FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«167891030»
Maye16.09.2009 18:57
Ai vazut cea mai mare echipa din lume, care a castigat cu 5-2 fara ca calce acceleratia la maxim contra unei echipa mediocre...

Sa vad cea mai titrata echipa din lumea cum joaca fotbal amical cu niste novici.Mai eu sunt cu United dar aseara United era a3a preferinta a mea din meciurile care ar fi trebuit date in locul meciul Zurich-Real.

Stiu insa ca a fost vorba numai si numai de rating , asa ca sa vada tot taranu` ce echipa si-a tras Realul si pentru ca Realul este o echipa foarte populara in Romania.Asta e un alt motiv pentru care o detest si mai mult.

Maye16.09.2009 21:56

Rezultate:

 

Group E

Liverpool 1 - 0 Debrecen

Lyon 1 - 0 Fiorentina

 

Group F

Dynamo Kyiv 3 - 1 Rubin Kazan

Inter Milan 0 - 0 Barcelona

 

Group G

Sevilla 2 - 0 Unirea Urziceni

Stuttgart 1 - 1 Rangers

 

Group H

Olympiakos Piraeus 1 - 0 AZ Alkmaar

Standard Liege 2 - 3 Arsenal

MoWeed16.09.2009 21:58

Dezamagitor Inter-Barca

Maye16.09.2009 22:11

Echipele mari se anihileaza total sau fac spectacol total :)

Maye29.09.2009 19:46

50' Debrecen 0 - 4 Lyon ... hai cu setu baaaaa

red&blue_boy29.09.2009 20:01

Rubin Kazan-Inter 1-1 !!! Final.Uite ca la altii se poate.

Maye29.09.2009 20:33

Rezultate:

 

Champions League - Group E

 

Debrecen 0 - 4 Lyon

Fiorentina 2 - 0 Liverpool

 

Champions League - Group F

 

Rubin Kazan 1 - 1 Inter Milan

Barcelona 2 - 0 Dynamo Kyiv

 

Champions League - Group G

 

Rangers 1 - 4 Sevilla

Unirea Urziceni 1 - 1 Stuttgart

 

Champions League - Group H

 

Arsenal 2 - 0 Olympiakos Piraeus

AZ Alkmaar 1 - 1 Standard Liege

MoWeed29.09.2009 21:05

Neasteptata victoria Fiorentinei

Maye29.09.2009 21:08

Sunt dezamgit...vroiam mai multe pt unguri.

kaycee29.09.2009 21:16

ma bucur ca a fost lume pe Ghencea, cred ca mai mult din mila...!

Stryker29.09.2009 22:13

Victorie facila pt Sevilla la Glasgow , spaniolii au grupa la discretie , iar Rangers sunt praf ...

 

Urziceni au smuls un punct si au sanse bune la locul 3 pt ca Rangers sunt clar o echipa de batut

 

Uitandu-ma la grupa asta, ma gandesc ca daca eram noi in locul lor, avem sanse chiar la locul 2 , au o grupa poate chiar mai usoara decat a noastra desi noi jucam in europa league !

Alexandru H.29.09.2009 23:37
Victorie facila pt Sevilla la Glasgow , spaniolii au grupa la discretie , iar Rangers sunt praf ...

 

Urziceni au smuls un punct si au sanse bune la locul 3 pt ca Rangers sunt clar o echipa de batut

 

Uitandu-ma la grupa asta, ma gandesc ca daca eram noi in locul lor, avem sanse chiar la locul 2 , au o grupa poate chiar mai usoara decat a noastra desi noi jucam in europa league !

 

Noi nu am reusit sa ne calificam de pe locul 3 dintr-o grupa cu Slavia Praga... si ne trebuia doar o victorie acasa in 2007...

 

Plus ca ne-am batut joc de Ghencea anul asta facand egal cu Sheriff Tiraspol... inca vreo doua rezultate din astea geniale si suntem pregatiti sa ocupam ultimul loc din grupa.

 

 

red&blue_boy30.09.2009 06:13
Neasteptata victoria Fiorentinei

 

 

Da,poate cea mai mare surpriza de aseara.

Astristul30.09.2009 13:34

Mi-a placut mult jocul Unirii aseara. Steaua n-a jucat NICIODATA atat de bine pe Ghencea in ultimii 3 ani de participari in UCL. Inca odata se vede cine e patron la noi si cine e la ei. :rolleyes:

Daniel-Ionut30.09.2009 14:19

Si CFR a jucat sez trecut bine.

Maye30.09.2009 17:30

Azi OM ne va face o mare bucurie!

MoWeed30.09.2009 17:31

Allez l'OM

Daniel-Ionut30.09.2009 17:36

:D ...

N'ai cu cine domle...

Maye30.09.2009 17:58

Lasa sa aiba OM cu cine sa se distreze azi.

Daniel-Ionut30.09.2009 18:17
Lasa sa aiba OM cu cine sa se distreze azi.

 

Sa fim seriosi... :rolleyes:

Astristul30.09.2009 19:08
Si CFR a jucat sez trecut bine.

Da, in meciul de la Roma cu as riomma, si acasa cu Chelsea. In rest pauza, cu o sclipire la Londra si cu nitel ghinion la Bordeaux!

*Alecs*30.09.2009 19:12

Intr-o grupa cu 3 echipe pe care le simpatizez, as prefera sa mearga mai departe OM in locul lui Milan, ca nu vreau sa-i vad pe italieni demolati in optimi de vreun Manchester sau Liverpool.

Ronnie30.09.2009 20:14

Ce frumos poate sa joace o echipa de fotbal: Man United!

Maye30.09.2009 20:37

Rezultate:

 

Group A

 

Bayern Munich 0 - 0 Juventus

Bordeaux 1 - 0 Maccabi Haifa

 

Group B

 

CSKA Moscow 2 - 1 Besiktas

Manchester U. 2 - 1 Wolfsburg

 

Group C

 

AC Milan 0 - 1 Zurich

Real Madrid 3 - 0 Marseille

 

Group D

 

APOEL Nicosia 0 - 1 Chelsea

FC Porto 2 - 0 Atletico Madrid

MoWeed30.09.2009 20:38
AC Milan 0 - 1 Zurich

:blink: Cea mai mare surpriza din acest sezon. Mai tare chiar si decat "minunea de la Liberec"

«167891030»