FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«1789101130»
Maye30.09.2009 20:40

Ce surpriza frate?

Aia is praf praf praf , pulbere fina!

Astristul30.09.2009 21:06

Sunt de acord cu Maye. Nu e nicio surpriza. Sezonul asta nu va fi prea "infloritor" pentru Milan. Au facut greseli grave vara asta si in sezoanele precedente. O sa-i coste lucrul asta pe viitor. Astazi a fost doar un episod. Serialul va continua ....

Maye30.09.2009 21:12

Milan va termina sub 10 in Serie A si pe 4 in grupa asta.

MoWeed30.09.2009 21:18

Nu cred ca vor termina asa de rau in Serie A

Maye01.10.2009 08:20
Nu cred ca vor termina asa de rau in Serie A

O sa te convingi in mai.

andrei_ionete01.10.2009 09:54
Azi OM ne va face o mare bucurie!

Ce a facut OM? :oops:

Maye01.10.2009 10:03

A pierdut .

Robinson Rufay Zapata20.10.2009 20:48

Unirea Urziceni singura echipa de fotbal din Romania

andrei_ionete20.10.2009 20:49

Jos palaria pentru Unirea Urziceni!!! steagro Si surpriza surprizelor... marea echipa a Barcelonei pierde cu 1-2 in fata ce lor de la RUBIN KAZAN :oops:

Astristul20.10.2009 21:08
Unirea Urziceni singura echipa de fotbal din Romania

 

 

Nu pot sa te contrazic! :D

Jos palaria pentru ce au reusit in seara asta. Le doresc bafta si sa reuseasca sa se califice in primavara UEL sau (de ce nu?) UCL! :)

 

PS: Oare se va umple Ghencea la returul cu Rangers? :rolleyes:

Robinson Rufay Zapata20.10.2009 21:10
Nu pot sa te contrazic! :D

Jos palaria pentru ce au reusit in seara asta. Le doresc bafta si sa reuseasca sa se califice in primavara UEL sau (de ce nu?) UCL! :)

 

PS: Oare se va umple Ghencea la returul cu Rangers? :rolleyes:

 

 

Chiar as vrea sa merg si eu. Daca gasesc pe cineva care sa vina cu mine , voi merge cu siguranta. Merita!!!

vlad21.10.2009 05:02
Jos palaria pentru Unirea Urziceni!!! steagro Si surpriza surprizelor... marea echipa a Barcelonei pierde cu 1-2 in fata ce lor de la RUBIN KAZAN :oops:

 

 

Detinatoarea trofeului,inainte de marea echipa,.... inca detinatoarea... .

Macar asteptai jocul lui Real de astazi si dupa aia te aruncai inainte.

Am voie sa scriu aici despre asta ?

predatorpulse721.10.2009 06:24

"Bai hahalerelor ce laudati ma atat Urziceanca? Au dat 4 goluri in scotia. Si ce? Au fost 3 autogoluri,a fost D-zeu cu ei. Sa zica mersi ca le-am dat Ghencea si sa tina minte ca ei joaca in CL doar datorita mie,eu am adus competitia asta in Romania. Nu visau romanii Real Madrid,Lyon,Sevilla in Ghencea daca nu le aduceam ioooooo,Jiji Becali."

 

Cam asa o sa sune declaratia sceleratului previzibil. Cum bine zicea cineva mai sus Unirea Urziceni e singura echipa de fotbal din Romania si este ceea ce putea fi Steaua condusa de profesionisti. Unirea are antrenor,conducere(vb de MM nu de bucsaru) si liniste. Steaua a ajuns cu MM in frunte pana in semifinalele UEFA si a reusit un 1-4 extraordinar la Kiev. Trei ani mai tarziu Kiev face egal cu inter iar noi cu sheriff tiraspol. Cam asta e diferenta intre un management bun si un management deloc.

 

Imaginati-va organizarea de la Urziceni la Steaua + un public fanatic. Zgomotul de fond numit Jiji Becali era si inainte dar mai era si performanta,care se datoreaza in primul rand lui Stoica si antrenorilor adusi de el. Atunci Jiji baga bani dar Stoica facea ceva cu ei. Acum Jiji baga mai putini bani iar atarnatorii de pe langa el ii dau pe ciurucuri ca sa nu mai zic ca sunt niste incompetenti si la chestii ce tin de organizare,ultima parte cu lasarea pensionarilor pe afara fiind bomboana de pe coliva.

 

Ok,vb la modul realist Unirea a avut si noroc avand cel putin 2 autogoluri dar ca organizare au fost extraordinari. Portarul lor de 35 de ani a aparat penalti si i-a bagat inapoi in joc si Unirea a avut tupeu in a 2-a repriza. Daca este sa ma intrebati Rangers este o echipa sub-mediocra,cel putin daca o comparam cu Kiev sau Roma,dar victoria Urziceniului e meritata. Nu pot sa nu observ cum Unirea,o echipa facuta cu cateva milioane,are jucatori care gresesc rar preluari,stiu sa se demarce,au si oameni care stiu sa suteze si sa bata lovituri libere si majoritatea jucatorilor de acolo sunt niste baneli Nicolita insa doar la partea cu efortul nu la inabilitatea tehnica. Nu este vreo Barcelona urziceniul insa este cel mai apropiat lucru de o echipa de fotbal pe care o avem in Romania. Asta e clar.

 

Chiar daca au beneficiat de cea mai usoara grupa din toate echipele romanesti participante in CL,eu zic ca Unirea merita sa se califice. Au avut o repriza buna la sevilla(prima),au jucat decent cu stuttgart si au batut la rangers. Momentan au 4 pc,cat a avut chefere anul trecut si sunt la 1 pc de "recordul" de 5 pc detinut de Steaua.

 

Bravo lor. N-au pacalit fotbalul.

Daniel-Ionut21.10.2009 09:32

barcealona - Rubin Kazan 1-2 :blush:

Maye21.10.2009 10:30

A avut un ghinion teribil Barca.

Daniel-Ionut21.10.2009 12:23
A avut un ghinion teribil Barca.

 

Mda... :whistle:

andrei_ionete21.10.2009 17:26
Detinatoarea trofeului,inainte de marea echipa,.... inca detinatoarea... .

Macar asteptai jocul lui Real de astazi si dupa aia te aruncai inainte.

Am voie sa scriu aici despre asta ?

Pentru ce sa astept meciul Realului? Real , daca va pierde, va pierde in fata lui AC Milan, un nume in fotbalul mondial... nu in fata unor "no name".

DelPiero1021.10.2009 19:07
Mda... :whistle:

Of,asta nu-mi place,ca dupa o infrangere a Barcei,apar fanii Realului ca prostii(scuzati,ciupercile) dupa ploaie... :(

Maye21.10.2009 19:38
Mda... :whistle:

Ai vazut meciul?

MoWeed21.10.2009 21:05
Mda... :whistle:

Ha ha ha

 

Halal Madrid, v-a batut un Milan in cea mai proasta forma din ultimii 10 ani

red&blue_boy21.10.2009 21:15

Bine Milan!!! A jucat mai bine ca in alte meciuri,dar nici Real n-a jucat mare lucru,degeaba au dat o gramada de bani,nu sunt inca o echipa.

Maye21.10.2009 22:04

Felicitari galacticilor.

MIREL6RADOI21.10.2009 22:18

Los galacticos?No!!!Los pateticos! :thumbup:

Daniel-Ionut22.10.2009 03:55

Daca si cand iei bataie de la AC Milan esti patetic... :ce_oameni:

Ce sa mai zici de Rubin Kazan...? :blink:

 

Inca o data... :ce_oameni::ce_oameni::ce_oameni:

vlad22.10.2009 04:32
Pentru ce sa astept meciul Realului? Real , daca va pierde, va pierde in fata lui AC Milan, un nume in fotbalul mondial... nu in fata unor "no name".

 

Gata,ati si gasit scuze.

Ti-am zis sa nu te grabesti...ti-am zis sa nu te grabesti.

Nu trebuie sa pui la suflet ,dupa aia o sa ai probleme cu tensiunea.

 

 

 

Cunosc fanii Realului.Sunt fanatici si la meciul dintre Real si Steaua cu siguranta au tinut cu Real. Facem pariu?

«1789101130»