carlsberg la 5 litri
mi-e scarba
zici ca sunt pe dinamoprostia.net ...
Si de ce zici ca esti pe dinam0prostia?
Argumenteaza-ti ideea...
uitate ce e scris mai sus frate... macar 1-0 .. ironii dastea care nu-si au locul aici .. eu stiu ca atunci cand e rau echipei tre sa ii fii alaturi si sa incercam cu totii sa inlaturam ciobanul asta care ne trage in jos .. dar unii decat sa se chinuie si sa incerce sa faca ceva ce zice hai da`o in plm de echipa hai sa facem ironii...daca avem noroc ne da doar 3 goluri
nu imi plac frate genurile astea de oameni ... mai vezi prin peluza d-aia de ia echipa in pl de la maimuta la robot zici ca e la alt meci ...
Pai omul poate chiar crede ca vom castigfa cu 1-0 chinuit si nu ai putut tu sa ii apreciezi gluma.
las-o balta, sunt eu prost
@fredy
Pai de ce nu iti faci propriul forum si iti alegi singur membrii? Sunt sigur ca vei gasi doar genul de postari care le vrei tu.
uitate ce e scris mai sus frate... macar 1-0 .. ironii dastea care nu-si au locul aici .. eu stiu ca atunci cand e rau echipei tre sa ii fii alaturi si sa incercam cu totii sa inlaturam ciobanul asta care ne trage in jos .. dar unii decat sa se chinuie si sa incerce sa faca ceva ce zice hai da`o in plm de echipa hai sa facem ironii...daca avem noroc ne da doar 3 golurinu imi plac frate genurile astea de oameni ... mai vezi prin peluza d-aia de ia echipa in pl de la maimuta la robot zici ca e la alt meci ...
Ce te face sa crezi ca Steaua este capabila sa invinga la un scor mare? Jocul de anul trecut cu care n-am fost in stare sa batem pe Otopeni, Farul sau Buzau? Sau niste amicale irelevante?
Poate omul este realist...
MoWeed apreciez ca stii sa vb
pana la urma Steaua este Steaua si este cea mai titrata echipa din Romania. Asta ma face sa cred ca Steaua va invinge Ceahlaul la un scor peste 2-0 si ujpest la fel !
si daca nu amintesteti de cantecele la bine si la rau etc
se pare ca uni sunt doar la bine...la rau o da in ironii si in aluzii
Pai ce ironie ma?daca omul nu crede ca Steaua nu poate mai mult..e ironie?
Una e sa-ti incurajezi echipa, alta este sa fii realist. Nu cred ca oamenii care scriu aici ca luam bataie cu 1-0 o sa mearga si pe stadion sa strige asta in gura mare sau sa ia jucatorii la misto. Forumul asta este un loc in care fiecare din noi poate sa-si exprime parerile; unii au fost atat de dezamagiti de jocul de anul trecut incat pur si simplu nu se asteapta sa facem mai multe.
Plus ca, daca nu ma insel, ultimele 2 deplasari la Piatra-Neamt au fost niste remize albe. Ca nou promovata, Ceahlaul probabil se va apara aglomerat. Si stii ce probleme am avut noi in ultimele sezoane cu echipe care se apara...
Ma rog, sper sa ai tu dreptate si sa bata Steaua la un scor mare(mai ales ca detest blatistii de la Ceahlaul), dar nu cred ca baietii sunt in stare. Si spun asta fara nici o urma de ironie...
Echipa tanara.. majoritatea jucatorilor sunt la prima aparitie in Liga 1.
Nu va mai certati ca o sa castigam cu 2-0.
Liniste in sala!
uitate ce e scris mai sus frate... macar 1-0 .. ironii dastea care nu-si au locul aici .. eu stiu ca atunci cand e rau echipei tre sa ii fii alaturi si sa incercam cu totii sa inlaturam ciobanul asta care ne trage in jos .. dar unii decat sa se chinuie si sa incerce sa faca ceva ce zice hai da`o in plm de echipa hai sa facem ironii...daca avem noroc ne da doar 3 golurinu imi plac frate genurile astea de oameni ... mai vezi prin peluza d-aia de ia echipa in pl de la maimuta la robot zici ca e la alt meci ...
fredy , din asta sa inteleg ca te-a deranjat comentul meu .
eu am spus doar parerea mea , vad ca tu ai alta , nu asta e problema .
dar nu stiu de ce esti tu asa sigur ca Steaua o sa castige detasat meciul cu moldovenii . O fi venit Ceahlaul din Liga 2 , dar nu sunt chiar asa de slabi . In fine , mi-ar parea bine sa ma insel eu si sa bata Steaua cu un scor de la 2-0 in sus , dar nu prea vad asa ceva . Acum depinde si de primul 11 , si de noile achizitii , cum or sa joace , si mai ales cum o sa se inteleaga pe teren , daca or sa joace ca o echipa or sa bata sigur , daca sunt individualisti , vai de mama lor , ca noi n-avem Cristiano Ronaldo sau Mesi in Romania , ca sa ia mingea , sa dribleze 4-5 jucatori si sa dea gol , noi avem Kapetanos , Ochi Rosii si un Stancu .
Si eu sunt Stelist si as vrea sa bata ![]()
@ alexys,
e vorba de postul meu,nu al tau, cred ..
infine,eu mi-am spus parerea si batem cu 1-0,cine nu e de acord si e sigur pe el k Steaua da mai mult de 1 gol cu Ceahlaul sa accepte pariul pe un butoi d calsberg, e vara, cald, o bere merge nu ?
hai ady...dam pe 5 beri la jumate ?
berea se da la piatra neamt?
Unde pot sa vad si eu programul competitional din sezonul care vine?