FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«18910111230»
Maye22.10.2009 07:45
Daca si cand iei bataie de la AC Milan esti patetic... :ce_oameni:

Ce sa mai zici de Rubin Kazan...? :blink:

 

Inca o data... :ce_oameni::ce_oameni::ce_oameni:

Uita-te la forma lui Milan si uita-te la cati bani ati bagat in echipa si tot v-au batut Sevilla .

Daniel-Ionut22.10.2009 09:34

E Milan frate... sau n'ai auzit de AC Milan!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cursing:

Nu Rubinii din Kazan

MoWeed22.10.2009 10:35

Uite-te la rezultatele Milanului in acest sezon. Atat in campionat, unde abia daca o sa prinda Europa League, cat si in CL unde au luat bataie acasa de la Zurich

red&blue_boy22.10.2009 11:41
Uite-te la rezultatele Milanului in acest sezon. Atat in campionat, unde abia daca o sa prinda Europa League, cat si in CL unde au luat bataie acasa de la Zurich

 

Dar cu toate astea,Milan a fost aseara peste Real,cel putin in repriza a doua,a meritat victoria.La Real nu se vad cele peste 200 milioane de euro din transferuri si nici Pellegrini nu prea e de antrenor la asa o echipa.

Daniel-Ionut22.10.2009 12:23
Uite-te la rezultatele Milanului in acest sezon. Atat in campionat, unde abia daca o sa prinda Europa League, cat si in CL unde au luat bataie acasa de la Zurich

 

Stai calm ca o sa'si revina Milanul... zici ca mai sunt 7 etape din camp si nu prinde cupele europene... e la 7 puncte de INTER (care oricum v'a lua campionatul), da zic asa ca fapt divers :P

Vlad Bogdan22.10.2009 14:38

Chelsea 4-0 Atletico :shifty:

 

cine are 3 victorii in 3 meciuri , niciun gol primit? :punk:

Astristul22.10.2009 15:41

Nu-i am eu la inima, dar sincer, din ce am vazut pana acum, Chelsea practica cel mai frumos fotbal din UCL! ;)

Maye03.11.2009 21:26

United ataca si cu stewardzii.

red&blue_boy03.11.2009 22:32
United ataca si cu stewardzii.

 

 

Si au facut pana la urma egal acasa cu Tska Moscova,3-3 ! Milan - Real 1-1,cam echitabil,dupa un meci destul de bun.Si surpriza destul de mare,Bordeaux 2-0 la Bayern !!! Bine Bordeaux !!!

Maye03.11.2009 22:33

United a mai avut cateva bare , daca nu m-au inselat pe mine ochii mei ce sclipeau.

red&blue_boy03.11.2009 22:40
United a mai avut cateva bare , daca nu m-au inselat pe mine ochii mei ce sclipeau.

 

 

Se poate,dar e totusi un rezultat bun pentru United,dupa ce au fost condusi parca si cu 3-1.E o semisurpriza.Pentru mine,cea mai mare surpriza si in acelasi timp bucurie,e victoria lui Bordeaux la Bayern !

MoWeed03.11.2009 22:45
United a mai avut cateva bare , daca nu m-au inselat pe mine ochii mei ce sclipeau.

Si uite cum am pierdut la pariuri pe meciul pe care eram cel mai sigur.

Maye03.11.2009 23:20
Si uite cum am pierdut la pariuri pe meciul pe care eram cel mai sigur.

Pai daca nu intrebi si tu neamurile lui Fergi.

KERATOCONUS04.11.2009 19:27

Rubin Kazan - FC Barcelona 0 - 0  :mellow:

Ronnie04.11.2009 20:36

Si la pauza Kiew 1-0 Inter. Daca se califica Kiewul si Rubin din grupa asta ma urc pe bloc si rad doua saptamani.

Maye04.11.2009 20:59

Cred ca ar fi surpriza secolului.

KERATOCONUS04.11.2009 22:04

Fiorentina - Debrecen 5 - 2

 

Lyon - Liverpool 1 - 1

 

Rubin Kazan - Barcelona 0 - 0

 

Dynamo Kyiv - Inter Milan 1 - 2

 

Sevilla - Stuttgart 1 - 1

 

Unirea Urziceni - Rangers 1 - 1

 

Arsenal - AZ Alkmaar 4 - 1

 

Standard Liege - Olympiakos Piraeus 2 - 0

 

 

 

 

 

 

red&blue_boy04.11.2009 22:31

Liverpool e out ! Pacat.Urziceni au scos un rezultat bun,au sanse cel putin la locul 3.De-ar fi batut Sevilla pe Stuttgart....Pana la urma au sa se califice si Barcelona si Inter.Naspa...Au sa ajunga ceva echipe tari in UEFA,Liverpool,Atletico,poate Bayern,Marseille....

f234567k05.11.2009 00:55

Hahahaha... echipa care stie sa joace doar in sistem eliminatoriu e out. Mereu s-au calificat chinuit din grupe iar acum li s-a infundat..

 

Ronnie05.11.2009 12:26

Liverpool nu e echipa aia care a batut cu 2-0 pe Manchester United acum o saptamana? Si cand am spus ca autobaza lor + arbitru nu este o tactica de viitor... :wall:

MoWeed05.11.2009 12:30

Iar te oftici mah?

Ronnie05.11.2009 12:34

Ca e eliminata Liverpool? Da :(

MoWeed05.11.2009 12:35

Mai bine uite-te la aia ai tai, ca mi-au stricat biletul la pariuri. Si era cam singurul meci de care eram sigur ca iese...

Ronnie05.11.2009 12:38

Stiau ca un moldovean din Brasov au pariat pe ei si d-aia.

MoWeed05.11.2009 12:55
Stiau ca un moldovean din Brasov au pariat pe ei si d-aia.

Se pare ca acolo la Bacau nu va explica in scoala cum e cu singularul si pluralul. Sau ai chiulit de la ora aia? :D

«18910111230»