FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ceahlaul - Steaua 0-2 (0-0)

«1239»
Ronnie06.07.2009 08:45

Steaua va intalni in prima etapa din noul sezon formatia nou-promovata Ceahlaul P. Neamt.

bijoux_bz06.07.2009 09:26

pronostic: 4-0 pt noi

f234567k06.07.2009 09:43

Kosovo

dangeor06.07.2009 09:44

Nasol debutul in Kosovo :(

daniel_1006.07.2009 09:54

un 1-0 sau 2-1 :)

Robinson Rufay Zapata06.07.2009 10:08

Uau!!! Aproape de mine. Sper sa ajung si eu la meci.

AlleXyS08.07.2009 05:53

cred ca va fi greu meciul cu Ceahlaul , dar Steaua poate sa bata macar cu 1-0

ady_ultras08.07.2009 08:35

ii spargem pe fraieri este ? 1-0 chinuit , dau la pariu pe un carlsberg la 5 litri

fredysteaua08.07.2009 08:44

mi-e scarba

zici ca sunt pe dinamoprostia.net ...

MoWeed08.07.2009 08:48

Si de ce zici ca esti pe dinam0prostia?

Argumenteaza-ti ideea...

fredysteaua08.07.2009 09:00

uitate ce e scris mai sus frate... macar 1-0 .. ironii dastea care nu-si au locul aici .. eu stiu ca atunci cand e rau echipei tre sa ii fii alaturi si sa incercam cu totii sa inlaturam ciobanul asta care ne trage in jos .. dar unii decat sa se chinuie si sa incerce sa faca ceva ce zice hai da`o in plm de echipa hai sa facem ironii...daca avem noroc ne da doar 3 goluri

nu imi plac frate genurile astea de oameni ... mai vezi prin peluza d-aia de ia echipa in pl de la maimuta la robot zici ca e la alt meci ...

Maye08.07.2009 09:06

Pai omul poate chiar crede ca vom castigfa cu 1-0 chinuit si nu ai putut tu sa ii apreciezi gluma.

fredysteaua08.07.2009 09:08

las-o balta, sunt eu prost

Ronnie08.07.2009 09:36

@fredy

 

Pai de ce nu iti faci propriul forum si iti alegi singur membrii? Sunt sigur ca vei gasi doar genul de postari care le vrei tu.

MoWeed08.07.2009 11:50
uitate ce e scris mai sus frate... macar 1-0 .. ironii dastea care nu-si au locul aici .. eu stiu ca atunci cand e rau echipei tre sa ii fii alaturi si sa incercam cu totii sa inlaturam ciobanul asta care ne trage in jos .. dar unii decat sa se chinuie si sa incerce sa faca ceva ce zice hai da`o in plm de echipa hai sa facem ironii...daca avem noroc ne da doar 3 goluri

nu imi plac frate genurile astea de oameni ... mai vezi prin peluza d-aia de ia echipa in pl de la maimuta la robot zici ca e la alt meci ...

Ce te face sa crezi ca Steaua este capabila sa invinga la un scor mare? Jocul de anul trecut cu care n-am fost in stare sa batem pe Otopeni, Farul sau Buzau? Sau niste amicale irelevante?

Poate omul este realist...

fredysteaua08.07.2009 11:58

MoWeed apreciez ca stii sa vb

pana la urma Steaua este Steaua si este cea mai titrata echipa din Romania. Asta ma face sa cred ca Steaua va invinge Ceahlaul la un scor peste 2-0 si ujpest la fel !

si daca nu amintesteti de cantecele la bine si la rau etc ;) se pare ca uni sunt doar la bine...la rau o da in ironii si in aluzii

Maye08.07.2009 12:12

Pai ce ironie ma?daca omul nu crede ca Steaua nu poate mai mult..e ironie?

MoWeed08.07.2009 12:15

Una e sa-ti incurajezi echipa, alta este sa fii realist. Nu cred ca oamenii care scriu aici ca luam bataie cu 1-0 o sa mearga si pe stadion sa strige asta in gura mare sau sa ia jucatorii la misto. Forumul asta este un loc in care fiecare din noi poate sa-si exprime parerile; unii au fost atat de dezamagiti de jocul de anul trecut incat pur si simplu nu se asteapta sa facem mai multe.

 

Plus ca, daca nu ma insel, ultimele 2 deplasari la Piatra-Neamt au fost niste remize albe. Ca nou promovata, Ceahlaul probabil se va apara aglomerat. Si stii ce probleme am avut noi in ultimele sezoane cu echipe care se apara...

 

Ma rog, sper sa ai tu dreptate si sa bata Steaua la un scor mare(mai ales ca detest blatistii de la Ceahlaul), dar nu cred ca baietii sunt in stare. Si spun asta fara nici o urma de ironie...

Dany's08.07.2009 13:42

Echipa tanara.. majoritatea jucatorilor sunt la prima aparitie in Liga 1.

Daniel-Ionut08.07.2009 16:27

Nu va mai certati ca o sa castigam cu 2-0.

:judge: Liniste in sala!

AlleXyS08.07.2009 18:07
uitate ce e scris mai sus frate... macar 1-0 .. ironii dastea care nu-si au locul aici .. eu stiu ca atunci cand e rau echipei tre sa ii fii alaturi si sa incercam cu totii sa inlaturam ciobanul asta care ne trage in jos .. dar unii decat sa se chinuie si sa incerce sa faca ceva ce zice hai da`o in plm de echipa hai sa facem ironii...daca avem noroc ne da doar 3 goluri

nu imi plac frate genurile astea de oameni ... mai vezi prin peluza d-aia de ia echipa in pl de la maimuta la robot zici ca e la alt meci ...

 

fredy , din asta sa inteleg ca te-a deranjat comentul meu .

eu am spus doar parerea mea , vad ca tu ai alta , nu asta e problema .

 

dar nu stiu de ce esti tu asa sigur ca Steaua o sa castige detasat meciul cu moldovenii . O fi venit Ceahlaul din Liga 2 , dar nu sunt chiar asa de slabi . In fine , mi-ar parea bine sa ma insel eu si sa bata Steaua cu un scor de la 2-0 in sus , dar nu prea vad asa ceva . Acum depinde si de primul 11 , si de noile achizitii , cum or sa joace , si mai ales cum o sa se inteleaga pe teren , daca or sa joace ca o echipa or sa bata sigur , daca sunt individualisti , vai de mama lor , ca noi n-avem Cristiano Ronaldo sau Mesi in Romania , ca sa ia mingea , sa dribleze 4-5 jucatori si sa dea gol , noi avem Kapetanos , Ochi Rosii si un Stancu .

Si eu sunt Stelist si as vrea sa bata :P

ady_ultras09.07.2009 07:10

@ alexys,

e vorba de postul meu,nu al tau, cred ..

infine,eu mi-am spus parerea si batem cu 1-0,cine nu e de acord si e sigur pe el k Steaua da mai mult de 1 gol cu Ceahlaul sa accepte pariul pe un butoi d calsberg, e vara, cald, o bere merge nu ?

fredysteaua09.07.2009 07:20

hai ady...dam pe 5 beri la jumate ?

f234567k09.07.2009 07:35

berea se da la piatra neamt?

D4v1dstelist09.07.2009 11:29

Unde pot sa vad si eu programul competitional din sezonul care vine?

«1239»