Meci mai greu decãt mã așteptam dar rezolvat cu bine și asta e important bravo bãieți așa mai departe.
Meci mai greu decãt mã așteptam dar rezolvat cu bine și asta e important bravo bãieți așa mai departe.
Si cum facem, il intrebam pe Bergodi?![]()
nu
te uiti simplu la meciul cu ungurii de acasa si vezi titularii
nu e asa greu ![]()
Atacantii au fost Surdu si Kape, simplu
Cum zicea Banciu,adevaratul test pentru Bergodi e meciul cu CFR.Restul au fost amicale.
inca nu-mi vine sa cred ca toja a lovit mingea cu dreptul. cred ca ar fi avut cota 100 sa dea gol cu dreptul. e o minune.
Si cine a pariat pe asa ceva a scos banuti.
hahaha Lari, Surdu a centrat cu capul in pamant, nu s-a uitat unde da. Dupa mine meritul ii revine 100% grecului care a dovedit inca o data ca e excelent la capitolul plasament. Centrarea a fost la plezneala iar pe Ionescu nu ai cum sa-l compari cu Nicolita. Niciodata.
Am spus si mai sus ca eu am puternica senzatie ca Surdu a stiut unde sa trimita mingea, nu stiu daca l-a vazut sau nu pe Pantelis, nu putem decat sa vorbim discutii.
Iar Nicolita s-a vazut mult mai mult decat Ionescu in meciul de aseara. Nu fac o comparatie intre ei DECAT LA MECIUL DE ASEARA.
In afara de pasa catre Surdu, care a precedat golul nostru, ce a mai facut "fii-tu" (
) pe teren? Si a jucat toata repriza...
Iar Nicolita s-a vazut mult mai mult decat Ionescu in meciul de aseara. Nu fac o comparatie intre ei DECAT LA MECIUL DE ASEARA.
era imposibil sa nu-l vezi pe Banel din 2 motive:
1. culoarea
2. de fiecare data cand se termina prost o faza de atac, te uitai cine a dat ultimu in minge...
La ce plictisitoare a fost prima repriza incepeam sa filozofez...Oare cel care a proiectat kitul Stelei era fan Spider-Man?