FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ceahlaul - Steaua 0-2 (0-0)

«1456789»
BNQ02.08.2009 18:40
daca nu era Goian....

 

Era sã-l vedem pe Zapata :))

 

Gata cu glumele, trezirea în repriza a 2-a.

Fan FC Steaua02.08.2009 18:45

Se pare ca intra ionescu si prostu de toja ramane pe stanga in locul lui grzelak ... e clar ca si-a bagat ciobanu coada....

D4v1dstelist02.08.2009 18:46

De cate ori am zis ca va fi un meci chinuit?

rLz02.08.2009 19:08

ba tiganu strica toate fazeleeeeeeee nu se poate doamneeeeeeee dal afara omoaral fai ceva ca nu se mai poate cu ala pe teren

MALDINI02.08.2009 19:19

Kapetanosssssssssssssssssssssssss

gio_stgloria02.08.2009 19:21

PANTELISSSSSSSSSSS ca de obicei , acelasi baiat finutz. :steag_cruce_invers:

zamainmenu02.08.2009 19:26

Bravo Kapetanos! De mult timp n-am mai avut asa un atacant de careu, oportunist si eficace. Si, de asemenea, determinat, concentrat 100% - un profesionist.

MALDINI02.08.2009 19:31

Ala de zicea de Toja ca e varza.."IOTE" :D

Alex88pl02.08.2009 19:31

GOOOL..

BNQ02.08.2009 19:33
Ala de zicea de Toja ca e varza.."IOTE" :D

 

Timpul ne corecteazã pe toți :) Am simțit eu cã trebuie sã-l contrazic pe Fan FC Steaua :)

gio_stgloria02.08.2009 19:34
daca nu era Goian....

CORECT !

Fan FC Steaua02.08.2009 19:35

Ce-i asa bun daca a dat un gol norocos? a tras cu dreptul, probabil nici el nu se astepta...daca va uitati la reluare cu incetinitorul, veti vedea cum tine piciorul drept si cum arata piciorul drept dupa ce da in minge.... nici el nu se astepta.... dar varza tot ramane toja asta ... a stricat mai multe faze decat Nicolita in acest meci,..si in multe altele

 

Cei mai slabi jucatori in acest meci:

 

1. Banel

2. Toja

2. Onicas

MALDINI02.08.2009 19:38
Ce-i asa bun daca a dat un gol norocos? a tras cu dreptul, probabil nici el nu se astepta...daca va uitati la reluare cu incetinitorul, veti vedea cum tine piciorul drept si cum arata piciorul drept dupa ce da in minge.... nici el nu se astepta.... dar varza tot ramane toja asta ... a stricat mai multe faze decat Nicolita in acest meci,..si in multe altele

 

Cei mai slabi jucatori in acest meci:

 

1. Banel

2. Toja

2. Onicas

 

Cum tine , cum nu tine , a bagat-o in poarta ?? Ce mai conteaza?

rLz02.08.2009 19:38

aceasta victorie este doar o iluzie! am dat doua goluri foarte norocoase!

nu va faceti sperante ca neam schimbat in bine! greul abia incepe...

gio_stgloria02.08.2009 19:40

Macar batem , tot e bine , nu va mai vaicarati atat.

Grenada02.08.2009 19:40
aceasta victorie este doar o iluzie! am dat doua goluri foarte norocoase!

nu va faceti sperante ca neam schimbat in bine! greul abia incepe...

Cineva sa arunce cu pietre in Banel si tatarusanu , imi pica organele cand ii vad la mingie.

Asa ceva nu am vazut de cand si-a luat bataie dinamu de la foresta...

mircea_1002.08.2009 19:40
Cei mai slabi jucatori in acest meci:

 

1. Banel

2. Toja

2. Onicas

 

exagerezi rau de tot

rLz02.08.2009 19:41
Cineva sa arunce cu pietre in Banel si tatarusanu , imi pica organele cand ii vad la mingie.

Asa ceva nu am vazut de cand si-a luat bataie dinamu de la foresta...

cum vedeam mingia la Baciu... imi statea inima , dar cand am vazut pasa la portar a lui Baciu deja am avut preinfarct!

romgeo02.08.2009 19:44

Slabut meci :s

Grenada02.08.2009 19:44
cum vedeam mingia la Baciu... imi statea inima , dar cand am vazut pasa la portar a lui Baciu deja am avut preinfarct!

Daca vom juca la fel de infect acasa cu shefere ne luam pe putin 5 boabe , sper ca o sa i se redea sansa de a apara lui zapata , este cu 3 clase peste tatarusanu. Baciu este umplutura, ninu este mult mai bun si defensiv si ofensiv .toja inafara de gol nu a facut absolut nimic .

Pe Surdu cand am vazut ca nu suteaza am spart telecomanda noroc cu Kapetanos ca turbam..

Lari02.08.2009 19:45
Cei mai slabi jucatori in acest meci:

 

1. Banel

2. Toja

2. Onicas

 

"Maestre", ia zi, ti-a placut cum a jucat Andrei Ionescu? Dar Stancu? De Pawel ce spui?

 

Da, Banel a jucat penibil.

 

Toja a si gresit destule mingi, a si recuperat, a si pasat a si jucat destule mingi FOARTE BINE.

 

Tu faci parte din cetatenii aia imbecili care injura un jucator, oricat ar fi de tanar/neintegrat, adica fix categoriile din care face parte Onicas. Lasa-l sa creasca, omul are un potential urias.

 

Marius02.08.2009 19:46

Ionescu a fost omul meciului, ce s-o mai dam cotita :D

iNsTiGaToR02.08.2009 19:47

Daca la sutul lu Ochirosii mingea intra in poarta...era golu etapei...

Cel putin am batut..cu 2-0..mai bun decat nimic

Wizzey02.08.2009 19:49

Va cam plangeti degeaba , meciul a fost unul destul de bun , ganditi-va si voi Steaua vine dupa un meci greu .. sa va multumiti cu 2-0 si ca am luat cele 3 puncte ;) , aste conteaza .

rLz02.08.2009 19:52
Va cam plangeti degeaba , meciul a fost unul destul de bun , ganditi-va si voi Steaua vine dupa un meci greu .. sa va multumiti cu 2-0 si ca am luat cele 3 puncte ;) , aste conteaza .

scuza`ma ca`ti zic dar ai o mentalitate de sclav!

«1456789»