Ai vazut cea mai mare echipa din lume, care a castigat cu 5-2 fara ca calce acceleratia la maxim contra unei echipa mediocre...
Sa vad cea mai titrata echipa din lumea cum joaca fotbal amical cu niste novici.Mai eu sunt cu United dar aseara United era a3a preferinta a mea din meciurile care ar fi trebuit date in locul meciul Zurich-Real.
Stiu insa ca a fost vorba numai si numai de rating , asa ca sa vada tot taranu` ce echipa si-a tras Realul si pentru ca Realul este o echipa foarte populara in Romania.Asta e un alt motiv pentru care o detest si mai mult.
